Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A párom beleszólhat-e abba,...

A párom beleszólhat-e abba, hogy legyen abortusz vagy ne legyen, vagy egyedül döntök?

Figyelt kérdés
Ezt most jogilag kérdezem és előre kérem azokat, akik azt írnák, hogy meg kell beszélni, hogy ne ezt tanácsoljátok. Nincs rajta mit megbeszélni, nem akarom megtartani, de azzal jön, hogy az ő gyereke is és joga van eldönteni, és ügyvédhez fog fordulni.

2012. okt. 25. 01:50
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon-nagyon drukkolok neked! Nagyon bátor vagy, hogy így döntöttél, de én is úgy gondolom, jó döntés lesz. Az elején még az is félhet, aki tervezte a babát, nemhogy te. Hidd el, nem bános meg? Férjeddel akkor együtt maradtok? ő hogy fogadta, hogy mégis meg akarod tartani?
2012. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, rám is fér egyelőre, úgy érzem! Még mindig alig hiszem, hogy anyuka leszek és hirtelen még azt sem tudom, hogyan készüljek rá.

A férjem persze örül, bár most nem élünk együtt, nem tudok ránézni sem, nem hogy higgadtan megbeszélni a történteket. Nem tudom később mi lesz velünk.

2012. nov. 4. 23:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!