Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért ilyen nehéz teherbe...

Miért ilyen nehéz teherbe esnem? Miért van ennyi bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon igazságtalannak érzem,hogy fiatalon ennyi egészségügyi problémám van. :( Nem dohányzom,nem is próbáltam! Nem iszok alkoholt! Inzulin rezisztenciám van, pajzsmirigy problémám van, endometriózisom van, cisztáim vannak (nem nőgyógyászati,több műtéten túl vagyok,de kiújulnak), több helyen vannak a testemben.Próbálkozunk egy ideje babával,de 2 vetélésem már volt..ami fájdalmas volt testileg,lelkileg.

Ma közölte velem az orvos,hogy meddő vagyok szerinte :(

Teljesen összetörtem. Kezdem feladni.

28/N


2019. jún. 14. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk 2 inszem és 2 lombik is vetéléssel végződött :(

Aztán nagy nehez kiderült az oka,mindennek én jártam utána senkitöl nem kaptam semmilyen infót max annyit hogy a vetélès nem ritka dolog...

Szóval Pesten felkerestem a G1 intézetet ahol tőlem is és a páromtól is vettek vért,nem olcsó mulatság sajnos,de kiderült a vetélések oka. Magas nk ölősejtek szintje és a th1 citokinek száma. Ezt IVIG infúzióval tudják orvosolni.

2019. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jaj ezekből nem sokat értek :( Nekem is cska annyit mondanak,hogy előfordula vetélés meg biztos rossz időbe voltunk együtt,előregedett a petesejt vagy úgy is beteg lett volna és hasonlók.


Semmi ilyet nem néztek nálam,amiket írtatok!Ezek mik? Én is mindennek magam megyek utána és saját kárán tanul az ember..senki nem mond semmit :( Trombózis hajlam amúgy erős a családunkban! Mindenkinek volt.

2019. jún. 14. 16:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben jártam 7 év próbálkozás, majd közölte az orvos hogy törödjek bele mostmár hogy nem lesz gyerekem. Erre rá ment az akkori kapcsolatom is :(

Következő párommal szinte rögtön összejött a baba. Mondjuk ő ennek hírére tovább is állt (addig örökbefogadásról beszélt, utána meg "ő ezt így mégsem gondolta komolyan"....)

Úgyhogy ne keseredj el. Kezd szoktatni magad a gondolathoz, hogy lehet sose lesz. Ha ezt elfogadod akkor már nem görcöslsz eleve azon hogy összejön-e vagy nem, már az sokat tud dobni az esélyeken :)

2019. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Esetedben csak az endometriózis a kérdéses, a többi gyógyszeres kezeléssel, önfegyelemmel és kitartással kezelhető.

Lehet, hogy csak lombikkal fog összejönni, simán lehet még gyereked, az időből sem vagy kicsúszva.

2019. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!