Mit tennétek a helyemben? Megtartanátok a babát így?

Figyelt kérdés

2 éve viszonyom van egy nős férfival,aki apukámmal jóban van,mert egy épületben van az irodájuk(jogászok) és néha elmegyünk vagy ők jönnek hozzánk vendégségbe,szóval elég jóban van a szüleimmel is.


Szeretem,de 1 hete szakítottunk,mert borzasztóan összevesztünk és közöltem vele,hogy vagy elhagyja a feleségét vagy vége a kapcsolatunknak.Akkor azt mondta,hogy nem tudja csak úgy otthagyni a nejét,mert tönkremenne idegileg,jelenleg is gyógyszereket szed,nem bírná ki,ha még a férje is elhagyná.

Elegem lett,azóta nem beszéltem vele,nem veszem fel neki a telefont,nem válaszolok az sms-eire.

De kiderült,hogy terhes vagyok.Tegnap tudtam meg,hétfőn megyek orvoshoz.Azt is megtudtam,hogy a felesége pár napja elköltözött a házukból.


Nagyon szeretem még mindig,de tudom,hogy nem szereti a gyerekeket és hogy nem egy otthonülős fajta,mindig utazik vagy sportol.Nem tudom,hogy mit csináljak...Talán beszélnem kéne vele,de fogalmam sincs,hogy mit kéne mondanom.Ráadásul folyamatosan hívogat és ha felveszem,akkor félek,hogy érezni fogja,hogy valami baj van.


Egész éjjel azon rágódtam,hogy mit kéne tennem,de nem tudom.



2012. jún. 29. 16:25
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
33%
Én kívánom, hogy a pasid mondjon nemet, és a szüleid meg dobjanak ki otthonról, mert ezt érdemled. Ezek után, kétlem, hogy a híd alá megszülnéd a gyereket.
2012. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
70%

Azert en nem csak a kerdezot hibaztatnam.

Egy felnott, csalados ferfi szexualis kapcsolatot kezdett egy 17 eves lanykaval. Kb meg a kerdezo is gyerek volt, sot, most is az,na szulei gondoskodnak rola, iskolas.

Gondolom ti is emlekeztek ra, hogy 17 evesen mar nagyok akartunk lenni, felnottesek, valojaban meg a tojashej a fenekunkon volt es baromira befolyasolhatoak voltunk.

Van, akit ennyi idosen a barati tarsasag menozese visz rossz helyre, a kerdezot meg egy idosebb, felnott ferfi bolonditotta.

Ha a kerdezo anyja lennek, akkor elso korben a kiherelest kezdenem meg.

Mindegy, hogy marad-e baba, vagy nem, hogy lesz-e a kapcsolatnak folytatasa, vagy nem, de a kerdezot sikerult ezzel egy eletre megpecsetelni.

2012. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
37%

Abortusz ellenes vagyok,ezért megtartanám akár hogy is döntsön a pasid.

De tiszta lappal indulnék mindenki előtt,tehát feltárnám az igazságot még ha nehéz is.

2012. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
39%
Az utolsónak teljes mértékben igaza van
2012. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
39%
Nehéz helyzetben vagy de a te hibád,rossz döntéseket hoztál,nem csak te hanem a pasid is.Sajnálom a pasi feleségét és gyerekeit is.
2012. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
42%
már utolsó előtti
2012. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
77%

Azért a 32-es válaszolónak eléggé igaza van. Ha már bűnöst keresünk, akkor sokkal inkább a felnőtt, házas jogász pasi a sáros, aki kollégája tinilányát szédítette és viszonyt kezdett vele... Nem védem nagyon a szerelmi háromszögbe került lányt sem. Nagyon elítélem azokat akik házasságban lévőkkel kezdenek... Nekem is volt "szerencsém" egy ilyen nőhöz. Elég rondán bepiszkított a házasságomba... De első sorban szerintem a házas ember a felelős és utána vállalja is tettéért a felelősséget, bár nem tudom, mit szóltam volna, ha a férjem félrelépéséből gyerek születik...

Mi történt a pasival való beszélgetés alkalmával? Elmondtad neki? Mennyi idős terhes vagy? Szüleidnek mikor mondanád el? Milyen sulit kezdenél? Vsn amit lehet levelezőin. Az esetleg gyerek mellett is megoldható valahogy.

2012. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
68%
Beszéltél a pasival? Mi volt? Írj!
2012. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Egyfajta újragondolásra és őszinteségre biztatlak. Az a tapasztalatom, hogy a titkolódzás sosem vezet eredményre, azok előtt, akiknek köze van hozzá. Elég szar ez az egész szitu. Marha kényelmetlen lesz vélhetően, de túl kell esni rajta.


Tanácsolom, hogy mondd el az "apának" a hírt. Ne titkold el, és együtt hozzatok döntést. Te írtad már, hogy esetleg megtartanád. Ezt is mondd el neki. Lehet még jó ember belőle, mert ami baj van vele most, azon - ha akar - még tud változtatni. (a fickó minősítését megtartom magamnak)


Ha megtartjátok - magam is erre biztatlak - akkor azt is beszéljétek meg, hogy hogyan mondjátok el a szüleidnek, hisz úgyis ki fog derülni.


Ez a szitu most ősgáz, nagyon nehéz, de egyszer vége lesz így vagy úgy.

Ha el tudod vele képzelni a jövődet, akkor itt az idő, hogy a baba jövetelével komolyabbra fordítsátok a szót kettőtök között.

2012. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
50%
Na hogy döntöttél?
2012. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!