Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Valaki segítsen mert megőrülök...

Valaki segítsen mert megőrülök! Down kóros a babám, elvetessem, vagy ne?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok, túl az amnion... Beteg a babám... Első baba lenne, 34 éves vagyok... Egyszerűen beleőrülök a fájdalomba! A vizsgálat eredménye után mindenki úgy kezel mintha már meg se lenne a babám, tényként kezelik hogy úgysem tartom meg, de én nem tudom mit csináljak! Ő az én kisbabám, érzem mozogni! Bárkivel próbálok beszélni erről lehurrognak, hogy egész életemben gondoskodnom kell majd róla, meg hogy nem élet ez neki, de én ismerek down-os embereket, igaz nem egészségesek, de nem is boldogtalanok, a saját kis világukban igenis boldogok! És én annyit kértem az Istentől, segítsen, hogy lehessen egy babám, vallásos vagyok, hogyan tudnám megölni? :((((


A férjem nem akarja, hogy megtartsam, én meg már csak sírni tudok...


2013. jún. 25. 16:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
Senki nem támogat... A családom elhatárolódik... Nekem kell végig csinálnom akármi is lesz...
2013. jún. 25. 16:31
 2/69 anonim ***** válasza:
96%
A férjed miért nem akarja? beszéltetek már erről?
2013. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
92%
Beszéljél Down-os szülőkkel és kérd ki a véleményüket. Szörnyű, de én nem vállalnám, 2 ismerősnél is van, tönkrement családok.
2013. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Ő ettől már akkor félt amikor még terhes sem voltam, valahogy neki ez nagy félelme volt... Nem akarja...
2013. jún. 25. 16:34
 5/69 anonim ***** válasza:
82%
Borzasztóan sajnálom, nektek közösen kell ezt eldönteni, mennyire tudnátok vállalni, hiszen állandó felügyeletet igényel majd. Ha a férjed nem akarja, az úgy nem egyszerű, én szerintem nem tartanám meg.
2013. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
De senki nem osztozik a gyászomban, ha úgy döntök nem tartom meg, mindenki elkönyveli jó döntésnek, de én élem át, nekem kell egész életemben ezzel együtt élnem... És soha többet nem akarok teherbe esni... :(
2013. jún. 25. 16:36
 7/69 A kérdező kommentje:
Ebbe lelkileg tönkremegyek... 3 évet vártunk rá...
2013. jún. 25. 16:39
 8/69 anonim ***** válasza:
84%

Most 34 éves vagy, kb még 30-40 évet élsz.

Ha megtartod, akkor utánad ott marad egy 30-40 éves, önálló életre képtelen ember, ki fog róla gondoskodni, miböl és hol fog élni?


Ha a gyereknek jót akarsz, akkor nem tartod meg.

2013. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
29%

Jajj szegénykém. De gondolj bele. 34 éves vagy. Tegyük fel nem tartod meg. Kell egy kis idő a szervezeted regenerálódásához. Ki tudja mikor leszel újra terhes. Ha egyáltalán sikerül. De ez csak az egyik oldal.

Én leírom a tényeket. Ha első gyerek lenne megtartanám. Ha második lenne, akkor bármilyen nehéz is, nem tartanám meg, mert akkor az első gyerek nagyon háttérbe szorulna.

De ha első, akkor minden erőmet rá tudom fordítani.

Viszont ha a férjed nem támogat, nem tudom, mert félő, hogy egyedül maradsz. Nagyon nehéz. Próbálj meg a férjedre hatni ha te nagyon szeretnéd a babát.,

Szívből sajnálom a helyzetet! Sok erőt!!!

2013. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
91%
Akkor is tönkremégy lelkileg, ha megtartod, meg veled a férjed is, a gyerek is - söt a leginkább vele tolsz ki - és a házasságod is véget ér ezzel.
2013. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!