Ikreknél hogyan zajlik az abortusz? Egybe vagy külön kül9ön szedik ki belőlem? és duplán keel fizetnem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
2013. jún. 18. 16:14
 32/63 anonim ***** válasza:
59%

Hát így tényleg nem lehet, bocs. Kinek jó így felnőni? Ez borzasztó.

Ilyen körülmények között gyereket vállalni hát.. nem egy normális dolog szépen fogalmazva.

2013. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Hazavinni hazaviheted hiszen sok gyerek felnőtt már így csak a védőnőtől függ ő lép e valamit az ügyben! De szerintem ilyen esetben van valami segítség! Anyaotthon vagy ilyesmi! De jobb lenne még ma megkérdezni a védőnőt ő valószínűleg tud segíteni! Ja és tegnap olvastam az origón,hogy a 64 ezer helyett majdnem 300 ezer lesz az egyszeri anyasági szülés után! Remélhetőleg azért ez neked nagyon nagy segítég lenne! De szerintem tuti van valami állami segítség csak utánna kell nézni!

Örülök és gratula,hogy így döntöttél!

De ha nem is tudod megtartani őket szerintem ha elvetetnéd őket nagyobb trauma lenne egy életre mint hogyha örökbe adod őket hisz még meg is kereshetnek ha nagyobbak lesznek és mégiscsak élnek!

2013. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
74%
Sok gyerek felnőtt már így, de egyik sem így akart.. :( azért elég sokat kéne javítani a lakóhely meg úgy mindennek az állapotán, hogy ott lehessen gyereket nevelni. Hogy ne legyen szenvedés mindenkinek az élete. És tényleg komoly segítség kell.
2013. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
24%
Ne másokra hallgass saját magadra a szívedre.
2013. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
29%

Azért gondold át milyen életet szánsz magadnak és a gyerekeidnek. Nagyon komolyan gondold át. Mi mondjuk könnyen papolunk erről-arról, de neked kell úgy élned, ahogy élni fogsz a döntésed alapján. Még nem késő.

Ha nem normalizálod a helyzetet, tényleg nem lesznek nálad sokáig. :/

2013. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
29%
Na ez az, Kérdezőnek ez esetben nem annyira a szívére, hanem sokkal inkább az eszére kellene hallgatnia, alaposan átgondolva dolgokat, utána érdeklődve illetékes helyekről a lehetőségeknek, ilyesmi. Ez nem olyan döntés, mint egy elsietett házasság, hogy "a szívemre hallgatok, aztán ha csalódom mégis, legfeljebb elválok"... ez az opció itt már utólag nem áll fenn.
2013. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
2%

Istenem a szívem szakad meg!!!!!

Add át nekünk ha lehetne ugye!!

2éve szeretnénk kistesókát de sajna nem sikerül.

Első gyerek spontán első hónapban sikerült.

Teljes boldogságunkhoz minden álmunk,vágyunk iker babák!Nagyon szeretnénk nagy családosak lenni ikreket pláne nagyon BOLDOG-ak lennénk!!!

2013. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó jó ötletet adott, inkább ez, mint tengődni a nagy semmiben, már ha haza lehetne vinni oda gyereket.

Bár olyan életkörülmények között még háziállatot sem lehetne normálisan tartani.

2013. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 rossetti válasza:
20%
Hello. Én nem tudom, hogy hány éves vagy, de ahogy irsz nem lehetsz több 14-nél. Sajnállak......, érzelmileg teljesen szegèny.
2013. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!