Mit tennétek a helyemben? Megtartanátok a babát így?

Figyelt kérdés

2 éve viszonyom van egy nős férfival,aki apukámmal jóban van,mert egy épületben van az irodájuk(jogászok) és néha elmegyünk vagy ők jönnek hozzánk vendégségbe,szóval elég jóban van a szüleimmel is.


Szeretem,de 1 hete szakítottunk,mert borzasztóan összevesztünk és közöltem vele,hogy vagy elhagyja a feleségét vagy vége a kapcsolatunknak.Akkor azt mondta,hogy nem tudja csak úgy otthagyni a nejét,mert tönkremenne idegileg,jelenleg is gyógyszereket szed,nem bírná ki,ha még a férje is elhagyná.

Elegem lett,azóta nem beszéltem vele,nem veszem fel neki a telefont,nem válaszolok az sms-eire.

De kiderült,hogy terhes vagyok.Tegnap tudtam meg,hétfőn megyek orvoshoz.Azt is megtudtam,hogy a felesége pár napja elköltözött a házukból.


Nagyon szeretem még mindig,de tudom,hogy nem szereti a gyerekeket és hogy nem egy otthonülős fajta,mindig utazik vagy sportol.Nem tudom,hogy mit csináljak...Talán beszélnem kéne vele,de fogalmam sincs,hogy mit kéne mondanom.Ráadásul folyamatosan hívogat és ha felveszem,akkor félek,hogy érezni fogja,hogy valami baj van.


Egész éjjel azon rágódtam,hogy mit kéne tennem,de nem tudom.



2012. jún. 29. 16:25
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
87%

Ha van anyagi háttered és tudod vállalni,hogy mostantól legalább 18 évig megadsz mindent a gyerekednek, plusz még szeretnél is gyereket akkor igen,tartsd meg.Anyagi háttér alatt nem azt értem,hogy a szüleid házában élsz és a szüleid pénzét költöd.

Ha nincs meg ez,akkor ne tartsd meg.Ilyen egyszerű.

2012. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
60%
Nem tartanám meg. Szerintem el sem mondanám a pasinak, hogy gyereket vársz tőle. Úgyis szakítottatok már. Csak felesleges köröket kéne futni, hogy megbeszéljétek, hogy ő nem tart igényt a gyerekre, mert nem fér bele az életritmusába, te összetörnél mert már kezdted magad beleélni, hogy boldog család lehettek. Menj el a nőgyógyászhoz és beszéljétek meg az abortusz időpontját.
2012. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
19%

Ha nem kamu a kérdés, én ebben a helyzetben megtartanám.

Ha nem is vesz részt a gyerek nevelésében, éhezni nem fogtok, az biztos.

2012. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Nem a gyerekkel akarom megfogni,mert ha ezt akarnám,akkor talán már elmondtam volna neki a dolgot.A feleségével már amúgy sem él együtt.

Én is kértem,hogy tartsuk titokban a kapcsolatunkat,mert nem akartam botrányt...De valami megváltozott és az utóbbi pár hónapban teljesen vele akartam lenni,nyilvánosan randizni vele.Szóval nem csak ő a hibás abban,hogy eddig titokban tartottuk a dolgot.Meg most itt van az is,hogy hívogat és nem tudom,hogy mit akar.De attól félek,hogyha beszélnék vele,akkor nem tudnám eltitkolni előle,hogy terhes vagyok.

2012. jún. 29. 16:52
 15/50 anonim ***** válasza:
40%
olyan szupi hogy itt mindenki kitudja oktatni a másikat...szerintem ő sem azért kezdett nős pasival, mert éppen erre vágyott, hanem beleszeretett.... ennyi...
2012. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
81%
Vedd már fel azt a ku*rva telefont neki, és legalább megtudod mit akar!Édes Istenem, ne kegyél már ennyire mimóza! A közös gyermeketeket hordod a szíved alatt, te pedig nekünk firkálod??? Neki kéne megmondanod, és esetleg együtt kéne döntenetek, egy ÉLET-ről van szó, nehogy már idegenekre hallgass! Vedd fel A TELEFONT!
2012. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
19%
Nézd meg a Néma sikoly című filmet, és döntsd el magad, hogy megtartanád-e. Én igen.
2012. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
34%

Nem akarom itt előadni a szentet, de...

1. beleszerettem egy férfiba, akinek volt menyasszonya, aztán távol tartottam magam tőle, hogy ne tegyem tönkre a kapcsolatukat. Nektek nincs felettes énetek???

3. én is az abortusz ellenesek táborába tartozom, és nem tartom magam álszentnek, mert van ismerősöm, aki majdnem elvetette a babát, mert nem akart leányanya lenni, de szerencsére nem tette, és mivel jóban van a családunkkal, támogatjuk, ahogy tudjuk (érzelmileg/anyagilag, ahogy adódik), és azóta a kisfiú a húgom legjobb barátja, és szörnyű lenne, ha nem lenne... ebből elég rossz belegondolni is.

2012. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
53%

A néma sikoly egy nagyon manipulatív semmi...

Az legyen a döntő,hogy tudod-e biztosítani a gyerek és a magad megélhetését egyedül.Ne a szüleid jóindulatára alapozz.A pasas nagy valószínűséggel nem akarja majd. Tudod vállalni egyedül vagy nem? És szeretnéd?

2012. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
67%

Én felvenném a telefont. Meghallgatnám hogy mit akar, (gondolom hogy elment az asszony költözz hozzá bár ez csak egy tipp) és mondanám, hogy találkozzunk. Akkor személyesen megmondhatnád, hogy gyereket vársz, és látnád a reakcióján, hogy mit gondol a dologról. Azért egy ilyen hír hallatán kiül az ember arcára, hogy boldog, vagy kétségbe esik-e. Ha kétségbe esik, és azon gondolkozik/mondja, hogy hagyjátok az egész kapcsolatot, akkor nem leszel se előrébb, se hátrébb attól ami most van. Ha örül neki, akkor meg megpróbálhatjátok együtt. Bár azt vedd számításba, ha a feleségét két éven át csalta, akkor ezt veled is simán megcsinálhatja.

A gyerekhez annyi hozzáfűzni valóm van, hogy én is abortusz ellenes vagyok. És az abortusz pártiaknak mondanám hogy örökbe is lehet adni egy gyereket nem kell mindenképpen pár hónapos korában megölni!!

2012. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!