43 éves 2 gyerekes (11,8) anyuka, albérletben(30e). Szerelmesek lettünk az új párommal, gyereket akart, én boldoggá akartam tenni. Nem gondoltam, hogy tényleg teherbe esek, megtörtént/9h/.Apuka meggondolta magát. Segítségem nincs.Járt még így valaki?

Figyelt kérdés

#abortusz #egyedülálló anya #9 hetes #terehességmegszakítás #apa lelépett #nincs segítségem
2023. aug. 20. 11:45
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
96%
Tehát a két gyereket apuka rendszeresen elviszi, programot csinal velük, vasarol nekik, jó kapcsolatban lesznek. A kicsinek ez nem lesz. Megegyszer kérdezem, szerinted milyen érzés lesz neki?
2023. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk a 20 válaszod alapján van segítséged a két nagyobb gyerek ellátására ,ha épp úgy lenne hogy kórházba kellene menned, mert van apjuk aki foglalkozik velük és alkalom adtán nyilván vigyázna is rájuk.


Én ugyanannyi vagyok mint te, az abortuszhoz való hozzáállásom is ugyanaz, de már nem mernék gyereket vállalni és a helyedben valószínűnek tartom hogy elmennék abortuszra.

2023. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 babyboom567 ***** válasza:
84%

De mi a kérdés?

Egyedülállóként 2 gyerekkel vagy albérletben,és 42 évesen bevállaltál egy gyereket egy olyan pasinak, akinek különben van már 2 gyereke 2 anyától.

Ha albérletben éltek,gondolom nem vet fel a pénz.Nyomorogtok tovább.Ez kb az éhenhalás széle.

Azzal tennél a legtöbbet a meglévő,és a hasadban lévő gyerekeidért,ha elmennél abortuszra,és nem fokoznád a nyomort.

2023. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
72%

Huu ez nagyon nehéz.


Ha abortusz ellenes vagy, esetleg örökbeadás? Én is ellenes vagyok, de ebben az esetben én nem hinném, hogy megtartanám, már van két gyereked akikért felelősséggel tartozol. Fiatal sem vagy, ilyenkor már nagyobb a komplikációk és rendellenességek előfordulásának az aránya. Mit tennél, ha megtartanád, de sérülten születne? Ne adj isten veled történne valami?


Ha kiesnél a munkából, tudnád-e miből eltartani négyőtöket? Gyed kevesebb mint a fizetésed.


Pasit meg köpd le a nevemben is kérlek.

2023. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
22/24: Ex szüleivel él családi házban. Elképzelem, hogy bekopogok, elnézést kérek, de megyek szülni, a gyerek apja felszívódott, vigyáznának addig az unokákra? Ex nyilván ugyanúgy dolgozni fog akkor is, marad az anyós.
2023. aug. 20. 14:39
 26/43 A kérdező kommentje:
24/25: Igazad van. Örökbe nem adnám, mert egyfolytában rajta járna az eszem. Ha már megszületne, szoptatni is én tudnám, hiszen az a tápláléka. Nem tudnám elviselni, ha valahol máshol létezne, gyötörne a lelkiismeret, hogy miért tettem ezt. Persze, ha megtartanám gyötörne a lelkiismeret, hogy nem tudok a másik kettőre megfelelő időt szánni.
2023. aug. 20. 14:45
 27/43 anonim ***** válasza:
94%

25

A válaszod alapján nem vagy 43 éves,mert akkor tudnád, hogy nem bekopogni kéne, hogy jajj megyek szülni.Van előtte 8 hónap mikor meg lehet beszélni az ex férjjel, hogy vész esetén mit hogy csináljátok a közös gyerekeitek érdekében meg ilyenek...

A másik ahogy írtam én nem merném vállalni,mert oké a két nagy jó helyre kerül,de mi lenne a kicsivel ha neked bajod van?

2023. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
92%
25 kérdező, ezt nem is értem... oké, együtt vagyok a férjemmel, de anyósomék szoktak vigyázni a gyerekekre, és ha elválnánk, akkor is megtennék, mert szeretnek együtt lenni az unokáikkal. A világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy ha tudják, hogy neked be kell menned a kórházba, akkor addig vállalják a két nagyot. De ne, kérlek, ne szüld meg, még van időd az abortuszra.
2023. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
94%

Szepen elmennek es abortalnam.

Ilyen alaktol jobb ha nem szulok...


Amigy van olyan opcio h abortalod es nem banod meg

Megszulod es megbanod

2023. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
71%
#9 Ha te ilyen lazán összefekszel valakivel védekezés nélkül, csak mert 40 feletti nő vagy, vagy 40 feletti nő a partnered, akkor neked is csak gratulálni tudok! Ugyanazon az agyi szinten vagy, mint a kérdező!
2023. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!