Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » "Terhes leszel akkor mi van?...

"Terhes leszel akkor mi van? Felkeresed az orvost, elveteted, és kész. "

Figyelt kérdés

Ennyi?? Mint letépni egy sebtapaszt?


Egyik-másik kérdésnél olvasok mostanában ilyen válaszokat.

Nem vagyok abortusz ellenes, gyereket sem akarok, de ez még engem is csúnyán meglepett. Mintha az ebédet égette volna oda. Majd sütsz másikat... Ez most komoly?! :O



2012. nov. 27. 00:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
bocsánat elküldte,szóval persze biztos van olyan helyzet amikor úgy gondolják nincs más lehetőség,bár magamról tudom,hogy nem lenne olyan helyzet,mert tudnám megtenni,mindenki azt csinál amit akar,de azt nem hiszem,hogy egyszerűen ennyi az egész,hogy tönkrement a telefonom veszek majd másikat.
2012. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Kicsit elkalandoztunk jobbra-balra, ami nem baj, csak nem tudom, hogy én írtam-e félreérthetően. :)

Mint írtam, nem vagyok abortusz ellenes, meg abortusz "rajongó" sem. Mindenki eldönti, ha netán olyan helyzetbe kerül, hogy ő mit akar a saját testével.

Lehet, hogy azon akadtam fent, hogy legutoljára ezt a mondatot egy fiatal lányka kiakadásánál olvastam, a válaszoló pedig olyan lazán írta ezt oda, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Persze, egyértelmű, fiatal, nem tudná a gyereket felnevelni, stb, a leglogikusabb ha elveteti. Az ő döntése, semmi közöm hozzá.

Nem az az ijesztő ebben, hogy valaki így gondolkodik a saját testéről. Hanem az, hogy egy ilyen hozzáállást hallva fiatal és befolyásolható lányok azt hihetik, hogy mintegy alternatív fogamzásgátlás ez, sz*rni kell rá, ha terhes lesz, csak elveteti és kész... De én nem hiszem, hogy ez jól lenne így. Mármint, ezt a szemléletet terjeszteni.

2012. nov. 27. 13:43
 23/28 anonim ***** válasza:
20-as, szívemből szóltál!!!!
2012. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
36%
Most őszintén! Mi a szent szarért nem tudjátok elfogadni,hogy valakinek ennyi az abortusz mert nem akar gyereket?? Aki nem akar,nem fogja túlmisztifikálni,nem fog kötődni a zigótához!!
2012. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
26%

Meg mit fáj az nektek,ha valaki elveteti?? Nem a tiéteket kaparják ki. Nehogy már azt higyjétek,hogy van beleszólásotok és JOGOTOK beleszólni,hogy mit csináljon!

Ti akartok gyereket,ők nem!! Azokat meg lesajnálom,akiknek nem lehet és ezért kampányol,hogy tartsa meg mert ő örülne meg a fenekét verdesné a földhöz!

Akik meg olyanokat mondanak,hogy x-y nak nem illik gyerek: ezzel ő is tisztában van,ezért veteti el-de ő még változhat; egy meddő nő nem.

2012. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
6%

Olvasni nem tudó társaság: két és fél év alatt 15 abortusz.


Ezt bírom benneteket... jöttök itt azzal, hogy mást nem szabad elítélni, de egyetlen ember félreolvasása miatt azonnal a torkának ugrotok az ártatlannak.


Az abortusz gyilkosság. Ti, akik még olvasni sem tudtok, ti fogjátok megmondani, hogy egy gyerek mikortól gyerek? Egyik nap még nem gyerek, de a másik nap már igen?

Gratulálok az álszent társaságnak.

2012. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
4%

Utolsó, a helyzet az, hogy itt a #10-es versenyző ÍRNI nem tudott, nem az olvasással voltak problémák...


Egyebekben meg a saját életedben kövesd teljes nyugalommal a saját véleményedet, csak fogadd el, hogy a másik is azt teszi a saját életében.

2012. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kedves válaszom: (ma 08:45)


Úgy látszik te sem tudsz olvasni..

Idézem a régebbi hozzászólót

" aki huszonegy-két évesen is ezt csinálta, és fél év alatt 15 abortusza volt. "


Drága! Megmondanád hogy hol kéne látni a 2 és fél év szöveget????

2012. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!