Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kiborultam. Hogyan lehet ezen...

Kiborultam. Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Párommal 4.éve várjuk hogy nekünk is sikerüljön a baba. Páromnak rossz a sperma eredménye,amire gyógyszert szed,nekem IR-em és PCOS van amire én is szintén gyógyszert szedek.

Ezeket a problémákat a család is tudja,mégis folyton kérdezgetik mikor jön a baba,nem lesz e még unoka stb.

Egyik kiborulásom alkalmával elmondtam mindenkinek hogy ne feszegessék a témát,ha úgy van,úgyis meg fogják tudni.

Egy ideig senki nem kérdezett semmit majd a napokban ismét elkezdett mindenki érdeklődni.És nem csak érdeklődni,előjöttek a rosszindulatú megjegyzések is mint pl:

- nem tudom ti mit csináltok,de ennyi idő alatt már rég terhesnek kellene lenned

- ha mi nem védekeznénk minden hónapban terhes lennék

- nem tudom mi van a pároddal de éppen itthon beszélgettünk róla hogy biztos záp a tojás neki (teszem hozzá az illető baromi viccesnek gondolta ez)

- rossz kakast fogtál ki (szintén ugyan az az illető,ezen a mondatán is nagyokat nevetett)


Nekem pedig legszívesebben csak sírni volna kedvem hogy hogyan lehetnek ennyire rosszindulatúak az emberek. Mi minden hónapban várjuk hogy valami csoda folytán sikerülhet,és nem tudom megérteni hogy az ilyen emberek hogy nem veszik észre magukat.

Bocsánat ha hosszú lett😞😞



#Kiborultam
2019. ápr. 9. 11:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Itt szakítanám meg a kapcsolatot a rokonsággal. Mi 6 évet vártunk az elsőre, de őszinte drukkon és érdeklődésen kívül senki nem mondott semmit.
2019. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, aki ilyen ostoba és rosszindulatú az semmitől nem fog megváltozni és a te lelked sem lesz könnyebb csak ha összejön a baba. Maximum annyit tehetsz, hogy ritkítod a találkozások számát az ilyen emberrel.

Tudom, hogy borzasztó ez az időszak. Mikor mi tervezgettük a babát és kaptam az ilyen kérdéseket, akkor én senki orrára nem kötöttem, hogy próbálkozunk. Mondtam, hogy most még nem, ez a mi dolgunk és majd csinálunk gyereket ha mi akarunk. Ettől könnyebb volt, mert a legtöbben leálltak.

A szűk család meg nálunk eleve gyereknek néz még minket, így ők békén hagytak alapból, sőt. Ha valahogy szóbajött az unoka akkor hevesen tiltakozni kezdtek, hogy úristen, remélik még nem. Megjegyzem 11 éve együtt vagyunk a férjemmel, saját kocsi, ház, minden megvan, szóval ezt a végletet sem annyira kellemes hallgatni...

2019. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó, az okos rokonok, a kedvenc állatfajom. Le kell őket szarni, mert miután összejön a gyerek, méginkább MIIIIINDENT is jobban fognak tudni. Ha ne adja az ég, hányós kismama leszel, akkor jön a biztos szarul eszel, meg hogy mit kell ennyire kiborulni, csak enni kell és kész, aztán a szülésre, hogy nem is fáj annyira, minek a hiszti, bezzeg ő epidurál nélkül is megszülne egy hang nélkül egy mamutot is, csak a nők ilyen hisztisek. Ha a baba hasfájós, jön majd a szar a tejed, nem szoptatsz elégszer/túl sokat szoptatsz, nem büfizteted rendesen, meg a bezzeg az én gyerekem már rég átaludta az éjszakát, a miért nem forog már, a Jánosé már járni is tudott 3 hónaposan és a többi marhaság. Sok az idióta a mi családunkban is, én ilyenkor ülök, elképzelem, hogy valaki a fejükre borít egy nagy badella romlott tejfölt, és bólogatok. 3 lehetőséged van: tojni rá, ritkítani a találkozásokat, vagy úgy visszaszólni, hogy megemlegesse. Ezutóbbiba számold bele, hogy te leszel a gonosz utólag!

Az ilyen záptojásos ürgék csak mérgezik az eleve túlterhelt idegrendszered. A babához sok sikert!

2019. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az az baj hogy az én családom mondja ezeket,ezért is esik nekem ennyire rosszul. Viszonylag ritkán találkozunk de hetente többször beszélünk telefonon,és ilyenkor mondogatják,és csak nekem.Páromnak szerintem nem merik,mert nagyon nagy összeveszés lenne a vége és harag.

De lehet most azért érint ilyen rosszul ez az egész mert holnap van a nemvárt napja,ultrahanggal nézve lett hogy van e peteérés és elvileg minden passzolt ahhoz hogy most sikerüljön.

De valamiért úgy érzem ez megint nem a mi hónapunk és nagyon kivagyok 😞

2019. ápr. 9. 11:46
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha rokon ha barát az én életemben nincs helye az ilyen embereknek.

Ott raknám le a telefont.

Majd ha itt lesz az ideje akkor szóltok nekik. Ennyi.

Mar előre stresszelsz. Ne ilyen negativan álln hozzá.

2019. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ekkora tahó társasággal biztos nem akarnék találkozni, ha család, ha nem család.


Teljesen mindegy, kinek a kije, BUNKÓkkal nem állok szóba. Kihagyom a negatív embereket az életemből, sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb lennél, ha te is ezt tennéd.


Ha szóvá teszik, mondd meg, szóba állsz azzal, aki emberi módon tud viselkedni, de primitív bunkókra marhára nincs szükséged!

2019. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz ha mégegyszer felhozza valaki a témát elküldöm melegebb éghajlatra.Főleg ha mostanában fogja ezt tenni,mert napok óta elég feszült vagyok emiatt.Biztos a közelgő mensi miatt van.

Eddig úgy elengedtem a fülem mellett ezeket a bántó megjegyzéseket,de most kifejezetten rosszul esett.Nagyon rosszul...

Köszönöm a válaszaitokat,hogy elolvastátok,és hogy kicsit ki tudtam önteni a lelkemet valakinek.Nagyon köszönöm nektek

2019. ápr. 9. 12:02
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után a mondatok után mindegyikre rácsaptam volna az ajtót.
2019. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám hogy így beszéljenek velem/rólam vagy rólunk, főleg nem a páromról.... Ilyen esetben kiosztanám az illetőt és nem keresnèm egy ideig.... És nem is venném fel.... Szégyelljèk magukat... Szánalmas bagázs..
2019. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi is ilyen helyzetben voltunk. Nekem 7 beültetésem volt 5 év alatt, mind sikertelen, majd miután feladtuk és beletörődtünk, természetes úton fogant a kisfiunk. A beültetésekről csak a szüleink és testvéreim tudtak, a többi rokon csak annyit, hogy babát szeretnénk. És igen, sajnos nekünk is van egy-egy ága a rokonságnak, mind a két oldalról akik marha viccesnek tartották hogy állandóan ezzel bszogattak. "Lehet, hogy rosszul csináljátok az ágyban, nem szájjal kell", "Állj kézen, az tuti segít", "Le kéne venni az óvszert" és a többi idióta baromságot is mind megkaptuk. Egy családi összejövetelen atomra kiborultam, és leültettem mindet. Mondtam nekik, hogy EGYSZER vagyok hajlandó normálisan elmondani, hogy ha még egyszer valaki a teherbeeséssel kapcsolatban beszól bármelyikünknek, soha többet ne tegye be az ajtajunkon a lábát, ne hívjon, ne keressen, nem leszünk rá kíváncsiak. Van elég bajunk enélkül is, a poénkodásokat intézzék el otthon egymás közt, úgyis biztos gyakran vagyunk beszédtéma, de mi ebből az égvilágon semmire nem vagyunk kíváncsiak sem most, sem később, sem akkor ha esetleg valaha lesz babánk. Szerencsére a legtöbben levágták hogy ez most komoly, és utána nagyon normálisak voltak. Két embernek nem sikerült ezt felfogni, velük megszakítottuk a kapcsolatot. A saját szellemi jóléted érdekében tiszta szívvel azt tanácsolom, hogy egyszer mondd el nekik normálisan, hogy mi a pálya, és ha ezután se megy, akkor felejtsd el őket egy jódarabig.
2019. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!