Abortusz után ha valaki terhes lesz, mondjuk két hét múlva és újra nem szeretné megtartani a babát, újra megcsinálják a terhességmegszakítást? (Csak elméleti kérdés)

Figyelt kérdés
márc. 20. 10:32
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

50 rólad írok, csak azért használom rád ezeket a szavakat, mert kiérdemelted.



Tudom, hogy mi a szinonima, direkt használtam azt a szót.


Nem, nem tudod, és halvány lila, gőzöd sincs arról, hogy hogyan alakul ki egy bantalmazó kapcsolat. A normális embereket is nagyon könnyen bele lehet rángatni.


Nem az abortuszt tartom náluk traumatikus élménynek, hanem azt, amit ti tesztek velük.


"mert egy darab sz@r"


Kinek mi, szerintem ez undorítóbb, minősíthetetlenebb kifejezés rájuk, mint amiket én használtam rád.


Attól, hogy te nem vagy képes felfogni, hogy ugyanúgy emebrek, mint te, függetlenül a rajtuk elvégzett abortuszok számától....még emberek maradnak.



De, van eszem, nem is kevés. A 24. hét feletti magzatot úgy hívják.... Figyelj, mert ez nagyon meglepő lesz...... MAGZAT. Egészen addig magzat, amíg nem születik meg.


De, emberre hasznaltad.



Nem, nem vagyok pszichiáter, csak a 2 egyetemi szak közül, amit tanultam, ott az egyikhez azért a pszichológia kellett, bár nem nagyon magas szinten.


Nem hobbi abortuszosok, hanem rákényszerültek egy műtétre többször is, és nekem van annyi eszem, hogy tiszteletben tartom a döntésüket, s mint egy hozzájuk közel álló személy, támogatom őket, nem nézem le őket, ugyanolyan normális embernek tartom őket, mint a többieket.



Mivel én veled ellentétben nem ítélkezem, hanem tényeket írok, ezért nincs is szükség arra, hogy magamat elkerüljem.



A minősíthetetlen, gusztustalan megnyilvánulásaidat jelentettem, remélhetőleg hamar törölni is fogják azokat.

márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

#51! Nem érdemeltem ki egyáltalán semmivel. Bármilyen véleményem lehet abortuszra járókról, nem te határozod meg, mivel nem vagy valami felsőbb hatalom, hiába képzeled magad annak.

"Nem, nem tudod, és halvány lila, gőzöd sincs arról, hogy hogyan alakul ki egy bantalmazó kapcsolat. A normális embereket is nagyon könnyen bele lehet rángatni."

Honnan tudnád már?🤣 Kinek képzeled te magad? Képzeld, a normális emberek nagyon könnyen ki is tudnak belőle jönni.

"Kinek mi, szerintem ez undorítóbb, minősíthetetlenebb kifejezés rájuk, mint amiket én használtam rád."

Így van, nézőpont kérdése.

Kapaszkodj meg! EMBERI magzat, mivel maga a magzat, nem külön rendszertani csoport 😉

Én is. Szigorlatoztam.is belőle ötösre. És? Attól egyikünk se lett pszichiáter.

"hozzájuk közel álló személy, támogatom őket, nem nézem le őket, ugyanolyan normális embernek tartom őket, mint a többieket."

Ok. Én meg nem vagyok hozzájuk közelálló személy, nem támogatom és lenézem őket. Megint túl sokat képzelsz magadról. Nem te fogod megszabni. Én azt tisztelem, akit van miért.

"Nem hobbi abortuszosok, hanem rákényszerültek egy műtétre többször is, és nekem van annyi eszem, hogy tiszteletben tartom a döntésüket, s mint egy hozzájuk közel álló személy, támogatom őket, nem nézem le őket, ugyanolyan normális embernek tartom őket, mint a többieket."

Ja, mert ismersz kettőt, nyilván mind rákényszerül, amelyiket jön ki a hatidokról röhögve, mehetünk plázázni felkiáltással. A szememben ezek továbbra se lesznek emberek, ha a fejed tetejére állsz se.

"Nem az abortuszt tartom náluk traumatikus élménynek, hanem azt, amit ti tesztek velük."

Miért, mit teszek velük? Hozzá se szólok, egyhez se.

"Mivel én veled ellentétben nem ítélkezem, hanem tényeket írok, ezért nincs is szükség arra, hogy magamat elkerüljem."

Tényeket, mi?🤣 Végig a saját hallucinációdat írod. ld.pár sorral feljebb, hogy pl.milet teszek velük. Nincs életed, ezért elképzelsz dolgokat. Nem zavar, ha köze sincs a valósághoz.

márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
52 😴 unalmas vagy már, de nagyon.
márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!