Abortusz után ha valaki terhes lesz, mondjuk két hét múlva és újra nem szeretné megtartani a babát, újra megcsinálják a terhességmegszakítást? (Csak elméleti kérdés)

Figyelt kérdés
márc. 20. 10:32
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
0%

40 akkor azok a bizonyos körökben lévő személyek eléggé szégyellhetik magukat, mert egy olyat is beengednek maguk közé, mint amilyen te vagy.


De, az abortusz az kényszer, ha tetszik, ha nem. Ha annyi eszük lenne, mint nekem, az jó lenne, hiszen akkor okosak lennének.



És az abortuszon átesett nők egy része még talán nálam is intelligensebb, csupán becsúszottt a dolog.



Nem, nem írtam jól, ugyanis az autocorrect "kijavította" a hasznos szót haszontalanra.


Az, hogy valaki erre a műtétre rákényszerül, akár többször is, nem jelenti azt, hogy ne lenne hasznos tagja a társadalomnak, ahogy az, hogy valaki nem kényszerül abortuszra, nem jelenti azt, hogy hasznos tagja a társadalomnak. Valszeg te is ilyen vagy.



"Mi a haszna azon kívül, hogy tud b@szni?"


Konkrétan te is erre vagy képes....annyi különbséggel, hogy nem vetetted el a következményt.

márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

#41! Még az autokorrekt is okosabb nálad🤣

Eleve végig nem azokról írtam, akiknél egyszer "becsúszott", már a kérdés se róluk szól, ha nem tűnt volna fel. Te melyik mozit nézed? Ha olyan okos vagy, talán kezdd azzal, hogy elolvasod a kérdést, amihez okoskodni jössz.

1. Én nem szoktam b@szni. 2. Én elég sok mindent fel tudok mutatni a gyerekemen kívül, ellentétben ezekkel a nyomorultakkal.

Megint jól írod, az abortusz kényszer. Az eü.személyzetet kényszerítik rá a kis b@szógépek.

márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

42 hidd azt, ettől még nem lesz igaz.



Nem okoskodok, tényeket írok le, az, hogy neked nem tetszik, már nem az én bajom.


1. Hát ha teherbe estél, akkor de.

2. Nem hiszem, hogy annyival jobb lennél, mint azok, akik akár több abortuszon is átestek. Sőt, amilyen ítélkező h...e pcsa vagy, még náluk is rosszabb vagy, remélem ezt azért te is tudod.



Igen, az abortusz kényszer, a nők számára, nem pedig az egeszségügyiseknek. Te vagy bszógép, ráadásul normálatlan is. Remélem, a gyerek normális lesz, nem olyan, mint te.

márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

#43! Egy darab tényt se írtál, csak a saját elfuserált véleményed.

1. Nem, akkor se. Ezen is látszik, hogy nem vagy túl okos.

2. Én vagyok az ítélkező, miközben te hülye picsázol le ismeretlenül valakit, csak azért, mert nem ért egyet a hülyeségeddel?🤣 Ez jó. Tehát te az alapján rangsorold az embereket, mennyire ért veled egyet. Kicsit se vagy nárcisztikus 😂

"Te vagy bszógép, ráadásul normálatlan is"

Jó a logikád miután megbeszéltük, hogy én nem szoktam b@szni.

"még náluk is rosszabb vagy, remélem ezt azért te is tudod."

Kétlem. Hogy lennék már rosszabb olyannál, aki egész életében semmit nem csinált azon kívül, hogy felváltva teszi szét a lábát b@szásnál, meg az abortusznál. Szerinted ebből melyik hasznos társadalmilag?

márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

44 de, írtam, csak te nem vagy képes felfogni.



1. De, igen, ugyanis ahhoz, hogy teherbe ess, kell a szex, vagy a lombik bébi program, és ugye az előbbi az elterjedtebb, bevett módszer, szóvaaaal... De



2 igen te ítélkezel, én csak egy tényt írtam rólad. Nem a véleményed, hanem a stílusod, a személyiséged az, ami gusztustalan.


Nincsen semmilyen mentális és fizikai betegségem sem, köszönöm az érdeklődést.



Nem beszéltük meg. Te állítod, hogy nem, én meg azt állítom, hogy de, szoktál, különben hogy estél volna teherbe?



Rosszabb vagy, mert ítélkezel, miközben te se csinálsz többet. Egy abortuszon átesett nő sem csak annyit tesz, amit te írtál.


Az a hasznos, ha az olyanok, mint te, nem szaporodnak. 🥰

márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

#45! Ostobább vagy, mint gondoltam.

1.Vannak kevésbé elterjedt módszerek is. Másrészt a szex, meg a b@szás nem ugyanaz. Utóbbit az ilyen ösztönlények szokták, akiknek az is nehezére esik, hogy felhúzzanak egy gumit.

2.Egyáltalán nem ismered a személyiségem. Csak a véleményemet ismered, azt is egyetlen témában. Ha neked ebből áll a világ, akkor elég beszűkült a gondolkodásod😁

Kb.huszadszor írom le, hogy nem EGY abortuszon átesett nőről beszélünk. Persze, lehet, hogy van 1millióból egy, aki másra is képes, de én még eggyel se találkoztam. Mesélj, akiket te ismersz, mihez értettek még a b@száson kívül?

"Az a hasznos, ha az olyanok, mint te, nem szaporodnak. 🥰"

Pont hogy az a hasznos, ha mi normálisak szaporodunk, akiknek haszna is van a társadalomban, nem csak kivenni tudnak.

márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

46 tehát akkor zseninek gondoltál, értem. El kell, hogy keserítselek,átlagos az intelligenciám.



1. Neked ezek szerint ugyanaz, hiszen anélkül, hogy ismernéd a körülményeket, állítod azt, hogy az abortuszon átesett nők bsznak, te meg nem.



2. De, ismerem, hiszen az írásod stílusa miatt egyértelmű, hogy milyen vagy.



Én meg huszadszor írom le, hogy egy abortuszon átesett nő.... Látod, még azt sem tudod, hogy hol van a hangsúly..... Ennyi ésszel csoda, hogy el tudtál ballagni általánosból. Itt az egy az nem az abortuszon számára vonatkozik, hanem arra, hogy hány, nő. Egy (fő) abortuszon átesett nő. Remélem, így már képes vagy megérteni ezt a végtelenül egyszerű mondatrészt.


Sajnos az ismerőseim közt van olyan, akinek át kellett élni azt a traumát, amit a hozzád hasonlók okoznak egy abortuszon átesett nőnek. Ha már így kérdezted, hozok fel példát is szívesen.



Az egyikük bántalmazó párkapcsolatban élt, ahol az a szörny nem védekezett, és a nőnek is megtiltotta, de közben meg semmiképpen sem akart gyereket, viszont rendszeresen megerőszakolta őt, így az ismerős hölgy 3-szor is át kellett, hogy essen ezen a műtéten. Végül sikerült elhagyni a férfit, akit hiába lett feljelentve nem is egyszer, nem kapott nemhogy börtönt, mégcsak egy forintot nem kellett fizetnie büntetésképpen.

Azzal az ismerősömmel a mai napig tartom a kapcsolatot. Jelenleg Németországban dolgozik, alakulófélben van egy kapcsolata, az élete helyrejött.


Van egy olyan is, aki védekezett, teherbe esett fiatalon, elvetette, később már egy tartós kapcsolatban tervezték a terhességet, de a pasi betojt és elhagyta a nőt, aki egyedül nem tudta volna felnevelni a gyereket, ezért az embriót elabortálták. Ez még évekkel ezelőtt történt, azóta már házas, van egy nagyszerű férje, és 2 éves kislánya és nemsokára jön egy kisfiú is.



Ők ketten többször estek át ezen a műtéten, és teljesen normális emberek, értékes, hasznos tagjai a társadalomnak.



Igen, ha a normálisak szaporodnak, az hasznos, viszont te nem tartozol bele ebbe a csoportba.

márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

#47!"tehát akkor zseninek gondoltál, értem. El kell, hogy keserítselek,átlagos az intelligenciám."

Na, akkor nincs is miért leszólnod az enyémet, mivel nekem átlag fölötti. Átlagosnak gondoltalak, de nyilvánvalóvá vált, hogy jó lesz az átlag alattinak is.

1. Nem, még mindig nem fogod fel. Az abortuszon többszörösen átesett nők b@sznak. Alapvető különbség a fontossági sorrend. B@szásnál nem védekezik, mert a b@szás áll mindenek felett. Az ösztönei irányítják, esze nincs. Aki szexel, az pedig ember. Szexel, HA a körülmények adottak, védekezik, ha nem akar gyereket, mert gondolkodásra képes ember, ellentétben a másik ösztönlénnyel. De egyébként még mindig nem tudhatod azt se, hogy szexelni szexeltem-e, szóval megint csak okoskodsz.

"De, ismerem, hiszen az írásod stílusa miatt egyértelmű, hogy milyen vagy."

Honnan tudnád már? Az írásom kifejezetten egy csoportról szól, stílusa annak megfelelő. Mivel semmire nem tartom őket, nyilván nem szuperlatívuszokban írok róluk. Semmit nem mond el ez arról, hogy EMBEREKKEL szemben milyen a stílusom. Márpedig az életem 99,9százalékát emberek közt élem. Ehhez is ész kéne ugye, hogy felfogd.

"Látod, még azt sem tudod, hogy hol van a hangsúly..... Ennyi ésszel csoda, hogy el tudtál ballagni általánosbol"

Baromi könnyen ment, mint ahogy diplomát is lazán szereztem.

Szívesen segítek az ilyen nehéz felfogásúaknak is mint te vagy, hogy sikerüljön így felnőttként befejezned az általánost. Mindenki számára érthető, kivéve téged, hogy nem úgy értettem, hogy te konkrétan 1 darab abortuszon átesett nőkről írtál, hanem, hogy te egy csoportként kezeled az abortuszon átesett nőket, függetlenül az abortuszok számától, miközben már kb.hússzor leírtam, hogy véleményem kifejezetten a rendszeresen abortuszra járókra vonatkozik.

"Az egyikük bántalmazó párkapcsolatban élt"

Ez mindent elmond az észbeli képességeiről. Kötelezte rá valaki, vagy ő ment bele bántalmazó kapcsolatba?

"aki egyedül nem tudta volna felnevelni a gyereket"

Akkor talán nem kéne gyereket tervezni. Gondolom, sose hallott még olyanról, hogy egy nő egyedül marad a gyerekével. Mit csinált volna, ha a pasi mondjuk 2 hónappal később gondolja meg magát? Kiveri a hasából a gyereket?

Ja, ez is okos lehetett. Tuti, atomfizikus🤣Üzenem neki, a most csúcsszuper férje is bármikor leléphet. Gondolom, akkor utcára dobja a gyerekeit, mert ő férjjel tervezte, így már nem fér bele.

"Igen, ha a normálisak szaporodnak, az hasznos, viszont te nem tartozol bele ebbe a csoportba."

Ezt nem te döntöd el nárciszkám😉

márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

48 átlag feletti a majmok közt, esetleg. Az átlagon felüli intelligenciával rendelkező ember nem nyilvánul meg gusztustalanul, nem aláz meg másokat, szóval erről ennyit.



1 de, felfogom, te nem vagy képes megérteni, csak vered itt a s3gged. A szexnek használhatjuk bármelyik szinomimáját, az szex marad, függetlenül attól, hogy védekezik-e az illető, vagy sem.


Nem tudhatom, ez tény, de arra az esély, hogy szüzen estél teherbe....mindketten tudjuk, hogy milyen kicsi.



Onnan tudnám, hogy te magad áruld el, hogy milyen vagy.

A gusztustalan hülyeségeid a többszörösen traumatizált nők csoportjáról szól, akik ugyanúgy emberek, mint te, vagy én, vagy akárki más abból a körülbelül 8 milliárdból.


Nagyon sok dolgot mond el rólad az, hogy mégcsak emberszámba sem veszed azokat, akik több abortuszon estek át.



Nem tudom, hogy milyen diplomát szereztél, de nem is érdekel, mert attól, hogy van egy papírod arról, hogy bes3ggeltél valamit, nem leszel intelligens.


Veled ellentétben nem vagyok nehéz felfogású, az általánost, a gimit, és az egyetemet is már egy jó ideje befejeztem, sőt, van egy nagyon jó munkám, amit szeretek csinálni.


Azt tudtad, hogy a " mindenki" az nem csak te vagy?

A rendszeresen abortuszra járó nők alázása sem okés. Mindegy ebből a szempontból, hogy egy nő védekezés mellett esett teherbe egyszer és elvetette, vagy hogy tini kora óta évi akár 4 alkalommal is megy abortuszra, nem kéne semmilyen módon sem megalázni, leszólni őket.


"Ez mindent elmond az észbeli képességeiről. Kötelezte rá valaki, vagy ő ment bele bántalmazó kapcsolatba?"


A te szellemi képességeidről mond el mindent a reakciód.


Egy bantalmazó kapcsolat nem a félholtra veréssel kezdődik. Ha valóban okos lennél, ezt te is tudnád...


" Akkor talán nem kéne gyereket tervezni. Gondolom, sose hallott még olyanról, hogy egy nő egyedül marad a gyerekével. Mit csinált volna, ha a pasi mondjuk 2 hónappal később gondolja meg magát? Kiveri a hasából a gyereket?"



De, nyilván hallott, de az nem jelenti azt, hogy biztosan vele is megtörténik. Nyilván bízott a partnerben, ami nem egy elítélendő dolog, hiszen a párok bízni szoktak egymásban.


Gyerek meg nincs a nők hasában még mindig.



Nyilván nem dobná utcára a 2 gyereket. Akkor még fiatal volt, most már idősebb, van jól fizető otthonról végezhető munkája, keres annyit, hogy bár kicsit nehezebben, de el tudja tartani a gyerekeit, ha úgy alakulna...


Megjntcsak, intelligens ember egy másik emberre nem használja az "ez" szót.



Nem vagyok nárcisztikus. Veled ellentétben nincsenek mentális problémáim.



Végezetül....tegyük fel egy röpke pillanatra, hogy amit velem kapcsolatban írtál, az igaz, s tényleg nem vagyok egy intelligens, normális ember.....


Egy valóban intelligens ember nem próbálja meg lealázni azt, aki véleménye szerint nem olyan intelligens, mint ő. Szóval akkor rólad ennyit.


Legyél boldog a gyerekkel, legyél egy hülye, ítélkező, undorító pcsa, csak a közelembe ne kerülj, legyen mentális beteg ¡di0táktól mentes az életem továbbra is.

márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

#49!"átlag feletti a majmok közt, esetleg. Az átlagon felüli intelligenciával rendelkező ember nem nyilvánul meg gusztustalanul, nem aláz meg másokat, szóval erről ennyit."

Akkor most magadról írsz, mert egyetlen ösztönlényre se használtam olyan minősíthetetlen szavakat, mint te rám 😉

"A szexnek használhatjuk bármelyik szinomimáját, az szex marad, függetlenül attól, hogy védekezik-e az illető, vagy sem."

Ez már ott megbukik, hogy az a szinonimáknak nem feltétele az azonos jelentés, elegendő a hasonló is, tehát nem, nem mindegy, mivel nem ugyanazt jelenti. Látom, 5.osztályig már nem sikerült eljutnod, mert ez akkor tananyag.

"Egy bantalmazó kapcsolat nem a félholtra veréssel kezdődik. Ha valóban okos lennél, ezt te is tudnád..."

Én is tudom. Pont azért, nem várom meg, amíg félholtra vernek, hanem kilépek, mint minden normális ember.

"A gusztustalan hülyeségeid a többszörösen traumatizált nők csoportjáról szól, akik ugyanúgy emberek, mint te, vagy én, vagy akárki más abból a körülbelül 8 milliárdból."

Ezeknek a nőknek nagyon kis része traumatizált, a többség saját hibájából került oda, mert egy darab sz@r. Nem fogok olyan lényeket embernek tekinteni, akik nem rendelkeznek emberi jegyekkel. Már írtam, sajnálom, hogy nem tudod felfogni.

"Gyerek meg nincs a nők hasában még mindig."

A te fejedben nincs ész még mindig. Akkor szerinted mi egy 24 hét fölötti magzat, gumicukor? Ritkán látok ilyen sötét embert.

"Megjntcsak, intelligens ember egy másik emberre nem használja az "ez" szót."

Emberre nem is használtam.

"Nem vagyok nárcisztikus. Veled ellentétben nincsenek mentális problémáim."

Ezt te nem tudod megállapítani, mivel nem vagy pszichiáter.

"Legyél boldog a gyerekkel, legyél egy hülye, ítélkező, undorító pcsa, csak a közelembe ne kerülj, legyen mentális beteg ¡di0táktól mentes az életem továbbra is."

Hát, erről már lekéstél, mivel a hobbi abortuszos kis barátaid már nem normálisak.

Mivel pedig te ítélkezel leginkább, magadat pedig nem tudod elkerülni, így ez se sikerülhet😁

márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!