Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Létezhet, hogy téved a terhess...

Létezhet, hogy téved a terhességi teszt? Vagy ha az pozitív, akkor biztos a terhesseg?

Figyelt kérdés

Teljesen le vagyok sokkalva. Jó ideig óvszert használtunk férjemmel, de nem igazán szerettük és már élvezni akartuk anélkül is a szexet. Gyógyszert semmiképpen nem akarok szedni, így a választásunk a pharmatex kúpra esett + megszakítás. Csomószor reklámozzák ezt a kúpot és van néhány barátnőm, akik szintén ezt használják és semmi gondjuk nem volt vele soha.

Mi 2x alkalmaztuk és amikor nem jött meg a 3. nap késés után sem, csináltam egy tesztet. Nem ugrott le a 2.csík, halványka volt, de egyértelműen látszott. Először azt hittem káprázik a szemem, de megmutattam férjemnek is és ő is látta.

Most jobban utána néztem ennek a kúpnak és elég megoszlóak a vélemények, sokan szídják, hogy terhesek maradtak mellette. :(

Ha tényleg ennyire nem megbízható, akkor minek reklámozzák ennyit és minek van forgalomban??

Ha két csík van a teszten, tuti hogy terhes vagyok..? Mármint nem lehetséges, hogy esetleg hibás vagy akármi?

El fogok menni orvoshoz és csinálok még egy tesztet is előtte, de én ezt nem akarom elhinni....☹️


2020. jan. 10. 20:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

A teszt a hcg hormonra reagál, ha van hcg a szervezetedben akkor az azért van mert elkezdődött valami.

Amúgy nem hallottátok még a pharmatex bébi kifejezést?

2020. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon ritka ciszta okozhat pozitív tesztet. De elég valószínű a terhesség.


És nem véletlenül honosodott meg a pharmatex-baba kifejezés a nőgyógyászatban.

2020. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem hallottuk még. Meg sem fordult a fejünkben, hogy egy fogamzásgátló kúp mellett ilyen lazán teherbe lehet esni....☹️
2020. jan. 10. 21:01
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Tudom, nem sokat segít, de azért nem ártott volna utána nézni, milyen a hatásfoka atz adott védekezési módszernek.

A Pharmatex-et egyértelmmüen kiegészítö védekezésre találták ki, az óvszer mellé, nem pedig helyette.

A másik meg a megszakítás, eltekintve attól, hogy ez sem sokat ér, még azt a kritériumt sem teljesíti, hogy éövezni lehet vele a szexet, ugyanis közben azon kell izgulni, meg arra figyelni, nehogy késö legyen, az nem igazán ez a kategória. Akkor már az óvszer sokkal jobb, mert azt felhúzza a párod és utána mehet minden stressz nélkül.

2020. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
Ezért írom meg mindig, amikor valaki a hormonmentes szarságokat nyomatja, hogy könnyű reklámozni. Mert ha úgymarad, nem neki kell megszülni/elvetetni. És egyelőre a gyógyszeren meg a gumin kívül minden módszer mellett elég könnyű teherbe esni.
2020. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

Saját tapasztalat ami másnak jó az nem biztos neked is !

Barátnőm teljesen megvolt elégedve a pharmatex kúp használatàval , hát ki próbáltam / próbáltuk . Mindent betartottunk és első ilyen "védekezés" hónapban terhes is maradtam .

2020. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó vagyok , a pozitív az pozitív még ha halványabb is. Kétnaponta nő a hcg esetleg tesztelj vasárnap reggeli első vizeletből .

Nekem a várt napján azonnal kimutatta nem ugrott le a T csík, viszont ott volt majdnem elájultam így aznap csináltam egy digitális tesztet is ami szintén bizonyította a terhességet , persze az orvos volt utána aki 100% választ adott , bizony baba volt .

2020. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Mindenképp elmegyek dokihoz természetesen, hogy minél előbb el tudjam indítani a folyamatot.

Amúgy utolsó rendesen, leírás szerint használtuk a kúpot és mégis ez lett a vége... Ahogy pedig utána olvastam, elég sokaknak besikerult emellett a nem kívánt terhesség, szóval nem hinném, hogy a kúp tökéletes és mindig a "felhasználó" a hibás, főleg hogy valójában ugye nincs 100%-os védelem és fogamzásgátló mellett is sajnos teherbe lehet esni....

2020. jan. 10. 22:42
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Hat sajnos ez a kúp tényleg nem a megbízhatóságáról híres 😕 hogy kiért engedik forgalomba anélkül hogy valós statisztikát feltüntetnék rajta, nem ertem. Gondolom ha rajta lenne hogy 70% kerestek mást.
2020. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%
Komolyan ha nem akartok gyereket miért nem védekeztek felelősségteljesen? Gondolom nem kis tinik vagytok. jajj nem szeretjük az óvszert, meg nem akarok gyógyszert...így az a magzat fog szívni aki semmiről nem tehet. Néztél volna normálisan utána mielőtt belekezdtetek. Komolyan kiakasztanak az ilyen buta felelőtlen emberek akik simán dobálóznak ártatlan életekkel.
2020. jan. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!