Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Létezhet, hogy téved a terhess...

Létezhet, hogy téved a terhességi teszt? Vagy ha az pozitív, akkor biztos a terhesseg?

Figyelt kérdés

Teljesen le vagyok sokkalva. Jó ideig óvszert használtunk férjemmel, de nem igazán szerettük és már élvezni akartuk anélkül is a szexet. Gyógyszert semmiképpen nem akarok szedni, így a választásunk a pharmatex kúpra esett + megszakítás. Csomószor reklámozzák ezt a kúpot és van néhány barátnőm, akik szintén ezt használják és semmi gondjuk nem volt vele soha.

Mi 2x alkalmaztuk és amikor nem jött meg a 3. nap késés után sem, csináltam egy tesztet. Nem ugrott le a 2.csík, halványka volt, de egyértelműen látszott. Először azt hittem káprázik a szemem, de megmutattam férjemnek is és ő is látta.

Most jobban utána néztem ennek a kúpnak és elég megoszlóak a vélemények, sokan szídják, hogy terhesek maradtak mellette. :(

Ha tényleg ennyire nem megbízható, akkor minek reklámozzák ennyit és minek van forgalomban??

Ha két csík van a teszten, tuti hogy terhes vagyok..? Mármint nem lehetséges, hogy esetleg hibás vagy akármi?

El fogok menni orvoshoz és csinálok még egy tesztet is előtte, de én ezt nem akarom elhinni....☹️


2020. jan. 10. 20:56
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

#31 Eddig is védekeztem, pont ahogy MOST IS! 100%-os pedig nincs és ha lenne egy szemernyi kis agyad is, ezt pontosan tudnád. Ahhoz pedig hogy hogyan védekezünk úgy általánosságban, a világon semmi közöd! :)

Gyerekem meg soha nem volt, most sincs és soha nem is lesz! Foglalkozz a saját dolgoddal, az enyémhez ugyanis nem sok közöd van.

2020. jan. 26. 21:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!