Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A szülei érzelmi zsarolással...

A szülei érzelmi zsarolással rávették az abortuszra. Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Annó 6 évvel ezelőtt a feleségem, aki akkor még a barátnőm volt, a szülei érzelmi, lelki zsarolással, manipulációval, ordibálással rávették az abortuszra, ekkor már 10 hetes volt nagyjából a magzat.

Akkor én integrálódtam, mert nem akartam elveszíteni a párom, mivel szerettem őt.. és azóta van 2 csodaszép gyermekünk.

Most megszakítottunk minden kapcsolatot azzal a kettő rohadékkal. Emiatt most érezzem szarul magam?



2022. jún. 14. 08:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm ezt anno úgy oldotta meg, hogy nem szólt a szüleinek csak akkor, amikor már nem lehetett elvetetni.
2022. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
88%
Meg mindig nem tudjuk AKKOR hány évesek voltatok és akkor volt-e jövedelmed,annyi amivel egy gyereket ellehet tartani? Erre a kérdésre meg nem válaszoltál, gyanítom azért mert akkor még túl fiatalok voltatok. Más felnőtt fejjel belevagni a gyereknevelesbe és megint más kamasz fejjel,utóbbi anyagilag sem jó illetve olyankor gyakran a pár is szetmegy...
2022. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy ez miért most 6 év után okoz ekkora feszkót?


Akkor miért nem álltál ki a barátnőd mellett, ha mindent meg tudtál neki adni anyagilag és érzelmileg.


Lehet hogy anyós/após egy rohadt szemét, de te sem vagy jobb ha hagytad...

2022. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%
Hat nezd, a barátnőd akkor donthetett volna másként. Mondhatott volna német a szülőknek, osszehazasodhattatok volna és már 3 gyereketek lenne. De a barátnő nyilván max 16 volt és a szülei felvilagositottak róla hogy nulla jövedelemből nehéz egy gyereket eltartani, ők pedig ha akartak volna másik gyereket nevelni, akkor vállaltak volna maguk.
2022. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
Van az embernek elég baja , és erre csak rájön ez a sok ismeretlen mindenféle válasz, és egyik sem fedi a valóságot. De tényleg, én vagyok marha, hogy ide írtam ki ezt ma. Szép ☀️-ot mindenkinek ..
2022. jún. 14. 10:18
 26/65 anonim ***** válasza:
95%

Magadnak köszönheted, hiszen konkrétan nulla információt adtál meg.

A baratno lehetett 14, 16, 30 éves, te lehettél 14, 18, 52, lehet hogy 3 hónapja, 1 éve, 10 éve voltatok együtt, stb

2022. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván azért nem felel a kérdésekre, mert jól gondoljuk a dolgokat. Fiatalon egy véletlenül besikerült gyereket akartak megtartani pucér p.csára a szülők nyakára. A lány szülei nem vállalták h eltartják őket ezért rohadékok. Ennyi.
2022. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:

29-es: nem, nem azért nem felelek, mitől gondolnátok ti bármit is jól? Tudod, hogy mit tudsz te?


Ítélkezni.


Semmi mást.


Nagykorúak voltunk mindketten, jövedelemmel. Mondjuk én másképp tekintek a pénzre, mert sok van, és nem vagyok tőle boldog. Érted?


Nyilván akik nincsen, az abban látja a mindent...


Ez itt nem az anyagiakról szólt.

Próbáld meg légyszives megérteni valahogy! Senkinek nem kívánok hasonlót. További szép napot

2022. jún. 14. 10:24
 29/65 anonim ***** válasza:
100%

Nagykorúak voltunk mindketten, jövedelemmel.


Akkor ti voltatok birkák, nem ők bunkók.

2022. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:

Nem, nem véletlen volt, hanem direkt és mindketten szerettük volna. Feleségem utána sajnos tudták befolyásolni. Ezek csúnya dolgok. És nem 15 évesek voltunk, sem 16, sem 17, sem 18, sem 19 hanem 20.


Legalább hagyd meg az utolsó szót és ne bántsd a másikat kert a karma nagyon kegyetlen tud lenni és hidd el, vissza adja......

Amit nem kívánok nektek! Egyikotoknek sem

2022. jún. 14. 10:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!