Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A szülei érzelmi zsarolással...

A szülei érzelmi zsarolással rávették az abortuszra. Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Annó 6 évvel ezelőtt a feleségem, aki akkor még a barátnőm volt, a szülei érzelmi, lelki zsarolással, manipulációval, ordibálással rávették az abortuszra, ekkor már 10 hetes volt nagyjából a magzat.

Akkor én integrálódtam, mert nem akartam elveszíteni a párom, mivel szerettem őt.. és azóta van 2 csodaszép gyermekünk.

Most megszakítottunk minden kapcsolatot azzal a kettő rohadékkal. Emiatt most érezzem szarul magam?



2022. jún. 14. 08:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
81%

"szerinted egy szinten van egy érettségi egy várt gyerekkel?"


Ugyan nem a 6-os vagyk, de itt NEM VÁRT gyerekröl van szó, hanem BESIKERÜLTRÖL!

Meg egy kislány gyerekkel, érettségi nélkül a béka feneke alatt van, az egész élete le van nullázva!

2022. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező a helyedben én toroltetnem ezt a kérdést, mert csak meg rosszabbul fogod magad érezni a sok anonim tapintatlan onigazolo minden empátiát nélkülöző valasztol.
2022. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
85%

15, csókolgasd a kérdezőt

Itt veri magát, mije van. És hat éve vajon mit csinált volna a lány, ha megszüli a gyereket, a kérdező lelép? Egyedül meg tudta volna oldani?

2022. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, kiknek volt igazuk, milyen emberek, és sajnálom, hogy rosszban vagytok velük. De ha a párod már nagykorú volt, a saját döntése volt, hogy hallgatott a szüleire.

A helyedben viszont annak örülnék, ami van és elengedném a haragot afelett, hogy mi lehetett volna, mert nincs értelme.

2022. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
88%

Már ne is haragudj, de leírásod szerint ti felnőtt, anyagilag önálló emberek voltatok 6 évvel ezelőtt, akkor még hogy a tökömbe tudtak volna rávenni titeket az abortuszra?


Azt mondták a feleségednek, hogy kikap tőlük, vagy mi? Ti két élettelen szerencsétlen vagytok, ha önálló felnőttként még tudtak zsarolni a szülők. A feleséged is hibás, ha inkább elvetette a gyerekét a szülei miatt, ha közben állítólag megvolt a háttér.


De amúgy le mert fogadni, hogy valójában otthon lakott 6 éve, nem volt se pénzae, se munkája, és a szülők megmondták, nem tartják el gyerekkel.

2022. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
15: igen. Tisztelet a kivételnek.
2022. jún. 14. 09:09
 17/65 A kérdező kommentje:

Biztos léptem volna persze , ne zavarjon, hogy azóta vele vagyok és kitartok mellette. Hát igen, irigykedj csak, hogy mim van.


Tudod , nekem a család a fontos, őket szeretem.. ha ők nem lennének mit érnék a pénzemmel?

2022. jún. 14. 09:11
 18/65 anonim ***** válasza:
87%

Most akkor mi a probléma és a kérdés? Te szent vagy, van már 2 gyereked, nyilván após-anyós rohadék… ami történt, megtörtént, megerősítést vársz? Csak mert ha valaki nem ért veled egyet,

Máris alpárian letámadod. Ezért felesleges kérdést feltenni, ha csak egyféle, a fejedben már létező választ tartasz elfogadhatónak…

2022. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy régen történt eset. Ha ennyi idő után sem tudsz ezen túllépni, szakemberre, pszichológusra van szükséged. A válaszaid alapján elég buta embernek tűnsz, ha anno a "rohadékkal" is így kommunikáltál, nem csodálom, hogy nem kedveltek. Nem írtad le, hogy akkor milyen anyagi helyzetben voltatok, mennyi idősek voltatok, így nem tudom sem elítélni, sem megérteni a "rohadékokat". Már nem tartod velük a kapcsolatot, mi a kérdés? Nem ezt akartad? Vagy most emiatt bűntudatod van? Az azt jelenti, hogy mégis csak hibásnak érzed magad vhol.
2022. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
74%
Azért az is ritka, mikor a kérdezőt kell törölni.
2022. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!