43 éves 2 gyerekes (11,8) anyuka, albérletben(30e). Szerelmesek lettünk az új párommal, gyereket akart, én boldoggá akartam tenni. Nem gondoltam, hogy tényleg teherbe esek, megtörtént/9h/.Apuka meggondolta magát. Segítségem nincs.Járt még így valaki?

Figyelt kérdés

#abortusz #egyedülálló anya #9 hetes #terehességmegszakítás #apa lelépett #nincs segítségem
2023. aug. 20. 11:45
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
76%

Nekem már 17 évesen is több eszem volt ennél :D, szóval nem jártam és nem is járok így.


Ennyi. "Nem gondoltam, hogy...". Öhm, egy nő amíg van méhe, petefészke és átjárható petevezeték, bármikor teherbeeshet, akár 70 évesen is.

2023. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
77%
Ha már megszületne, szoptatni is én tudnám, hiszen az a tápláléka. - aha, ahogy te azt hiszed.
2023. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
94%
A leírtak alapján nem vállalnám.
2023. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
84%

"Ha kórházba kerülök előrehaladottabb terhességben (mint korábbinál kétszer is), mit csinálok addig a nagyokkal?"


Miért, és ha csak simán rosszul leszel, ne adj isten eltörik a lábad, vakbél gyulladásod lesz, epeköved, sztrókod, ésatöbbi lesz, akkor mit csinálsz velük

?


Szerintem ez egy unatkozó tini újabb kamu kérdése.

Teljesen idióta, kitalált szituáció, gyerekes érvekkel.

Albérlet 3 főre 30 ezerért? A mai világban kizárt.

2023. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
28%
Hát ha elveteted azt si megbánhatod később szóval egyik sem jó döntés itt bizonyos tekintetben.
2023. aug. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 1Léna ***** válasza:
21%

Ez egy nem várt nehéz szituáció.

Választhatod az aburtuszt, mert a törvény lehetőséget ad erre.

De ez azt jelenti, hogy a saját helytelen döntésedért a megfogant gyermeked az életével fizet. Így ugyan a létfentartásod nehézségei nem növekednek, csak a gyereked fog hiányozni.

Választhatod a nehezebb utat ami tényleg nem lesz könnyű, de élni fog a megfogant gyermeked is a testvéreivel együtt. Mivel a meglévő gyermekeid már nem túl kicsik, így képesek már ők is segìteni. Megtanulnak felelősséggel döntést hozni, élettapasztalatot szereznek a kistestvérük által. Nem is tudsz ennél nagyobb ajándékot adni nekik.

Nem tudunk előre mindent arról, hogyan alakul az életünk, mert sok tényező befolyásolja nap mint nap. Mindig az aktuális problémát kell a lehető legjobban megoldanunk. Az élet olyan mint az iskola. Ha jól oldjuk meg a problémáinkat, újabb még nem tapasztalt problémánk lesz, ha rosszul oldjuk meg a problémát általában ismét hasonló problémába kerülünk, addig míg meg nem tanulunk helyesen dönteni.

Dönts jól!

2023. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
7%
Nekem van egy olyan ismerősöm, akinek nagyon sokáig sajnos nem jött a kicsi, aztán három babája is született kis korkülönbséggel (40 felett szült), és most nagyon örül nekik. Viszont ott az apuka is akarta, azóta is együtt vannak. Egy másik ismerősöm viszont pont úgy volt, mint te, két gyerekkel 40 felett jött a harmadik. Ott kezdetben a férje nem akarta, de ő megtartotta, és ezt jó döntésnek tartja azóta is, pedig nem maradtak együtt a férjével. A Te esetedben biztosan nagyon nehéz lenne, ha megtartanád, viszont az alapján, hogy abortuszellenes vagy és bizonytalan a döntésben, valószínűleg egy abortusz is megviselne. Minden jót és jó döntést kívánok! :)
2023. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
93%

36os, én rohadtul nem örülnék egy olyan "ajándéknak" ami miatt az én életkörülményeim romlanak és még pesztrálhatnám is....egy életre megutálnám anyámat


Ha ennyire a megtartás mellett vagy, foglaljátok szerződésbe a kérdezővel, hogy minden hónapban utalsz neki 60-80 ezret, és akkor megtartja. Plusz hetente 3-4szer te vigyázol a gyerekre.


Más nemiszervével könnyű verni a csalánt igaz?

2023. aug. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
81%

Alapból nem csípem az ab. elleneseket, akik beleszólnak a másik dolgába....

Na mind1



Hha te az vagy, akkor nem lesz ab.



Ha még képes vagy logikusan gondolkozni..... Melyik a jobb?



2 gyereket felnevelni a tőled telhető legjobban, és elmenni eltávolíttatni magadból egy sejtccsomót, vagy a saját hülyeséged miatt szivatni 3 gyereket, meg a kisebbiknek az idióta apját?

2023. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
7%
Esetleg érdemes azt is átgondolni, hogy a gyerekek hogyan viszonyulnak egy testvér ötletéhez. Lehet, hogy kifelezetten szeretnének, de az is lehet, hogy elutasítóak. Erről mit lehet tudni?
2023. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!