Megtartsam vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem tervezetten de teherbe estem egy lassan 5 éve tartó laza kapcsolatból, ahol volt szó arról hogy lehet majd gyerkőc kesobb de csak futólag. A pasi sokat dolgozik, ezert nem fordult komolyra a kapcsi, illetve neki már van 1 gyerkoce. Teherbe estem. Reakcioja: dontsem el en de o nem akar ebben resztvenni, semmilyen felelosseget nem akar. es hogy neki meg sincs ehhez kedve, meggondolta magat nemis akar tolem gyereket. Sajnáltatja magát hogy egy ilyen helyzetbe belekerult, pedig itt sztem engem kene sajnálni hogy így kicseszett velem mert akkor vedekeztunk volna es nem esek teherbe( eh a baba konkretan kb. 2 ev nem vedekezes utan sikerult be szoval még en se hittem volna hogy valaha lesz) .
2019. nov. 1. 10:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
13%

#20 Jah semmit..csak egy életet.

A kutya se mondta, hogy nevelje fel.

2019. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
63%

Ja, persze. Nyomja ki aztàn meg passzolja le màsnak, hogy ki tudja milyen sorsa legyen... tudod, Nem mindenki szarik a leendő gyereke életminőségére. Van akinek szàmít, és nem fogja idegenekre bízni.

Az pedig még egyébként se élet, csak egy életképtelen sejthalmaz, nem gyerek.

2019. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
15%
#22 Te miről beszélsz? Nagyon sokan a fél karukat adnám egy gyermekért, de nekik mégsem lehet. Pont, hogy a legjobb kezekbe kerülne. Sajnos nagyon sok esetben a vérszerinti szülők nem éppen a legjobb választást jelentik. Nekem ne mond, hogy erről még nem hallottál.
2019. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
48%
"Nagyon sokan a fél karukat adnám egy gyermekért, de nekik mégsem lehet. Pont, hogy a legjobb kezekbe kerülne. " - e között a két mondat között a világon semmiféle összefüggés nincs, nem attól lesz valaki jó vagy épp rossz szülő, hogy mennyire akar gyereket. Sőt, megkockázom, a legegzaltáltabb toxikus szülők pont a "fél karját odaadná érte" csoportból kerülnek ki...
2019. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
33%

Kicsit gondolkozatnál, már ne haragudj. Hogy általanosíthatsz ilyen mértékben? Tehát szerinted minden meddő nő és férfi nem érdemel gyereket, a sok árva poshadjon a gyermekotthonokban? De minden sz@rházi,aki pl. csak a segély miatt szül, annak joga van a gyerekhez, megérdemli a gyermeket, érdemes arra, hogy szülő legyen? Ez aztán a mentalitás.

U.i.: Büszkék lehetnek a lepontozók is, dettó hasonlóan gondolkoznak.

2019. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
48%
Nem attól lesz valaki jó szülő, hogy olykor olykor màr kvàzi betegesen , mindenàron gyereket akar. Az akaràs egy önző érzés. Ettől még simàn lehet, hogy egy elkényeztetett kis szörnyet " nevel" a gyerekből.
2019. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
27%
#26 És ez jellemző is mindegyik szülőkre, aki adoptált már gyermeket? Nem! Akkor? Nincs miről beszélni.
2019. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
71%
Az esély megvan. Akkor te nyugodt szívvel passzold le a gyereked és reménykedj, hogy nem lesz szar élete. De ezt màstól vàrni , senkinek nincs joga. NEM kötelező kihordani a magzatot és kész. Plàne nem màs kedvéért.
2019. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
38%

" És ez jellemző is mindegyik szülőkre, aki adoptált már gyermeket? ...."

#27, rosszul tetszel bekötve lenni... ha legaláb 1-re jellemző közülük, már felmerül a kérdés, hogy milyen alapon ignorálod, hogy az örökbe adás veszélyes lehet a gyerekre (nem embrióra, nem magzatra, hanem a megszületett gyerekre) nézve.

(márpedig nem 1-re és nem is 2-re jellemző, ezt gondolom Te sem vitatod... elég sokan képesek igen erőteljesen belezombulni a gyerek-témába, mire eljutnak az örökbe fogadásig... elég csak itt végignézni, hányan csöpögnek a rosszindulattól és hibáztatnak más nőket, mert nekik nem jön össze a gyerek)

2019. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
27%

#29 Ha arra célzott, hogy mikor abortusz kérdéseket tesznek fel és kitámadják őket, az teljesen normális. Nem úgy vagyunk bekötve, hogy ha terhesek vagyunk azt el kell dobni. Ez manapság, hogy az abortusz sajna divat lett, van csak így. Ha nem lenne abortusz csakis orvosi esetekben, mert a baba elhalt vagy komoly rendellenességek állnak fel, hidd el sokan meggondolnák, hogy hogyan is élnék az életüket. Nem lenne ennyi terhes diáklány, ugyanis kénytelenek lennének gondolkozni, mielőtt összefekszenek valakivel. Hány olyan kérdés volt már, ahol a diáklány önsajnálkozva leírta, hogy nincs erre pénze meg arra, a pasija nem olyan komoly, még éretlen, de arra, hogy a lábát szét tegye, nagyon is kész nő. Az ilyeneket én nem tudom sajnálni, és igenis meg kellene tartaniuk a babát, mert mint láthatjuk, társadalmunk teljesen elkorcsul, semmilyen felelősség, tartás nincs a nőkben, és egy abortusz kb. olyan nekik, mint kidobni a kukába egy üres vizesflakont. Teljesen kifordult magából a világ, a legtöbben egyszerűen nem használják az eszüket, hisz tudják, végül úgy is ott a B terv. Meg lehet szabadulni a babától. Ha szerinted ez normális, hát az a te bajod.


Én voltam már egy adott kórházban (külföldön), ahol a gyerekosztályon nagyon sok gyerkőcök tartanak. Az anyuka beviszi, otthagyja hamis adatokkal, névvel. De a segélyt továbbra is kapja utána. Ha egy éven belül nem jelentkezik, örökbe adhatják őket. De mivel "anyuka" akarja továbbra is kapni a pénz, olykor-olykor elviszi, majd bedobja vissza a gyerkőcöt, mert jobb dolga is van, mint a gyerekkel foglalkozni. Lennének olyanok, akik örökbe fogadják őket, de mivel "anyuka" nem mond le róla, addig erre nincs esély. Milyen szép élet is ez, jobb is ott nekik, mint talán kapni egy esélyt egy jobb életre. Ilyen szülőket kár volna elveszíteni, hisz jobbat nem kapna, nemde?

Nagyon általánosítasz. Abban igazad van, hogy vannak olyan emberek,akik kényszeresen akarnak gyereket. Mert te teljesen leírod őket, mondván aki nem olyan szerencsés, hogy saját gyermeke legyen, az egy begolyózott személy, aki görcsösen akar gyereket bármi áron.

Tudták, hogy vannak pedofilok is ebben a gyönyörű világban? Gondolom úgy hiszed mindenki az, hiszen nálad a logika ezt követeli meg. Meg gondolom mindenki elmeroggyant, gyilkos is. Vagy mindenki az, vagy senki? Kivételre nincs semmilyen példa, nemde?

2019. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!