Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kiborultam. Hogyan lehet ezen...

Kiborultam. Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Párommal 4.éve várjuk hogy nekünk is sikerüljön a baba. Páromnak rossz a sperma eredménye,amire gyógyszert szed,nekem IR-em és PCOS van amire én is szintén gyógyszert szedek.

Ezeket a problémákat a család is tudja,mégis folyton kérdezgetik mikor jön a baba,nem lesz e még unoka stb.

Egyik kiborulásom alkalmával elmondtam mindenkinek hogy ne feszegessék a témát,ha úgy van,úgyis meg fogják tudni.

Egy ideig senki nem kérdezett semmit majd a napokban ismét elkezdett mindenki érdeklődni.És nem csak érdeklődni,előjöttek a rosszindulatú megjegyzések is mint pl:

- nem tudom ti mit csináltok,de ennyi idő alatt már rég terhesnek kellene lenned

- ha mi nem védekeznénk minden hónapban terhes lennék

- nem tudom mi van a pároddal de éppen itthon beszélgettünk róla hogy biztos záp a tojás neki (teszem hozzá az illető baromi viccesnek gondolta ez)

- rossz kakast fogtál ki (szintén ugyan az az illető,ezen a mondatán is nagyokat nevetett)


Nekem pedig legszívesebben csak sírni volna kedvem hogy hogyan lehetnek ennyire rosszindulatúak az emberek. Mi minden hónapban várjuk hogy valami csoda folytán sikerülhet,és nem tudom megérteni hogy az ilyen emberek hogy nem veszik észre magukat.

Bocsánat ha hosszú lett😞😞



#Kiborultam
2019. ápr. 9. 11:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez durvaaaa!! Azonnal megszakítanám velük a kapcsolatot. Ez parasztság a javából! Nem nézném ki a rokonokból, hogy ezeket mondják nekünk, de mi az ég világon senkiek nem mondtuk el, hogy próbálkozunk 2 éve. Se szüleim, sem a párom szülei nem tudják. 2 barátnőm tudja, senki más. Ha valaki felhozza, annyit mondunk, hogy fiatalok vagyunk még (28) és más a fontossági sorrend. Szerencsére 1 évben 2-3-szor fordul elő a "ki van a derekad, még a végén nem lesz unokám" :D de ezen mosolygok és megy minden tovább.
2019. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, sikerült azóta?
2020. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Azóta sem sikerült sajnos. 😞 Úgy néz ki inszemináció lesz belőle.
2020. jan. 30. 16:16
 24/24 anonim ***** válasza:
Kívánok hozzá sok erőt és kitartást! Teljesen átérzem, mi is ebben a helyzetben vagyunk. 3 éve próbálkozunk.
2020. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!