Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetbe ti elmennétek...

Ilyen esetbe ti elmennétek abortuszra?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,Szegedi Tudomány Egyetemre járok. Páromtól akivel 2 éve vagyunk együtt terhes lettem,most vagyok az 5. hétben. Az egyetemen nem tudja senki csak a barátaim. Még apukám sem tudja,ő külföldön dolgozik. Szeretném elvégezni az egyetemet és nem szerttem volna ilyen korán gyereket de ahányszor eszembe jut az abortusz bűntudatom lesz.

A párom is azt monja tartsuk meg. Ti mit tennétek?


2020. febr. 8. 22:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
72%

Kísértetiesen hasonló volt a mi helyzetünk 5 éve, a gondolata sem fordult meg a fejünkben annak, hogy megtartsuk. Nem akartunk gyereket, tanultunk, nem volt önálló bevételünk, a szülők nyakára pedig értelmes ember nem szül, így abortuszra mentem, azóta sem bánom egy percre sem. A gyerekvállalás nagy felelősség, az pedig hogy egyetem alatt anyámékhoz és az ő pénzükre szülők, minden csak nem felelősségteljes cselekedet...

Gyereke meg annak van, aki szült! Egy néhány hetes embrió még korántsem gyerek és pláne nem ölik meg. Néhányakra ráférne egy alapos biosz óra.

2020. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
50%
Eszembe se jutna megtartani. Azonnal Elvetetném. Ha a palid beijed, megunja , egy pillanat alatt lelép és a nyakadon marad a gyerek, nevelheted egyedül, közben tartsd el, dolgozz, tanulj, élj stb. Pocsék jövőkép.
2020. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
70%
Par honapja utana neztem milyen hatassal van az abortusz a nok mentalis egszsegere, es nagy tobbsegben, ha valaki onszantabol, sajat meggyozodesbol, ketsegek nelkul esik rajta keresztul, akkor kesobb sem lesz belole problemaja. Viszont ha bizonytalan volt a donteseben akkor ez kesobb csak felerosodik, es szelsoseges esetekben nagyon csunya mentalis problemakhoz vezethet. Teljes mertekben tamogatom, hogy mindenki onrendelkezzen a sajat testerol, de nem hiszem, hogy a legjobb ha masoktol, foleg egy ilyen oldalon varod a valaszt erre a kerdesedre.
2020. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!