Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 6 hetes terhes vagyok 25 éves...

Orsy25 kérdése:

6 hetes terhes vagyok 25 éves és már volt 3 abortuszom, Mennyire lenne káros egy 4. abortusz is?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok 25 éves és már volt 3 abortuszom, sajnos a mostani párommal sem állunk jól anyagilag és egy vérömleny is kialakult a petezsák körül ami vérzést okozott! Nagyon szeretnék már kisbabát, de semmi biztos nincs, hogy feltudjuk majd nevelni! 26-ára írt ki a dokim abortuszra. De nagyon félek!

Októberben lesz a diplomaosztóm és sajnos külföldön dolgoztam eddig a párom alig keres, (csak a különböző megjegyzések elkerülése végett)nagyon kevés pénzt kapnék az államtól és terhesen már nem vennének fel sehova sem, csak otthon végezhető munkát tudnék vállalni ami valljuk be nem egy jól fizető mellékkereset! Hétfőn kell visszamenni (akkor jár le a 3 nap gondolkodási idő) a családvédelmi szolgálathoz....félek hogy többször már nem kerülök áldott állapotba ha most az megszakítás mellett döntök!!!:-(



#abortusz #tanács #25 éves #több terhességmegszakítás
2013. jún. 13. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
26%
Köpjétek le magatokat,hogy itt ítélkeztek. Ha még hibás is a lány, semmi jogotok elítélni, rossz embernek nevezni. Kedves kérdező! Gondold át, én abortuszpárti vagyok, de ha a későbbiekben szeretnél még gyermeket, szerintem inkább most Tartsd meg. Ki tudja, lesz e rá még lehetőséged
2013. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
Na mi lett a babával?
2013. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 FCs ***** válasza:
Nem tudjuk mi lett a kérdező döntése. Sokszor imádkoztam, hogy hozzon bölcs döntést. Ez a szellemi háború egyik csatája volt. Sajnos még sok ilyen és ehhez hasonló zajlik környezetünkben, amikről még csak nem is tudunk...
2013. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, most bukkantam rá a kérdésre. Mi lett végül a döntés?
2014. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok én is!
2014. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:

Sajnos elvetettem! Nem kívánom senkinek azt az érzést és most itt le is zárom! Most sikerült tùl tennem magam!!

Tudom, hogy sokatoknak nehezen jön össze, mások vagyunk más célokkal élünk!

2014. dec. 18. 09:18
 67/67 anonim ***** válasza:
27%
Majd megtudod te is milyen az várni a babára és nem jön. Most lettél túl? Jó hamar. Szegény kicsi magzat viszont sosem fogja kiheverni hogy szétdaraboltattad.
2014. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!