Ikreknél hogyan zajlik az abortusz? Egybe vagy külön kül9ön szedik ki belőlem? és duplán keel fizetnem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
szemét
2013. jún. 24. 10:16
 52/63 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem hogy lehetnek olyan gonosz és lelketlen emberek hogy azt hiszik egy anyának segítség a gyereke halála. Kedves kérdező írtam privit. Nagyon sajnálom ami történt.
2013. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszi azt senki szerintem, csak egy kis vigaszt próbálnak adni szegénykének.
2013. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Ember tervez Isten dont es vegez sajnalom
2013. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
51%

Már bocs, kedves kérdező, de mégis mit vársz? Még sajnáljanak itt téged? Közölted, hogy nem kellenek, meg akarsz szabadulni tőlük, és mikor valaki azt írja, hogy az élet segít neked - hiszen ezt akartad -, akkor az a valaki máris szemét? Nézz már magadba.

A további véleményem a megnyilvánulásaidról inkább le sem írom.

2013. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
33%

55-ös, figyelj a körülmények miatt kétségbeesett a kérdező, szerintem teljesen érthető! Az ember fejében megfordul a könnyebbik út, de az élet megoldotta ahogy olvasom sajnos egyik kisbaba már nincs. Közben pedig a kérdező is meggondolta magát egyáltalán nem szívtelen pedig én bigott abortuszellenes vagyok.

Sok erőt és kitartást kívánok a kicsihez! Hidd el a Jóisten segíteni fog!!

2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem fogj egy könyvet a kezedbe és ha unatkozol akkor inkább olvass. Miért dőltök be neki, tuti hogy kamu. Aki elveszt egy gyereket az nem így ír. Tudod lehet most mulatságos amit írsz és még az lehet a barátnőkkel jókat röhögtök, de sosem tudhatod, hogy 10-15 év múlva milyen életed lesz és akkor az ilyen dolgon biztos nem fogsz röhögni.
2013. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
24%

Most megint azért lettem lepontozva, mert megmondtam a véleményemet? Szuper. Akkor is ezt gondolom. Elég, ha csak a kérdését elolvasod, tényleg sajnáljam? Komolyan ajnározzam szegény kis ártatlan lelket?

Aki így teszi fel ezt a kérdést, az nem ember, nem nő, egy állat nem viselkedik így.

Egybe vagy külön kül9ön szedik ki belőlem? és duplán keel fizetnem? - és ti még ezt az önző, buta kis ribit pátyolgatjátok? Komolyan szégyen, ha egy nő - akkor is, ha nincs gyereke -, még ezt sajnálja.

2013. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Na szia!Elmentél végül az abortuszra?:(
2013. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
Nem önszántamból, mert sajnos maguktól elmentek az ikrek :( de végülis 2 műtét volt, szóval igen mondhatni.
2013. júl. 29. 10:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!