Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Létezhet, hogy téved a terhess...

Létezhet, hogy téved a terhességi teszt? Vagy ha az pozitív, akkor biztos a terhesseg?

Figyelt kérdés

Teljesen le vagyok sokkalva. Jó ideig óvszert használtunk férjemmel, de nem igazán szerettük és már élvezni akartuk anélkül is a szexet. Gyógyszert semmiképpen nem akarok szedni, így a választásunk a pharmatex kúpra esett + megszakítás. Csomószor reklámozzák ezt a kúpot és van néhány barátnőm, akik szintén ezt használják és semmi gondjuk nem volt vele soha.

Mi 2x alkalmaztuk és amikor nem jött meg a 3. nap késés után sem, csináltam egy tesztet. Nem ugrott le a 2.csík, halványka volt, de egyértelműen látszott. Először azt hittem káprázik a szemem, de megmutattam férjemnek is és ő is látta.

Most jobban utána néztem ennek a kúpnak és elég megoszlóak a vélemények, sokan szídják, hogy terhesek maradtak mellette. :(

Ha tényleg ennyire nem megbízható, akkor minek reklámozzák ennyit és minek van forgalomban??

Ha két csík van a teszten, tuti hogy terhes vagyok..? Mármint nem lehetséges, hogy esetleg hibás vagy akármi?

El fogok menni orvoshoz és csinálok még egy tesztet is előtte, de én ezt nem akarom elhinni....☹️


2020. jan. 10. 20:56
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de ha még nem tűnt volna fel, nem azt kérdeztem kinek mi a véleménye arról, hogy egyébként védekeztünk és nem is kioktatást és beszólogatást kértem!

Mintha soha senki nem követett volna el hibát még az életében! Igen, hallgattam a barátnőimre, akiknek évek óta jól működik és akiknek egyébként a nőgyógyászuk ajánlotta bogyó helyett. Nyugodtan kövezzetek meg érte, de tévedni emberi dolog és kikérem magamnak a stílust, amit itt némelyek megengedtek maguknak. Hogy jön bárki is ahhoz, hogy kérdőre vonjon?!

Könyörgöm nem arról van szó, hogy dugtunk agyatlanul mindenféle védekezés nélkül, de még ahhoz sem lenne senkinek semmi köze. Azzal meg, hogy még 5x leírjátok, hogy "blablabla az nem védekezés....." nem leszek kevésbé terhes, szóval köszi, de több ilyen jellegű válaszra nincs szükségem.

Ja és de, abortuszra fogok menni, ( mivel hogy nem akarunk gyereket) nem véletlen ebbe a topikba írtam.

2020. jan. 13. 10:36
 22/31 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel terhes vagy a pozitív teszt általában nem téved
2020. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#20 tudod, a Kérdező egy valakinek tartozik felelősséggel a döntéseiért: saját magának. (vagy a konkrét témában esetleg még a párjának)

Ennyi.

Mindenki mást, aki felelősségre akarná vonni, vagy számon akarná kérni, nyugodtan, laza csuklóból el kell hajtani a 3,14csába.

2020. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
33%

24-es,te egy igazi fap*na lehetsz.... 🤦‍♀️

Amúgy mit nehéz azon felfogni, hogy nem mindenki akar gyakorikérdésekről tájékozódni és itt olvasgatni legendákat pharmatexről vagy bármiről, hanem hisz az orvosának? Nyilván ha a doki azt mondja ezt szedd be erre a betegségre akkor sem állsz neki diagnosztizálgatni, ezzel a felfogással kezdődött az anivaxxer idiotizmus is. Az, hogy az orvos is tájékozatlan az más dolog. De ugyebár elég sokan használják probléma nélkül a pharmatex ét... Szóval erről a dologról le lehet szakadni.

Különben halkan megsúgom, hogy spirál helyett is baromi sokan esnek teherbe, pedig az ORVOS ÁLTAL MŰTÉTILEG FELHELYEZETT FOGAMZÁSGÁTLÓ ESZKÖZ!

Szóval aki nem akarja elcseszni a szexet gumival vagy nem tud fog.gátlót szedni, annak sajnos maradnak a rizikósabb utak.

És tudod mit gondolok? Ha nem szedhetnék gyógyszert, és csak a gumi vagy ezek között az egyéb módszerek között választhat ék, simán az utóbbit választanám, akár úgy is, hogy egy ab kockázata befigyel - MERT röviden gumival FOSH A SZEX. Megérte nekem ennyit? Meg. Pont. Szóval verdesd magad nyugodtan akár a földhöz is, ha nem tetszik hogy valaki abortuszt csinálta ilyen-olyan okokból akkor ne ebben a topikban olvasgass kérdéseket.

2020. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, nem "megért-e nekem ennyit" hanem "megér-e nekem ennyit"
2020. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Ezek szerint azóta törölték a hsz-t, nem láttam mit írt a kedves észosztó kommentelő, de jobb is.


Egyébként tegnap voltam orvosnál és hát nem tévedtek a tesztek.... Megállapították a terhességet, szóval már jeleztem az orvosomnak, hogy akkor egyúttal indítsuk is el az abortusz procedúrát, minél hamarabb túl akarok ezen lenni.


Köszi a normális válaszokat!

2020. jan. 14. 12:44
 27/31 anonim ***** válasza:
Ez egy szomorú történet. :-(
2020. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Hát nekem ne is mondd..
2020. jan. 16. 17:04
 29/31 anonim ***** válasza:
Sajnálom, kérdező. De megértelek.
2020. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Sajnallak :(

En esemenyutanival egyutt jartam meg..csak itt gyakorin szakerto mindenki :(

2020. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!