Abortusz után ha valaki terhes lesz, mondjuk két hét múlva és újra nem szeretné megtartani a babát, újra megcsinálják a terhességmegszakítást? (Csak elméleti kérdés)

Figyelt kérdés
márc. 20. 10:32
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
67%

8!


Kizartnak tartom hogy valaki szórakozasbol inkább az abortuszt választaná, ha anyagilag megtehetné, hogy fogamzásgátlót használjon

márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
#7. Az abortusz sincs ingyen.
márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
83%
11# megmarad a pénze, de cserébe havonta jár muttetni magat. Ilyen hülye ember sincs.
márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
37%

12!


Tudom, hogy nincs ingyen. De mégis az, ha valaki a jövedelme alapján raszorul.

márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
74%

2 múlva képtelenség, de olyan simán van, hogy 2hónap múlva újra terhes.

#7! Nem kell büntetni. Segíteni kell neki. Legkésőbb a 3.abortusznál elkötni a p.csába. Meg is van oldva a probléma.

márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy a legtöbbször itt sem olyan nők kérdéseit olvasni abortusz témában, akiknek semmi pénzük nincs, hanem pl a "jajj, albérletben vagyunk, meg amúgy is csak egy év múlva terveztük a babát, meg még most csinálom a 3. Diplomámat", stb...nem azok az élethelyzetek szerepelnek itt sem zömében, ahol erkölcsileg valóban elfogadható az abortusz, hanem ahol kenyelembol történik, és ez igenis elitelendo. Valamint az is "érdekes", hogy kb 7 évig szedtem fogamzásgátlót, egyszer se volt természetesen nem kívánt terhesség. Majd amikor próbálkozni kezdtünk, rögtön sikerült :) nem azt mondom, hogy 0% az esélye a védekezés melletti terhességnek, de az szerintem legrosszabb esetben is 1000bol, vagy 10000bol 1, nem annyi, mint amennyit itt írnak.
márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
79%

Volt egy kolleganőm akinek 1 év leforgása alatt 4 abortusza volt, négy különböző férfival folytatott aktusból...nem vagyok ellene az abortusznak, mert van olyan élethelyzet amikor "jól jön".


De egy budapesti születésű, Budapesten nevelkedett, nem kisebbségi családból származó, egyetemet végzett szülők gyermeke ennyire felelőtlen és ostoba legyen, na ettől felmegy bennem a pumpa.

Annyi lehetőség van az olyan nők számára, mint ő is volt, akik csak szexelnek össze vissza, gyereket még a rémálmaikban sem kívánnak.

Nem hiszem, hogy a test ne sínylene meg ennyi beavatkozást.

márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, aki önkormányzatnál dolgozott, és olyan papírokat állított ki, amivel a kérelmezők szociális alapon ingyen mehettek abortuszra. Volt olyan nő/lány nem egy, aki párhavonta megjelent ilyen papírért. Évekig ez volt náluk a "védekezés".
márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
93%

18-ast meg tudom erősíteni. Tudom, hogy ez a civilizáltabb körökben elképzelhetetlen, de sajnos simán van az a társadalmi csoport, amelyik védekezésnek tekinti az abortuszt.

A fogamzásgátlás luxus, meg nem is hiszi azt, hogy minden szexből gyerek lehet (már ha egyáltalán tudja, hogy szexből lesz a gyerek).

Az ilyeneknek mondhatja az orvos, hogy amúgy műtét után 6 hétig nincs aktus. El sem tud addig számolni...

Azt tudom elképzelni, hogy nem áll még egyből helyre a ciklus a műtét után és nem fogan meg a gyerek. De ha igen, akkor egyébként megcsinálják újból az abortuszt, nincs ilyen korlátozás.

márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim válasza:
36%
Tök igazságtalan, hogy az ilyeneknek mindig összejön a terhesség.
márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!