Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 6 hetes terhes vagyok 25 éves...

Orsy25 kérdése:

6 hetes terhes vagyok 25 éves és már volt 3 abortuszom, Mennyire lenne káros egy 4. abortusz is?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok 25 éves és már volt 3 abortuszom, sajnos a mostani párommal sem állunk jól anyagilag és egy vérömleny is kialakult a petezsák körül ami vérzést okozott! Nagyon szeretnék már kisbabát, de semmi biztos nincs, hogy feltudjuk majd nevelni! 26-ára írt ki a dokim abortuszra. De nagyon félek!

Októberben lesz a diplomaosztóm és sajnos külföldön dolgoztam eddig a párom alig keres, (csak a különböző megjegyzések elkerülése végett)nagyon kevés pénzt kapnék az államtól és terhesen már nem vennének fel sehova sem, csak otthon végezhető munkát tudnék vállalni ami valljuk be nem egy jól fizető mellékkereset! Hétfőn kell visszamenni (akkor jár le a 3 nap gondolkodási idő) a családvédelmi szolgálathoz....félek hogy többször már nem kerülök áldott állapotba ha most az megszakítás mellett döntök!!!:-(



#abortusz #tanács #25 éves #több terhességmegszakítás
2013. jún. 13. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
58%
A mai modern technika mellette már nem valószínű, hogy később gond lesz.
2013. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
38%

Vannak lelketlen emberek, a kérdező is ilyen, ez már tuti!!

Ha egy után nem nyílt fel a szeme, a negyedik után se fog... Sajnálom szegény gyermekeidet de téged nem, ha a büdös életbe nem esel majd teherbe, akkor sem.

2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
55%
nagyon remélem,hogy kamu kérdés
2013. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
55%

Te jó ég,ha most itt lennél előttem biztos felképelnélek! A pofám leszakad! 25évesen ennyi eszed van,és már 3 abortuszon túl vagy???


Felháborítóan felelőtlen egy nőszemély vagy,aki megérdemli hogy soha többet ne legyen gyereke! Lehet elítélni de így gondolom!!!


Hallottál már olyanról hogy védekezés??? Gumi,gyógyszer...bármi! Azt aláírom hogy van olyan hogy valaki egyszer teherbe esik védekezés mellett,de 4X...?!

2013. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
59%

Igen, sanszos, a terhességmegszakítás nem tesz jót a szervezetnek.

Persze, sokba kerül egy gyerek, de százszor inkább költök rá, mint a meddőségkezelésre!

Bocsi, én a másik oldalon állok, mi sokat vártunk a babára, és megkínlódtunk érte.

Ha félsz, és csak az anyagiak miatt vetetnéd el, akkor lehet, hogy nem kellene elvetetni. Ez persze a te döntésed.

2013. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
38%
Ha áldottnak nevezed ezt az állapotot, akkor miért akarsz negyedszer is áldatlan állapotba kerülni? Miért nem becsülöd meg, hogy az Élet újabb lehetőséget adott neked? Belegondoltál már egyszer is, mit jelent egy abortusz? Mire megint odajutsz, a baba már 8 hetes lesz. Láttad már, hogy néz ki ilyenkor? A te gyereked!
2013. jún. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
59%

Mi? Remélem kamu a kérdés...Ez nagyon durva...sógornőmnek 3 abortusza volt utána már egy babája se maradt meg akit meg szeretett volna már ( a vic az hogy ugyanolyan körülmények között amiben az 2.-3. at elvetette...) 32 éves spontán szinte kizárt hogy kihordjon egy terhességet már, lombikra meg nincs pénze.

Nem fér a fejembe hogy aki tanul és dolgozik (tehát menedzselte saját életét eddig is valahogy és nem tizenéves-hogy képes 3 gyereket zsinórban elvetetni vagy akkor miért nem védekeztek akár duplán is ha már ennyire sok "hiba csúszik" a rendszerbe?)

2013. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
34%

A jövőre nézve:

[link]


A jelenhez nem szólok hozzá. Mindketten jobban járunk.

2013. jún. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
42%

A lepontozgatók szerint mindenki hülye, aki megdöbbent a kérdésen? Aki úgy gondolja, hogy: Na, álljon meg a menet?

Mondjátok, nálatok minden rendben van???

2013. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt 1 abortuszom 20 évesen,vert az akkori párom,drogozott és nem sorolom tovább,elvetetem. Nagyon bánom,hogy ezt tettem,felelőtlen voltam akkor. 2,5 éve összejöttem a férjemmel,ő akkor munkát keresett én dolgoztam. Terhes lettem,elakartam vetetni,ha ciki ha nem nem volt arra se pènz. A kórházba menet előtt 2 órával előtte lett meg a pénz,családnak hála. De már akkor azon voltunk,hogy megtartanánk. Eljött az indulás ideje,nem voltam összepakolva... Nem mentem és a mai napig nem bántam meg. A 3. hónapban majdnem elvetéltem,nehezen viseltem a terhességet,rendbe jöttünk anyagilag. Nehéz szülés volt. Most egy 16 hónapos tündéri fiam van akire ha ránézek nagyon sokszor bánom,hogy elakartam venni az életét. Imádo

,teljesen megváltoztatott. Amikor orvosokhoz kellett járni a pofám leszakadt,hogy már volt abortuszom. 23 éves vagyok,de tervezzük a testvért neki,pedig nem vagyunk milliomosok! Ennyi az én történetem! Van egy ismerősöm 5 abortusza volt mostmár egy szép lánya... Van ilyen is! Én nem bírnék megint abortuszra menni! Védekeznék... Már bocsi,de ha diplomára van pénz,akkor nincs gyerekre? Nekem se az volt a tervem,h fiatalon anya leszek(21) ráadásul az első együttlétből fogan... Gondolj egy kicsit arra is,h ha 30 évesen leszel és gyerek nélkül akkor milyen életed lesz... Az abortuszok... De van diplomád és jó munkád... Én nem mennék a Te helyedben!

2013. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!