43 éves 2 gyerekes (11,8) anyuka, albérletben(30e). Szerelmesek lettünk az új párommal, gyereket akart, én boldoggá akartam tenni. Nem gondoltam, hogy tényleg teherbe esek, megtörtént/9h/.Apuka meggondolta magát. Segítségem nincs.Járt még így valaki?

Figyelt kérdés

#abortusz #egyedülálló anya #9 hetes #terehességmegszakítás #apa lelépett #nincs segítségem
2023. aug. 20. 11:45
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
6/10: 35 évesen petefészekkimerülést állapított meg egy hormonvizsgálat, utóbbi években minimális menzim volt csak, peteérésem pedig nem (figyeltem). Ez a terhesség hirtelen peteérés eredménye, számítások szerint menzi előtt 3 nappal történt. Az első hónapban így meg is jött. Akkor még úgy volt, hogy az ő nagy családi házukban lakunk majd, de az anyja kidobott, amikor megtudta. Pasinak van már 2 gyereke 2 külön anyától, mind2 elvitte a gyerekeket is. Persze ebből már következtethettem volna hogy gáz a pasi. De a meséit hittem csak el, hogy ő az áldozat.
2023. aug. 20. 12:42
 12/43 anonim ***** válasza:
97%

De miért erdekel? Ha Szabo Juli megtartotta, megbanta, mert onnantol még nagyobb nyomorban élt a gyerekeivel és 80 évesen egyedul halt meg, mert egyik se nézett felé, az segit? Ha és ha SzabonJuli elvetették és nem bánta meg, mert legalább a már meglevő kettőt legalább minimális szinten képes volt felnevelni? És ha megszulte és örökbe adta, vagy egy évvel később találkozott egy milliomos pasival, akivel boldogan éltek míg meg nem haltak a három gyerekkel egyutt?n

Neked kell dönteni, mindegy másnál mi volt

2023. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
5/12: a nevére sem akarja venni a gyereket (ha), tehát nem vállalja az apaságot, gyerektartást nem kérhetek. Alapvetően neki kellett volna kitartani mellettem, ahogy ígérgette..
2023. aug. 20. 12:44
 14/43 anonim ***** válasza:
86%
E-e, gyerektartást ha a feje tetejére áll is kérhetsz, mert az jog szerint jár a gyereknek. Apasági per, és utána tejelhet nagykorúságig. De én mint említettem, elvetetném, ez a terhesség így sajnos nem a hosszú boldog élet titka... Sajnálom, hogy így jártál.
2023. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
92%
Aztán mennyi gyerektartas lenne az, szerinted 14? Ezzel együtt 3 gyereke lenne, tehát a nettojanak a fele oszlana 3 részre.
2023. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
15/15: két gyerekre fizet 52e-t. De ha megtartanám, nem a gyerektartás miatt tenném. Abortusz ellenes vagyok, és hihetetlen, hogy ez velem történik, ha olvasnám valahol, csak annyit mondanék: "szerencsétlen hülye". Tudom, hiszékeny és szerelmes hülye voltam.
2023. aug. 20. 13:04
 17/43 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem akkor miért született a kérdés. Azt írod abortusz ellenes vagy, szóval megtartod. Apukától max a gyerektartásra számíthatsz, segítséged nincs. Van már 2 nagyobb, így majd 4en nyomoroghattok, hogy kijöjjetek a pénzedből.

Hülye voltál valóban, de ezen mostmár kár siránkozni. Szedd össze magad és készíts tervet, hogy hogyan ne baszd el a gyerekeid életét.

2023. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
69%

A két nagyobbnak ugyanaz az apja? Velük van a gyerekeknek kapcsolata?

Ha igen, gondolj mar bele, milyen érzés lesz q kicsinek, hogy neki nincs apja, őt nem viszi el soha, ő nem kap ajándékot, szb

2023. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
17/17: Azért mert, a meglévő két gyermekem gondozása válhat kétségessé abban az esetben, ha sürgősségire kell mennem a csecsemővel (nem egyszer kellett a nagyobbakkal), addig mit csinálok a nagyokkal, akiknek másnap reggel 8-ra iskolában kell lenniük? Ha kórházba kerülök előrehaladottabb terhességben (mint korábbinál kétszer is), mit csinálok addig a nagyokkal? Mivel nincs aki segítsen, felelőtlenség lenne megtartanom. Ugyanakkor képtelen lennék megölni a magzatot. Ezért a kérdés, csak posztolásnál 2 mondat fért ki..
2023. aug. 20. 13:29
 20/43 A kérdező kommentje:
18/19: igen, 24 éves kapcsolatból, házasságban születtek, apjukkal jó a kapcsolat - a gyerekek érdekében, apjuk rendesen tartja a kapcsolatot velük.
2023. aug. 20. 13:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!