Ikreknél hogyan zajlik az abortusz? Egybe vagy külön kül9ön szedik ki belőlem? és duplán keel fizetnem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
33%
nem a nő lett fogyatékos, hanem a gyerek, de látom rajtad már sokat nem rontana ...
2013. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
78%
szerintem a kérdező is a gyerekre gondolt. Nem értem miért kell bántani.
2013. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
Igen a gyerekre gondoltam...
2013. jún. 16. 20:25
 14/63 anonim ***** válasza:
72%
Hát ezen megy a pereskedés, de igen azért elég valószínű, hogy az abortusztól, nem gondozott terhességtől, nyilván anyuka sem tudta, hogy babát "vár" így bátran ivott és fogyasztott gyógyszert. A babák a 10. hétig rendesen fejlődtek (10 hetesen volt az abortusz, ha jól emlékszem). Tényleg nem ijesztgetni akarlak, és biztosan egyéni esetről van szó, csak tudom, hogy egy nem kívánt terhesség ből született gyermek hihetetlenül nagy teher, amit senkinek sem kívánok. Vigyázz nagyon magadra, és ha valmi gyanus akkor menj el akár 5 orvoshoz is.
2013. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
61%

Pont a napokban gondolkoztam el rajta,hogy aki teherbe esik és nem akarja megtartani a babát ,változtat-e a dolgon,ha kiderül,hogy ikreket vár. Más mit meg nem adnak ikrekért,de még egy babáért is,míg van akinek sikerül,és ahogy te fogalmaztál "nem kellenek" nekik!

Abortuszért nem kell duplán fizetni! És "külön" szedik ki őket,de egy baba sem egyben jön ki,hanem darabokban :(

2013. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, a jó évtizede Magyarországon első trimeszteres művi abortuszra kizárólagosan használatos vákuumszívó nem válogat, hanem kiüríti a méh tartalmát, és kész. A művelet semmiben sem különbözik akkor, ha több embrió van a méhben mint ha egy, még időben se több egy perccel se. És ahogy többen írták már, a térítési díj se változik, lévén pont ugyanaz a művelet, egy tágítás, egy altatás, egy vákuumos beavatkozás.
2013. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:

Honnan tudod h nem védekeztem? Nem vagyok idióta, épp ezért hoztam ilyen döntést...

De az, hogy nem siránkozok itt, az nem azt jelenti h máshol esetleg legbelül nem ordítok a fájdalomtól tudod?

2013. jún. 17. 10:47
 18/63 anonim ***** válasza:
60%
Őszintén szólva rettentő fájó, hogyha gyereket abortálnak, ezt a tényt csak súlyosbítja, hogy ikrekről van szó. Két kis életről.Itt szerintem a terveden túl az verte ki a biztosítékot, hogy azt írtad: " Nem kellenek." Ez érthetetlen, felfoghatatlan, leplezetlen és értelmetlen. Semmiképp nem utal belső vívódásra.
2013. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
77%
Ha az abortuszról annyi a gondolatod, hogy mennyit kell fizetned és azon aggódsz, hogy duplán-e mert ikrek, ez a legundorítóbb és legvérlázítóbb az egészből...
2013. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
56%
Jaj istenem.. Nekem nagy vágyam hogy ikreim legyenek,erre valaki csak igy" nem kellenek"... Szörnyű:( Annak ellenére mondom ezt h fiam és lányom is van.
2013. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!