Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A párom beleszólhat-e abba,...

A párom beleszólhat-e abba, hogy legyen abortusz vagy ne legyen, vagy egyedül döntök?

Figyelt kérdés
Ezt most jogilag kérdezem és előre kérem azokat, akik azt írnák, hogy meg kell beszélni, hogy ne ezt tanácsoljátok. Nincs rajta mit megbeszélni, nem akarom megtartani, de azzal jön, hogy az ő gyereke is és joga van eldönteni, és ügyvédhez fog fordulni.

2012. okt. 25. 01:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
54%
Jár utolsó, marha igazságtalan. A statisztikát nézve több pasi hagyja el a nőt gyerekkel, mint fordítva. Faxa is lenne, ha itt a férfi döntene, aztán egyszer csak le lépne.
2012. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
46%

Statisztikailag. De te nem vagy ott az emberek életében, nem tudhatod, hogy vajon miért hagyták ott a drága feleséget. Vajon közös döntés volt-e a gyermek, vagy csak ezzel akarták a férfit magukhoz láncolni. Igen, ez sem különb dolog, mert itt meg csak a férfi akarja a babát, de én azt mondom, hogy akár nő, akár férfi, ha akarta a gyereket akkor képes egyedül is felnevelni, akár segít a másik akár nem. Sajnos én is így nevelem a fiamat. Az "apuka" nem kér belőlünk. DE nem is azért szültem, hogy magamhoz láncoljam. A pénzért sem hajkurászom őt. Nem mondom, hogy jó dolog a csonka család, de ha MEGVANNAK a megfelelő körülmények, akkor jobb, mint az abortusz.

Erre mondom én, hogy igazságtalan. Hogy a sok statisztika miatt kell sok férfinak végignézni, ahogy abortálják a gyermekét és semmi beleszólása, pedig lehet, hogy egyedül is boldog életet tudna biztosítani a kicsinek.

2012. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
90%

Csak az a baj, hogy ha abba beleszólása lehetne, hogy tartsd meg, akkor abba is beleszólása lehetne, hogy vetesd el...

És azért az egy elég kegyetlen dolog lenne... Az én gyerekem akkor ma nem lenne itt...

2012. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
62%
Én ezért mondom azt, hogy ha akár csak ez egyik fél is szeretné a babát, akkor hagyni kéne megszületni a gyereket. Mert ha valamelyik szülő annyira szeretné, akkor egyedül is be tudja vállalni és tisztességes életet tud biztosítani. De hát ugye az édesapának erre lehetősége sincs, mert hát semmi köze a gyerekéhez, csak a nőé a döntés...
2012. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
45%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Itt a férfi egyedül is felnevelte volna a picit, csakhogy az anyja ne ölje meg, de ugye jog nem mellette állt... Szerintem is ez egy szörnyű dolog, ha az egyik fél vállalná akár egyedül is, akkor annak a babának nem kéne meghalni!

Kérdező, (sajnos) nem szólhat bele a párod...

2012. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nagy szájjal mondja, hogy felnevelte volna. Ki tudja, hogy igaz e? Lehet hogy meggondolja magát mar az elso napon, mert a baba sír, kakil, etetni kell, nem tud aludni, lőttek a szórakozásnak....
2012. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
36%
A közös gyereketek nem a tied,attól,hogy te hordod ki attól Ő az apja és Ő van ott melletted,és van joga hozzá,mit teszel a gyerekkel.Az már régen rossz,hogy nem tudjátok megbeszélni a dolgot, a közös gyereketek.Akkor a kapcsolatnak is vessetek véget,mert szerintem nincs így értelme.
2012. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
29%
lemaradt,sajnos a jog az anya mellett áll,így végig nézheti a párod,hogy megölöd a gyereket,mert neked nem kell
2012. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
39%
lepontozhattok nyugodtan akkor is önző dolog amit a kérdező tesz
2012. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
50%
11:50, ha minden nő így gondolná, mint te, negyed ennyi gyerek nem születne, mint most...
2012. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!