43 éves 2 gyerekes (11,8) anyuka, albérletben(30e). Szerelmesek lettünk az új párommal, gyereket akart, én boldoggá akartam tenni. Nem gondoltam, hogy tényleg teherbe esek, megtörtént/9h/.Apuka meggondolta magát. Segítségem nincs.Járt még így valaki?

Figyelt kérdés

#abortusz #egyedülálló anya #9 hetes #terehességmegszakítás #apa lelépett #nincs segítségem
2023. aug. 20. 11:45
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
91%

Miért, 40-es, szerinted két gyerek felfogja, mivel jár a testvér?

Hogy mostantól miatta még kevesebb fog jutni nekik?

2023. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
40%

Biztos járt. Én csak egy ilyen sötét embert ismerek, anyámat.

Erre nem tudok mit mondani. Én nyilván megtartanám, mivel nekem nincs gyerekem és egész életemben azon vagyok, hogy legyen. De nekem nincs olyan mázlim, hogy így 40 fölött összejöjjön.

Ugyanitt: Albérlet kerestetik 30ezerért😁

2023. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
29%

#43! Ki mondta, hogy az övé? Szövegértés egyes. Mondom, ÉN megtartanám, mivel gyerekre vágyom és tök más a helyzetem. Ő meg majd eldönti, mit kezd vele. Mi közöm nekem ahhoz?

#42

2023. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!