Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ikrekkel lettem terhes de már...

Ikrekkel lettem terhes de már van egy 2 éves fiam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akartunk második gyereket de teljesen bepánikoltam mikor megtudtam, hogy ikrek. Semmi segítségem nem lenne, nagyszülők se tudnak segíteni, max hétvégén, férjem rengeteget dolgozik. 7 hetes vagyok, ráadásul dolgozni se tudok mert folyamatosan hányok.

#Ikrek, gyerekvállalás,
2021. máj. 9. 12:29
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
67%
#28 Minden elismerésem!
2021. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
38%
#28, "Amikor 7 hónapos lettem a férjem egy nap elém állt, hogy őt megriasztotta, hogy egyszerre 3 csecsemő lesz, ő ezt nem akarja, neki ez nem fog menni. Időt sem adott magának, elköltözött, majd a válópert is beadta." - hát 7 hónapos terhesen nem nagyon volt már döntési lehetőséged... ha a 2. hónapban lépett volna, amikor még van, mit tettél volna?
2021. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Elmentek,megjött
2021. máj. 10. 18:00
 34/52 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező (#34) igen, az embernek néha mázlija is lehet...
2021. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
53%

Gratulálok tényleg a válaszadók többségének itt, akik annyi empátiával rendelkeznek, mint egy krumplihámozó... Ti, az emberiség gyöngyszemei, valószínűleg sose voltatok még kétségbeesettek, sose gondolkodtatok még irracionálisan, és sosem fordultatok még segítségért oda is, ahol a legcsekélyebb eséllyel kapjátok azt meg. Sose fordultak meg még a fejetekben olyan gondolatok, amiért másnap már legszívesebben elástátok volna magatokat, és sose ijedtetek meg váratlan helyzetektől. Gratulálok, ti vagytok a f.szagyerekek, ismét megmutattátok valakinek, hogy mennyire szar hozzátok képest. 👍 Remélem, ettől nyugodtan alszotok.

Kérdező, sajnálom, hogy elmentek a babák. Teljesen természetes, hogy bepánikoltál, nem vagy hibás a félelmeidért. Az ikerterhességnek kicsi az esélye, érthető, ha alap esetben nem ezzel számol az ember, és nagyon más lett volna ez az új helyzet, ha megmarad a terhesség. Remélem, fel tudod ezt dolgozni és helyén tudod kezelni, és van melletted olyan támogató ember, aki segít, és nem csak ront a helyzeten.

2021. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
57%
" hogy nem fordult meg soha a fejemben, hogy megölessem a gyerekeimet. De hát szerencsére nem vagyunk egyformák." - hát szerencsére valóban nem... az emberek nagy többsége nem azonosítja az abortuszt semmiféle emberöléssel vagy gyilkossággal, mert képesek gondolkodni is... és eszükbe sem jutna megszívatni önmagukat és a párjukat egy biológiai véletlen miatt.
2021. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
46%
Felőlem más azzal azonosítja, amivel akarja. Az ő dolga. Attól még azon a tényen nem változtat, hogy elveszi azt a kis életet, ami van neki.
2021. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
68%

Nem ertem a 38ast miert pontozzak le,amikor teljesen realisan,eretten irja le a dolgokat. Ha 18 evesen a nagybetus elet elott becsuszna egy gyerek,akkor muszaj lennek megtartani,mert kulonben gyilkossagot kovetnek el? Gyereket akkor kell vallalni,ha megvan a megfelelo anyagi biztonsag. Az,hogy valaki ezt 24-28-30-35 +/- evesen eri el,az mar mindenkinek a sajat dolga. Hany olyan embert latok,aki bevallalt egy gyereket es mai napig nem haladt egyrol a kettore,vagy elvaltak,mert a ferj munkabol-munkaba ment,hogy megeljen a kis csalad es mar nem

birta.

2021. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
7%
Igen, becsúszott, ne tartsa meg a gyereket olyan fiatalon, de legközelebb figyeljen oda meglehetősen, mert ezzel annak az embriónak, akiből ember lehetne, elveszi az életét. Ennek akkor is súlya van. Az anya teste, élete, jövője, satobbi, rendelkezzen vele. De elég képmutatás nem a néven nevezni. Ha valakinek fáj, mert rosszul hat a lelkivilágára, akkor elárulom, nem kötelező elvetni. De ha így dönt, annak mind rá, mind annak a kis kezdődő valamire nézve következményei vannak. Nézzünk vele szembe, felelős ember módjára. Hátha, így talán nem kell annyiszor. Gyáva, homokba dugom a fejem hozzáállás elbagatelizálni. Bárki kerülhet olyan helyzetbe, vagy lehet olyan beteg a magzat, amivel csak nyomorítaná magát, a gyereket, a környezetét. De itt arról van szó, hogy tervezett egy helyett kettő, és akkor kaparjuk is ki, mert nem ilyen lovat akartam. Na, ez felelőtlen. És önző. Bár már tárgytalan. Ja, és három fiú mellől mondom, mind öt év alatti. Szóval még csak nem is az ujjamból szopkodom ki, hogy vajon milyen lehet.
2021. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Torzszülöttek voltak.
2021. máj. 12. 20:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!