Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ki hogy velekedik a terheseg...

Ki hogy velekedik a terheseg megszakitasrol?

Figyelt kérdés
Azt kell hogy mondanom, sajnos terhes vagyok..barcsak orulhetnek neki de sajnos anyagilag nem allunk ugy a parommal es meg csak 4 honapja vagyunk egyutt. A magzat meg csak 3 hetes, de en ugy velekedem rola mint egy emberrol es faj az elvesztese.. O véleménye szerint ez meg nem eloleny ha nem adunk neki sok jelentest.(24/L)

2019. szept. 15. 10:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező (#20) nekem az exem volt hasonló helyzetben, megtartotta a terhességét.

(#16 és #18 voltam)

2019. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%

Én egy bizonytalan, éppen csak kezdődő kapcsolatba nem szülnék semmi pénzért! Tudjuk, hogy még a stabil, mély kapcsolatok és házasságok is megsínylik a gyerek születését, de úgy, hogy még olyan tégen se vagytok együtt, mint amennyi idő alatt ki lehet hordani egy gyereket?! Szerintem erre biztosan rámenne a kapcsolat!

Másrészt a pénz és az egzisztencia se mindegy, mert a nő egy évre kiesik a munkából, az államtól meg (Angliában is) alig kap valami pénzt. Kb. annyit hetente, ami még a bölcsire se elegendő.


Ha nincs meg az anyagi és a kapcsolati biztonság, én tutira lobogó hajjal szaladnék abortuszra!

2019. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
49%

Nézd, a párod egyik oldalt se fogja megérteni. Az abortuszt sem. Nem neki kell elmennie, nem őt fogják kikaparni - kockáztatva, hogy később lehessen gyereke és az elvesztése sem neki fog fájni.

Ezt úgy írom, hogy én sem szeretnék gyereket, jelenleg semmiképp. De tudomásul veszem, hogy a szexből lehet gyerek, ha becsúszik, akkor vállalom a felelősséget. És a párom is vállalná, mert úgy magamtól nem tudnék teherbe esni, és neki sem szegeztek fegyvert a fejéhez... Beszéljétek meg, végső soron még mindig jobb örökbe adni. Egy ismerős pár egy éve fogadott örökbe, normális családi hátteret biztosítottak egy nem kívánt babának.

De a csonka család sem tragédia. Nem tudhatod, hogy mi lesz a gyerekből... Mást szülés után hagynak el, mégis normálisan nő fel a gyerek. Ez rajtad áll.

2019. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarom neked az eszt osztani de angliaban meg egyszerubb es olcsobb a vedekezes megis mit vartal? Ingyen adjak az antibabyt a gumit stb.... ennyire megvisel a dolog miert nem gondolkoztal?


Nekem mar volt abortuszom tabiztam, megis terhes lettem...( valoszinuleg nalam uszott el a dolog )


Ha megszeretned tartani a babyt azert Angliaban szinten kedvezobbek z anyagi feltetelek egy babavarasra kulonbozo segelyekre vagy jogosult , amik egy normal szinvonal megtetemtesehez eleg meg az mellett hogy te is dolgozhatsz egy darabig illetve a parod pedig folyamatosan.


De ha megis elszeretned vetetni a babat a tabis modszer nem

Biztosangos az esetek 80%nal kell muteti beavatkozas is vegezni mert a sulyos gorcsok mellett amit okoz a tabletta nem urul ki teljesen a meh es ezert szukseges a muteti befejezes.

Itthon a muteti modszer ugy nez ki hogy harom hetes terhesseg hivatalosan nem letezik. Nogyogyasz 6. Hettol tudja iltrahanggal megallapitani a terhesseget amirol kiallit egy papirt. Itt ket korod van a csaladsegitonel aki vagy normalis es tamogat a dontesedben vagy egy elmebeteg es mindenkepp ellened fog beszelni es buntudatot akar kelteni. Kiallitja a csekket ami 40ezer teljes aron. Befizeted es kersz idopontot a korhazban. Elotte labor es vercsoport vizsgalat.

Tobb mint valoszinu nem fognak babusgatni ami alapjan kaptad beutaot a laborba is velem olyan bunkok voltak hogy az en vizsgalatom kiabalasba torkollott mert nem hagytam annyiban a bunko szar emberek viselkedeset akik a szakmajuknak nem tesznek eleget es undoritoan bannak a beteggel. Joval szorakoztak mert barki kerulhet ilyen helyzetbe nem csak a buta meg a masik, en meg is tettem az ehhez megfelelo lepeseket es az a ket harom nover szakmaban dolgozo valamik mar nem dolgoznak noverkent. Es ennyi. Az ember nem azert

Megy mert szorakoztatni akarja magat vagy ilyennel marhaskodik. :)


Ha meg nem szultel ket napos a dolog, egy tagito laminaria palcikat helyeznek fel, aztan egy ejszaka a korhazban, masnap reggel altatasban mutet amit a tevesen kaparasnak gondolnak MAR NEM KAPARNAK SEMMIT. Vakumos modszerrel vegzik a beavatkozast ami sokkal kimelobb es fajdallmmentesebb mint a sokat emlegetett kaparas.


Altalas utan a szobaban ebredsz pihi kiadjak a papirokat es mehetsz haza.


Nekem semmi szovodmenyem fajdalmam nem volt az osztalyon anoverek nagyon kedvesek es segitokeszek voltak igaz az utolagos tajekoztatas nekik nem volt erosseguk mit szabad es mit nem a mutet utan.

Egy hetig tilos a szex a kadfurdo a strand a tampon hasznalat a fertozes veszely miatt.


23N

2019. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%
"Biztosangos az esetek 80%nal kell muteti beavatkozas is vegezni " - ez a 80% valójában 3% körül van a hivatalos nemzetközi statisztikákban (USA-ban valamivel alatta, Európában valamivel felette), az a baj, hogy a hazai közbeszéd már teljesen átvette az eredendően magzatvédők által kitalált sztorikat. (nem végeznének sehol olyan nem életmentő beavatkozást, aminek 20% a sikere, pláne ott nem, ahol ez a profit-orientált magán-EÜ része, elvégre is nem csődbe menni akarnak rövid úton)
2019. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Oke, az esely hogy meg marad a terhesseg 1% 8 hetes kor elott, felette 3% 12 hetes korig. Eleg jol hangzik hogy nincs mutet meg semmi.. Aaz a 6 ora ami a masodik tabletta utan volt maga volt a fold pokol, nem volt fájdalomcsillapító ami csillapitana azt a gorcsot.
2019. szept. 22. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!