Megtartsam vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem tervezetten de teherbe estem egy lassan 5 éve tartó laza kapcsolatból, ahol volt szó arról hogy lehet majd gyerkőc kesobb de csak futólag. A pasi sokat dolgozik, ezert nem fordult komolyra a kapcsi, illetve neki már van 1 gyerkoce. Teherbe estem. Reakcioja: dontsem el en de o nem akar ebben resztvenni, semmilyen felelosseget nem akar. es hogy neki meg sincs ehhez kedve, meggondolta magat nemis akar tolem gyereket. Sajnáltatja magát hogy egy ilyen helyzetbe belekerult, pedig itt sztem engem kene sajnálni hogy így kicseszett velem mert akkor vedekeztunk volna es nem esek teherbe( eh a baba konkretan kb. 2 ev nem vedekezes utan sikerult be szoval még en se hittem volna hogy valaha lesz) .
2019. nov. 1. 10:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%
Ez a felelőtlenség tankönyvi példája. Ne tartsd meg.
2019. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%
A gyerek érdekében ne tartsd meg. Két ilyen szerencsétlen ne legyen szülő.
2019. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
34%
Megtartanám, nem védekeztél = tudatos gyerekvállalás.
2019. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
11%
Kedves Kérdező! :) Én a helyedben megtartanám. Talán csak megijedt a felelősségtől, és most a félelem beszélt belőle. A soraidból az érződik, hogy szeretnéd a babát. Ez a lényeg. Nem látok a jövőbe és nem bűntudatkeltésnek, de szerintem megbánnád az abortuszt. Ráadásul az alapján, amit írsz, lehet, hogy ez az utolsó lehetőséged az anyaságra. Minden jót kívánok, és jó döntést! :)
2019. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
27%

Én megtartanám.

Én már veszítettem el babát. Természetes úton vetéltem, tisztultam, amit túl lehet élni, de senkinek sem kívánom azokat a heteket. Neked meg van egy egészséges babát, csak eszed nincsen, hogy értékelni tudd.

2019. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%
14: te elolvastad amúgy a kérdést? Ha igen, hogy írhatod, hogy csak megijedt a csávó? Van már egy gyereke, akit ugyanúgy otthagyott, mint eb a szarát.
2019. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
44%
Tartsd meg.
2019. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
59%
Ne tartsd meg.
2019. nov. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne tartsd meg... az vállaljon gyereket, aki tökéletesen biztos benne, hogy gyereket akar... itt meg a párod nem akar, Te meg bizonytalan vagy. Ezen így csak hárman szívnátok a következő évtizedekben.
2019. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
60%

Helyetted nem dönthetek, de nekem eszembe se jutna megtartani egy màsodpercig se. Nem tudsz neki semmit adni.

- rendszeresen dugtatok és ennyi, nem volt semmiféle kapcsolat ami alapja lehetne egy boldog csalàdnak

,- a sperma adó szarik az embrió- későbbiekben gyerek fejére, nem vàllalja anyagilag, nem akarja érzelmileg.

- qurvàra felelőtlen dolog volt védekezés nélkül széttenni a làbadat. Ezt tekintetbe véve, én egy macska életét nem bíznàm ràd, nem hogy egy gyerekét.

Nagyon sürgősen el kellene intézned az abortuszt.

2019. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!