Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A szülei érzelmi zsarolással...

A szülei érzelmi zsarolással rávették az abortuszra. Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Annó 6 évvel ezelőtt a feleségem, aki akkor még a barátnőm volt, a szülei érzelmi, lelki zsarolással, manipulációval, ordibálással rávették az abortuszra, ekkor már 10 hetes volt nagyjából a magzat.

Akkor én integrálódtam, mert nem akartam elveszíteni a párom, mivel szerettem őt.. és azóta van 2 csodaszép gyermekünk.

Most megszakítottunk minden kapcsolatot azzal a kettő rohadékkal. Emiatt most érezzem szarul magam?



2022. jún. 14. 08:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
93%
Engem az érdekelne, hogy miért csak most lett megszakítva a kapcsolat? Most is történt valami, és előkerültek a régi sérelmek is? Eddig "jóban" voltatok?
2022. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
95%

Egy ember akkor megy abortuszra ha ő úgy dönt. Senki és semmi nem vesz rá egy nőt az abortuszra ha ő maga azt nem akarja. A szülők verdeshetik a seggüket a földhöz, akkor sem. Ezáltal a feleséged az egyetlen aki felelős az abortuszért, mivel rákényszeríteni nem lehet.

Ettől függetlenül azzal szakítjátok meg a kapcsolatot akivel akarjátok. A ti dolgotok.

2022. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
78%
Lényeg a lényeg szerintem, hogy vagy elég idős valaki és rendelkezik kellő egzisztenciàval, +önállóságal és akkor az ő döntése egyedül, nem hallgat senkire, hogy vàllalja e a gyereket. Vagy nem rendelkezik ezekkel.. magyarul más nyakára szülne... akkor pedig nem hibáztathatod a szülőket. Ez az ellentmondás a sztoridban. Ha te annyira önálló és anyagilag független voltál (ami vicc kategória) akkor nagyon gáz ez a mosom kézeimet, bele sem szólok.. utána meg elmondom őket minden szarnak. Ne írj butasàgokat.
2022. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
33%
"Most megszakítottunk minden kapcsolatot azzal a kettő rohadékkal. Emiatt most érezzem szarul magam?" Kérdező, felesleges, valószínüleg helyesen döntöttetek, amikor megszakítottátok a kapcsolatot a szülőkkel. Én sem tartottam kapcsolatot a szüleimmel az elmúlt harminc évben, szerintem minden gyereknek alapjoga, hogy ítéletet alkosson a szülei nevelési módszereiről, és aszerint járjon el.
2022. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
71%
Szóval mindketten felnőttek voltatok, volt pénzetek, a barátnőd akkor mégis abortuszra ment és emiatt a szülei a hibások.... Hogy mi?? Egyedül a feleségedet hibáztasd, a szüleinek ehhez köze nincs. Ha valaki meg akarja tartani az adott terhességet, akkor az meg fogja tartani, főleg hogy lett is volna miből.
2022. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
69%

Hogy mit tennék? Elhallgatnék és mélyen magamba néznék, mert van annyi eszem, hogy tisztában vagyok azzal, ez az én és a feleségem felelőssége és döntése volt teljes mértékben. 20 évesen már nem áll a szülei gyámsága alatt, azt csinál amit akar, ha most megszakította velük a kapcsolatot, megtehette volna ezt 6 évvel ezelőtt is.

Hogy te mit tennél, azt nem tudom, mert neked szemmel láthatóan nincs ennyi eszed.

2022. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
35%

Volt munkátok? El tudtátok volna tartani őt? Külön éltetek ketten, saját egzisztenciával?


Mertha a csajod anyuék nyakára szült volna, hát megértem, hogy nem ujjongtak.

2022. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
31%

Nagykorúak voltunk mindketten, jövedelemmel. - akkor itt a feleséged a hunyó, nem a szülők ;)


De tudod mit, jobban is jártak, hogy megszabadultak tőletek.

2022. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
57%
#57 senki sem várná, hogy újjongjanak, vagy ne mondják el a saját véleményüket. Azt viszont minden nyomorult szülő köteles tudomásul venni, ha egy kérdésben nem az övé a döntési jog.
2022. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
22%
És nem is ők döntöttek, hanem a feleség ( és maga a kérdező is ..)
2022. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!