Abortusz után ha valaki terhes lesz, mondjuk két hét múlva és újra nem szeretné megtartani a babát, újra megcsinálják a terhességmegszakítást? (Csak elméleti kérdés)

Figyelt kérdés
márc. 20. 10:32
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
54%

30


De, kényszer, mert nem akarja meddővé tetetni magát, de te erőlteted. Ezt kényszernek mondják.



Sem a fogyatékkal élő személyekre, sem a védekezni nem akaró/ nem tudó emberekre nem kényszerítheted ezt. Undorító, gerinctelen dolog.



Nem sajnos, hanem inkább szerencse. Szerencse, mert így sok nő juthat hozzá egy ORVOSI ELLÁTÁSHOZ. Mert ez bizony az.


Az emberek nem megdöglenek, hanem meghalnak. Inkább szedjenek ki egy nőből egy nem akart sejtcsomót, minthogy egy tényleges életet vegyenek el akaratlanul, és ezzel tegyenek tönkre másokat is. Ha szerinted ez jó dolog lenne, de legalább elfogadható, akkor benned egy csepp empátia, egy minimális emberség sincsen, bár ezen lassan már nem is csodálkozom.



Egyáltalán nem rossz példa, ez nem kifogás. Egy 5 éves kisgyerek max maszturbál, de ha nincs meg a szexuális nevelés, akkor nem fogja tudni, hogy hogyan lesz a gyerek.



Igen, kötelező az általánosiskola, de ha létezik is felvilágosítóóra (sok helyen nincs), az csak annyiból áll, hogy ha vér jön ki a hüvelyedből, akkor képes vagy már teherbe esni, és ha nem húz gumit a fiú, akkor vagy terhes leszel, vagy meghaltok nemi betegségben. Jah, ráadásul ezt általában 8 év alatt jó ha egyszer megejtik, és akkor is vagy egy kiöregedett nődoki tartja meg az órát, aki azt se tudja, hogy mi az az intim kehely, a tampont meg ha tehetné, betiltatná.... Nem egy olyan személy, akire egy átlag gyerek tényleg figyel.


Mint már írtam, a 20 abortusz nem jellemző, sőt, valszeg nem is létezik, általában 3-4 alkalomnál több nem szokott lenni egy "felelőtlen" embernél sem.


Azok a tájékoztatások, amikről te beszélsz, nem többek, mint puszta megalázások, semmi jószándék nincs bennük.


Nem, nincsen közöd hozzá. Soha nem volt, nincs, és nem is lesz. Az, hogy téged később műtenek meg emiatt, nem az ő hibája, hanem az iszonyatosan leterhelt, ráadásul eléggé xar egészségügyé....


De, mondhatja, vannak is olyanok, akik nem vállalnak.


Egy szó a megoldás, az pedig a pénz.



Tetszik, vagy sem, az abortusz egészen addig nem a te dolgod, amíg te, vagy a párod, (akivel tényleg együtt is maradsz, legyen akármi is) nem esik teherbe. A másik ember méhéhez semmi közöd nincsen.

márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
23%

#31! Hát, nem jobban, mint hogy ő egy komplett orvosi team -et kényszerít a hülyeségére.

Hogy lenne már orvosi? A terhesség NEM BETEGSÉG! Sose volt és sose lesz az.

A sejtcsomó kifejezés pedig embrióra nem alkalmazható. Ez csak a tudatlan abortusz mániások megnevezése.

"Az emberek nem megdöglenek, hanem meghalnak."

Így van, de aki ilyen szinten ösztönlény, gondolkodásra képtelen, az nem nevezhető embernek, mivel hiányzik belőle minden emberi jegy.

"Mint már írtam, a 20 abortusz nem jellemző, sőt, valszeg nem is létezik, általában 3-4 alkalomnál több nem szokott lenni egy "felelőtlen" embernél sem"

Mondjuk inkább úgy, hogy te nem találkoztál vele. Ami semmit nem jelent. Amúgy, ha szerinted 3-4 után nem lesz több, akkor mi történik a 3.-4.után??? Ugye, előadtad, hogy védekezés mellett is teherbe lehet esni? A 3.után hirtelen mégse lehet? Mi ez a hülyeség?

" hogy téged később műtenek meg emiatt, nem az ő hibája, hanem az iszonyatosan leterhelt, ráadásul eléggé xar egészségügyé...."

Mivel van leterhelve, ha nem a kis hobbi abortuszos köcsögökkel? Ezt is megoldaná, ha a 2.-nál elkötnék. Tudod, baromira nem mindegy, hogy évente mondjuk 40ezret végeznek vagy tízet. 30ezer!!! normális embert lehetne megműteni helyettük.

Mint mondtam, de. Amíg az én méhemnek van miatta problémája.

márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
61%

32 nem kényszerít, mint mondtam már, nem kötelező vállalni az abortuszt. Ha megcsinálja, plusz bevétel.



Orvosi ellátás, ugyanis egy orvos látja el a nőt, ennyi....



De, alkalmazható az embrióra, ugyanis mit jelent a sejtcsomó? Sok sejt egy helyen. Nem a tudatlanok, főként nem az abortusz maniasok, akik sztem nem is léteznek, hiszen itt csak abortuszellenesek és döntés pártiak vannak. Te pedig az előbbibe tartozol, ha tetszik, ha nem. Egy döntés parti nem kotnyeleskedik bele az egészbe, ő nem azzal foglalkozik, hogy erőszakból,, védekezés mellett, vagy részegen fogant meg a nem kívánt embrió.



Nem csak a környezetemet vettem alapul. Thddod én utána is szoktam nézni a dolgoknak, veled ellentétben.😁



De, a 3. abortusz után is teherbe lehet esni, ugyanis a mai modern eszközök már csak minimális sérülést okoznak a méh falán, amely nagy eséllyel hegesedés nélkül gyógyul be, így tehát az esetleges következő zigóta be tud ágyazódni. Nem írok hülyeségeket, megint csak veled ellentétben....



Minden apró xarral le van terhelve, nem csak ez a terület. Vesével kellett volna műteni engem baba koromban, fél évesen, ehelyett másfél éves is elmúltam, mire oda jutottunk, pedig az egy lényegében életmentő műtét lett volna, csoda, hogy addig életben maradtam. Nem hiszem, hogy a "vesések" is az abortusz miatt vannak leterhelve....



A "kis hobbi abortuszos köcsögök"....az eddigi írásaid alapján kezdek ehyre biztosabb lenni benne, hogy még ők is értelmesebbek nálad.



Nem, nem csak miattuk van leterhelve. Az orvostudomány ezen ága nem csak a művi terhességmegszakítással foglalkozik.



Az a 30.000 abortuszra kényszerülő ember is normális. Ha annyira zavar a magas szám, akkor hajrá, minden abortuszellenes támogassa a szegény családok gyermekeit csak 100!!!! forinttal, máris jobb lenne valamivel a helyzet.

Szexuális nevelésben részesítsétek a gyerekeiteket, akiket bátorítsatok arra, hogy segítsenek ezen a téren a társaiknak. Támogassátok az árvaházakat, fogadjatok örökbe, bőrszíntől függetlenül ( mint tudjuk, kisebbségi gyerekeket nem igazán fogadnak örökbe, mert hát nem kék a szeme, nem szőke a haja....) hiszen ők az embriókkal ellentétben már tényleg élnek és éreznek.


Ha örökbe fogadják a sok gyereket, akkor a gyermekotthon falain belül nem erőszakolják, verik őket, nem szöknek el, nem kényszerítik őket illegális prostitúcióra, igy nem tudnak akaratlanul teherbe esni.



Te is biztosan tudsz mondani NORMÁLIS dolgokat, amelyek legalább minimális szinten csökkenthetik az abortuszok számát.( az elköttetéses fszságod nem szántó normális dolognak, remélem, ez egyértelmű.)



Én pedig mint írtam, nem.

Nem az abortuszon átesett nők miatt van bajod....



Azért így a végére oda tenném, hogy a szememben, mint nő, megbuktál azzal, hogy ilyen gusztustalan módon írtál más nőkről.

márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
4%

#33! "nem kényszerít, mint mondtam már, nem kötelező vállalni az abortuszt. Ha megcsinálja, plusz bevétel."

Attól, hogy valamit többször leírsz, még nem lesz igaz. Van, ahol nem kötelező.

"Orvosi ellátás, ugyanis egy orvos látja el a nőt, ennyi..."

🤦🏽‍♀️ Ezt nem is kommentálom. Még, ha egy 3éves mondaná, megérteném. Tehát, ha egy orvos visz a feleségének egy pohár vizet, abból az következik, hogy a felesége beteg🤣

"De, alkalmazható az embrióra, ugyanis mit jelent a sejtcsomó? Sok sejt egy helyen"

Rendben, akkor ezentúl téged is nevezhetünk sejtcsomónak, hisz ez rád is igaz.

"Nem, nem csak miattuk van leterhelve."

Tudsz olvasni? Írtam én, hogy CSAK emiatt van leterhelve? Ez az egyetlen, amiről tehetnek, az összes többiről nem. Ha pedig műtétek típusa szerint vesszük, igenis ebből van a legtöbb. Tehát leginkább! az terheli, amiről tehetnek, azok elől, akiknek szüksége lenne rá és nem tehetnek róla. Ez gusztustalan.

"Te is biztosan tudsz mondani NORMÁLIS dolgokat, amelyek legalább minimális szinten csökkenthetik az abortuszok számát."

Az egyetlen normálisat már leírtam. És de, a tieiddel ellentétben ez valóban megoldás. Ugyanis itt az viseli a következményt, aki az okot elkövette, nem ártatlan emberek. Ez megoldja a problémát és nem generál újat. Amiket te írtál, azokra ezekből egyik se igaz.

"De, a 3. abortusz után is teherbe lehet esni, ugyanis a mai modern eszközök már csak minimális sérülést okoznak a méh falán, amely nagy eséllyel hegesedés nélkül gyógyul be, így tehát az esetleges következő zigóta be tud ágyazódni. Nem írok hülyeségeket, megint csak veled ellentétben...."

Megint nem tudsz olvasni? Pont hogy hülyeséget írsz. Mondtam én, hogy nem tud utána teherbe esni? Te írtad, hogy nincs 3-nál több abortusza senkinek(ami de, p9nt f@szság,mert van.) Azt kérdeztem, hogyhogy nincs? Mi történik a 3.után, ha SZERINTED nincs? Ugyanis te olyan béna kifogásokat írtál a kis védenceidnek, amik 3 után is fennállnak. 1.Nincsenek felvilágosítva. Mint írtam, legkésőbb az 1.abortuszánál megtörténik. Akkor nem fogja fel, de a harmadiknál sikerül? Kigyógyógyul a fogyatékosságából?😂 2. Nincs pénze védekezni. A 3.után megnyeri a lottót?🤣 3. Szegénynek muszáj dugnia, már 15 évesen. Ösztönök ugye. A 3.után nincsenek ösztönök? Vagy mi történik szerinted a 3.-4. abortusza után, mitől nem lesz több? Mert ha ilyen létezne, akkor működne az 1. előtt/után is🙄 Ha pedig nem létezik, akkor van 5.,6.és sokadik abortusza is. (Mint pl.a volt kórházi szobatársamnak, aki nem számolja. Valószínűleg el se tud odáig számolni, mert ugye ezek mindig okosak.)

"Azért így a végére oda tenném, hogy a szememben, mint nő, megbuktál azzal, hogy ilyen gusztustalan módon írtál más nőkről."

Jaj, ne már! Úgy sajnálom!🤣 Szerinted hol érdekel? Nem vettem észre és véletlenül valami társkereső topicba írtam?😂

#32

márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
66%

34 osztogasd csak a meg nem lévő észt.... Attól még szégyen, amit mondasz. Nem csoda mint, nő, hanem mint ember is megbuktál, amilyen undorító dolgot hívsz megoldásnak. Téged kéne sterilizálni, és bezárni egy üres szobába, elektronikus eszközök nélkül. Az ilyen nézeteket képviselőknek nem szabadna a társadalomban élniük.



Az az egy szerencse, hogy a szavad nem ér semmit sem, és emiatt nem tudsz tönkretenni ilyen módon emberi életeket.

márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
23%

#35! Na jól van, látom érveid nincsenek, csak pufogtatod itt a semmit.

Még mindig nem értem, mi a f@sz bajod van azzal, hogy sterilizálják azt, aki nem akar gyereket, védekezni viszont nem tud. Először pont te hisztiztél azon, hogy a sterilizációnak feltételei vannak. Döntsd már el, mit akarsz.

Inkább az az undorító, aki szerint normális hobbiszerűen megöletni a saját embriót és erre kényszeríteni normális embereket is.(Még, ha az az egy orvos dönthetne is, hogy vállalja-e, a műtétet kb.nyolcan nézik végig, akik viszont nem!)

Engem nem kell, mivel én tudok védekezni, ha nem akarok gyereket. De mivel akarok, nem sokára szülök 😘

"Az az egy szerencse, hogy a szavad nem ér semmit sem, és emiatt nem tudsz tönkretenni ilyen módon emberi életeket."

Szerencsére a tiéd se.😁

márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
47%

35 egész végig érvekkel jöttem, le se xartad őket.


Az, hogy rá akarod kényszeríteni az embereket olyan dologra, amit nem akarnak. Pl egy tizenéves kislánnyal ilyet művelni undorító, gusztustalan dolog. Hiszen ő a későbbiekben akarhat majd gyereket, de ha a te fszságod működne, akkor nem lehetne. Ezzel életeket tennél tönkre.



Az egyes embereket ért sérelem ellen való felszólalás nem hiszti.



Mit akarok? Azt, hogy mindenki döntse el, akar-e abortuszt vagy sterilizációt, vagy sem.



Ha lenne egy minimális értelmi szinted, akkor fél másodperc alatt fel tudnád fogni, hogy a kötelező sterilizáció és a feltételhez kötött közt van egy arany középút.


Nem, nem undorító az, a képes normálisan gondolkozni és nem üti bele az orrát a másik dolgába.


Embriót pedig még mindig nem lehet megölni.


Őszintén sajnálom a gyerekedet már előre is attól, hogy egy ilyen.....le sem írom inkább, milyen módon viselkedő, megnyilgánuló személy vagy.



Tudom, az én szavam sem ér sokat, de én legalább nem akarom tönkretenni az emberek életét csak azért, hogy az elmebeteg lelkecském nyugodt legyen, hogy nem abortálnak el embriókat..... Beteges vagy.

márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
27%

#37! Beteg vagy te. Az, aki előnyben részesít olyan ösztönlényeket, akik csak b@szni tudnak, normális, a társadalom számára értékes emberekkel szemben, az egész biztosan nem komplett.

Tudom, nálad is az abortusz a védekezés, de attól még nem lesz normális.

Az én gyerekemet nem kell sajnálni, sajnáljad inkább azokat, akik a veszélyes hulladékgyűjtőbe kerültek ilyen f@szok miatt. Bár, ha olyanok lettek volna, mint a szüleik, lehet, nem kár értük.

Mint mindenben, ebben is vonatkozhatnának más törvények a fiatalkorúakra, mint a felnőttekre. Bár, aki még nincs 18, de már a 3.abortuszánál tart, sz@rt se érdemelne, nem kíméletet, de mivel fejlődéstani szempontból még nem "kész", megadnám neki az esélyt, hátha ember lesz belőle. (Mondjuk nem valószínű, de a fair play jegyében.)

De ezek szerint te nem tennél különbséget kiskorú és felnőtt között, tehát önként elköttethetné magát 15 évesen is. Gratulálok.

márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
33%

38 nem, a beteg még mindig te vagy. Nem részesítem előnyben az abortuszra kényszerülő nőket. Az, hogy valaki erre a műtétre rákényszerül, akár többször is, nem jelenti azt, hogy ne lenne haszontalan tagja a társadalomban.



Nem, nálam nem védekezés az abortusz, ugyanis ott a fogantatás már megtörtént, így fogamzásgátló módszerként nem alkalmazható, ezt te is tudhatnád.



De, sajnálom a gyerekedet előre, hiszen a soraidból kiderül, hogy milyen vagy. Nem sajnálom az elabortált embriókat, és ez teljes mértékben érthető.



Az a baj, hogy nem tudnánk vitatkozni, mert ahhoz te messze nem vagy elég jó partner. De, ha valóban a 20. abortusznál tartana egy kamasz lány, akkor is ugyanúgy megérdemelné, hogy ne kényszerítség művi meddővé tételre... Az embrió az, amiből "ember lesz" a kamasz lány már több, mint 10 éve ember.


Szerintem nem írtam, hogy tennék, vagy sem.



Hála a Jó Istennek, hogy nem ismerlek téged személyesen....

márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
38%

#39! Ez a te szerencséd. Nálad csak intelligensebb körökben mozgok.

SENKI nem kényszerül rá erre a műtétre. Azért kerül oda, mert annyi esze van, mint egy marék molylepkének, vagy mint neked.

Jól írtad, haszontalan tagja a társadalomnak. Mi a haszna azon kívül, hogy tud b@szni?

márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!