Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ikrekkel lettem terhes de már...

Ikrekkel lettem terhes de már van egy 2 éves fiam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akartunk második gyereket de teljesen bepánikoltam mikor megtudtam, hogy ikrek. Semmi segítségem nem lenne, nagyszülők se tudnak segíteni, max hétvégén, férjem rengeteget dolgozik. 7 hetes vagyok, ráadásul dolgozni se tudok mert folyamatosan hányok.

#Ikrek, gyerekvállalás,
2021. máj. 9. 12:29
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Sziámik
2021. máj. 12. 20:58
 42/52 anonim válasza:
21%
Szerintem ne vezesd el őket, jönne a bűntudat, az sem biztos hogy mindkettő megmarad. Lehet elvetélsz vagy az egyik felszívódik. A gyerek nem tehet arról, hogy megfogant. És amúgy is, segítséged nincs, de kell a második gyerek? Akkor viseld a következményeit. Akár 2 akár 3 gyereked lesz.
2021. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

#42, csak 1 oldalt kellett volna visszaolvasnod...

"33/42 A kérdező kommentje:

Elmentek,megjött"

2021. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom de utána olvastam. 7 hetes magzat olyan 10-15 mm-es lehet, nagyjából akkora mint egy áfonyaszem. Ha sziámi ikrek lettek volna, akkor te nem aggódsz 7 hetesen. Ugyanis ezt már akár a 4 héten észrevehető (vagy korábban, hiszen az megtermékenyített petesejtek, már 2 hétre rá szétválasztodnak) Arról nem is beszélve, hogy MAgyarországon utoljára 1981-ben volt utoljára regisztrált sziámi terhesség. Nem mindennapos, így a korai pár hetes terhességet is regisztrálnák. Kár volt leírnod, hogy torzszülöttek vagy sziámik lettek volna, mert emiatt a kérdések kamu lett. Miért kell mindig kiírni hamis sztorikat?? Ennyire unatkozol?
2021. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
70%

#44 "MAgyarországon utoljára 1981-ben volt utoljára regisztrált sziámi terhesség." - ez ab ovo hazug állítás.

pl: [link]

Nem tudom, miért kell állandóan a Kérdezőket támadni...

2021. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
A korai diagnosztikáról meg ennyit: [link]
2021. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Itt van még egy magyar eset 1981 utánról: [link]
2021. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
87%

#45! Én nem a 44 vagyok, de abban biztosan igaza van, hogy kamu. Nem (csak) azért, mert azt írta, sziámi volt. A szöveg egész felépítése. Máj.9-én írta a kérdést, "sokkhatás" alatt, mintha épp akkor értesült volna a hírről. Tehát orvos igazolta, hogy ikreket vár(máskülönben honnan szedte volna.) Na, most ez nem egy kémiai terhesség, ami után hirtelen csak "megjön". Számold ki, olyankor egyébként se jöhetett volna meg. Tehát elkezd vérezni. Normális ember mit csinál? Elmegy orvoshoz. Miért is?1.Nem biztos, hogy vetélés, lehet még menthető.2.Ha vetélés is, mivel ikrek, az egyik(akit amúgy tervezett is) még megmaradhat. 3. Ha lezajlik a vetélés, akkor is ellenőrizni kell egy 7hetes terhesség után, hogy minden kiürült-e. Nos, tehát tegyük fel elment orvoshoz. Hiszen mindezeket otthon egyedül (pláne, hogy sziámi), nem tudta volna megállapítani. Vagyis az orvos, aki 1 nappal előbb még semmi vetélesre utaló jelet nem látott, se azt, hogy sziámi ikrek lennének, másnap már a vetélés után a semmiből meg tudja állapítani. Aha, szép mese. Egyszerűen elkezdtek leülni a válaszok, és gyorsan írt valamit a trollocska. Vagy szerinted ezt a sziámis szöveget miért nem adta elő már rögtön a "vetélésről" szóló kommentjében?

Amúgy én válaszoltam neki normálisan még az elején, amikor nem volt egyértelmű, hogy kamu.

2021. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
8.hetes uhn látszott, hogy összenőttek és másnap műtöttek. Mi ebben a kamu??
2021. máj. 16. 15:00
 50/52 anonim ***** válasza:
66%
Most megjött, vagy műtöttek?
2021. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!