Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a helyes út, mit tennél a...

Mi a helyes út, mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

3 gyermek édesanyja vagyok. Mindegyik tervezett, nem véletlen gyümölcs.

Sosem voltunk még ilyen helyzetben.

Együttlét közben kiszakadt az óvszer. Másnap azonnal irattam esemény utáni tablettát, délután 1kor be is vettem. De sajnos nem segített, pozitívat teszteltem. Számomra kérdés sem volt, ha már így alakult, nyilván megszerettem volna tartani amit a párommal közöltem is de kezdettől fogva ő a másik iranyba hajlott.

Nem terveztünk már gyermeket, 3 szobánk van, mar igy is kinottuk magunkat. De nagyon faj a lelkemnek a gondolat is, hogy elvegyek egy kis életet..

Sok minden ok mellette es ellene szól.. Gondolok itt az egyre nehezebb anyagi létre, a covidra.. Voltam orvosnal aki megallapitotta a terhesseget es inditvanyoztuk a terhesség megszakítást, de en ezt magamban még mindig nem tudtam lerendezni.. Nagyon nehéz. 3 gyermek.. Igy is sokszor nehéz velük de ugyanakkor annyira jó gyerekek.. De azért elfaradtam már.. Meg egy gyerkőc? A mai világba.. Őszintén.. Te mit tennél?



2021. ápr. 9. 08:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Gondolj arra is, hogy a már meglévő gyerekeidtől is elvennéd az időt, a törődést, sok lehetőséget.

Gondolj arra, hogy mennyire nyomorognátok a már amúgy is kicsi házban. Nem akartátok, védekeztetek. "Józanul" hoztátok meg azt a döntést, hogy nem akartok többet, mert a meglévőket is fel kell nevelni, el kell indítani.

Értem, hogy szeretnéd. Értem, hogy nagyon nehéz. De itt most 5 ember élete lenne tartósan sokkal nehezebb általa. Arról nem is beszélve, hogy mi van, ha nem egészségesen születik?

2021. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Elengedtem..
2021. ápr. 23. 09:53
 43/43 anonim ***** válasza:
Felelősségteljes döntést hoztál, akkor is, ha nagyon fájdalmas volt. Kitartást kívánok, minden nappal jobb lesz egy kicsit, gondolj erre.
2021. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!