Megtartsam vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem tervezetten de teherbe estem egy lassan 5 éve tartó laza kapcsolatból, ahol volt szó arról hogy lehet majd gyerkőc kesobb de csak futólag. A pasi sokat dolgozik, ezert nem fordult komolyra a kapcsi, illetve neki már van 1 gyerkoce. Teherbe estem. Reakcioja: dontsem el en de o nem akar ebben resztvenni, semmilyen felelosseget nem akar. es hogy neki meg sincs ehhez kedve, meggondolta magat nemis akar tolem gyereket. Sajnáltatja magát hogy egy ilyen helyzetbe belekerult, pedig itt sztem engem kene sajnálni hogy így kicseszett velem mert akkor vedekeztunk volna es nem esek teherbe( eh a baba konkretan kb. 2 ev nem vedekezes utan sikerult be szoval még en se hittem volna hogy valaha lesz) .
2019. nov. 1. 10:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
59%

Na, az ilyenek miatt- akik szerint orrba szàjba ki kell hordani minden terhességet, még a felelőtlen hülye kis tiniknek is- van túlnépesedve a föld. Vagy majd te eltartod azokat a magzatokat akiknek az elvetetését nem engednéd? Hàt persze hogy nem. Akkora képmutatàs ez, mint a hàz...Az ilyen fanatikus abelleneseket csak addig érdekli a dolog, amíg biztos nem lesz abortusz. Onnan leszarjàk mi lesz. Undorító.

Akàr tetszik akàr nem, abortuszra szükség van, főleg addig, amíg nincs 1 100% os védekezési mód sem. Az meg nem opció, hogy ne dugj...nem életszerű. És ezt mondd a pedofil papoknak akik kisfiúkat erőszakolnak. Ott kezdődik, hogy az önmegtartóztatàs se működőképes. Mert az ember természetesen vàgyik a nemi érintkezésre.

2019. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
40%

Értem én, itt mindenki rossz, kivéve, aki abortuszpárti. A többi ember maga a megtestesült sátán, mert az eszüket is használják, nem csak vannak, mint egy amőba.


Gondolom okkal vèded őket anyatigris módjárára. Miért is? Nagyon sok országban hihetetlen számú egészséges gyermeket vetetnek el. Nekem ne mond, hogy mindegyik fogamzásgátló mellett csúszott be. A nők nagy része olyan szinten olcsó és gondolkodásra képtelen, hogy az már embertelen. Számukra egyszerű kényelmi ok, mivel a könnyűvérű életet élnek. Ez a baj a társadalommal, ez a okozza a vesztét, a sok hülye ösztönlény.

2019. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
28%

És akkor mi van ha elvetetik??? Semmi. Mi közöd hozzà? Semmi. Mindenkinek a magànügye. Amúgy nem nyert, gondolom arra akartàl célozni hogy azért védem az abortuszt mert volt. Nos nem volt, hàlisten terhes se lettem soha mert vigyàzok. De ha becsúszna, azonnal elvetetném. Senkinek semmi köze ahhoz hogy valaki megszakíttatja a terhességét vagy sem.

Làtszik hogy kicsit se gondolkodsz. Én az egyéni döntés jogàt védem. Azt, hogy a nőnek joga van eldönteni mi történjen a testében, kihordjon e benne egy magzatot 9 hónapig vagy sem. Àtéljen- e egy fàjdalmas szülést, amibe a mai napig vannak akik belehalnak... Viseljen- e egy életen àt egy olyan hatalmas terhet amit nem akar. Vagy azzal, hogy neki kell felnevelni, vagy azzal hogy lepasszolja màsoknak. Még akkor se, ha ő maga volt a hibàs pl a védekezés hiànya miatt.

Itt is àllandóan győzködnek, érzelmi zsarolàssal próbàlkoznak, mindenkinél aki màr az abortusz mellett döntött, hogy tartsa meg...milyen jogon? Amellett, hogy sokszor nem is ez a kérdés... De az ilyenek mint te, nem tudjàk felfogni, hogy az ilyen emberekkel baj van fejben.

2019. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!