Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz-ellenesek, szerintete...

Abortusz-ellenesek, szerintetek egy gyerek boldogan nőhet fel egy alig fűtött lakásban, ha hetente csak 3-4 alkalommal eszik meleg ételt, és elnyűtt ruhákban jár az iskolába, ahol mindenki megalázza a szegénysége miatt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 21:58
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Igen, mondod mindezt azért, mert nem aludtál matracon, ettél zsíros kenyeret és voltál megalázva éveken keresztül.
2013. dec. 13. 17:29
 12/58 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező,


nem tudom, miért gondolják így. Én abszolút abortuszpárti vagyok és voltam világ életemben. De már olvasom egy ideje itt a fórumot, sajnos szerintem ne várj normális válaszra. Demagógok és alapvetően buták. Nincs értelme velük vesződni...

2013. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
63%
Saját lelkiismereted dönti el,mivel senki nem dönthet helyetted.Én úgy gondolom,van örökbeadási lehetőség is.Ha gyereket vállalsz,az ő szempontjai fontosabbak a tiednél.Lehet nehéz odaadni másnak,de nem tudom elképzelni,hogy egy szerető család helyett,a halálát vãlasszam,annak,akit megtartanák,szeretnék ha...Nekem ez nagyon morbid.És hidd el,nem kell szegénynek lenni ahhoz,hogy megalázzanak.
2013. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
96%
A másik pedig,hogy nem leszek véletlenül sem terhes,ha tudom,hogy ilyen vagy olyan körülmények közé nem szülnék gyereket.Pontosan azért,hogy sem magamat,sem pedig a gyermekem ne hozzam ilyen helyzetbe.A véletlen terhességek nagy része megelőzhető.Nagyon kevesen vannak,akik gumi,gyógyszer megfelelő használata mellett esnek teherbe.
2013. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
30%

Van az a része, amikor nem védekeznek, felelőtlenek, és úgy esnek teherbe. Ha megvan minden a babához, akkor igenis arra ösztönözném, hogy szülje meg, és nevelje fel. Aki viszont ugyanebben a cipően jár, csak épp nincs hova vinni, vagy nem tud enni adni neki, még mindig ott a lehetőség, hogy bár örökbe adja, de esélyt ad neki a boldog életre.

Aki gyógyszer mellett esik teherbe igazából arról nincs véleményem,tanácsolni mindenkinek azt tudnám hogy tartsa meg, főleg úgy hogy csak azért nem akartak még babát, mert. pl. az egyik félnek van csak munkája de az biztos. vagy még nincsenek több éve együtt stb..

2013. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem hagyjuk megszületni, és majd ő eldönti, hogy akar-e élni. Ha nem, akkor majd öngyilkos lesz. Van-e jogunk dönteni más életéről?
2013. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
82%
Miért? Arról van jogunk dönteni,hogy mélyszegénységre, semmire szülessen meg és úgy kelljen élnie?
2013. dec. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
42%
Akkor miét nem öljük meg azt is, aki már megszületett, csak mert szegény? Eutanázia?
2013. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
29%
Ha alig fütöt lakásod van és heti 3-4 alkalommal jut a gyereknek föt étel otthon nemigazán jó de az ovodába kap enni meg az iskolába is a tanácson pedig lehet segélyt kérni nekem is szoktak hozni tüzifát évente 3 köbméter körül és ruhát a máltaibol lehet hozni ingyen meg olcso venni a karitászba nézd én is aba járuk 32 éves vagyok és igazán nemszégyenlem magam mert nemkell a luxus a vaterán meg vettem 2500 ért nike cipöt szóval mindenre van megoldás
2013. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim válasza:
27%
Na ... pont a cipő az amiből sose szabad használtat venni, előtte aki hordta kitaposta, az ő lábához igazodott a cipő és ebből lesznek majd a bajok lúdtalp ... Amúgy meg oké hogy Nike, de amennyit ráköltöttél már újat vehettél volna lehet nem márkás de kényelmes és biztos szebbet is találtál volna.
2013. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!