Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz-ellenesek, szerintete...

Abortusz-ellenesek, szerintetek egy gyerek boldogan nőhet fel egy alig fűtött lakásban, ha hetente csak 3-4 alkalommal eszik meleg ételt, és elnyűtt ruhákban jár az iskolába, ahol mindenki megalázza a szegénysége miatt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 21:58
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
43%

Én jobban bánnám, hogyha az anyám méhében széttépnek egy fogóval, mintha szegényen kellene ÉLNEM. (Ráadásul a kérdésben leírt "szegénység" is még azt jelentené, hogy jobban élek a világ népességének a felénél. Akkor azt miért nem veted fel, hogy a világ legszegényebb emberei miért nem lesznek öngyilkosok? Hiszen 3-4 milliárd embernek fűtött lakása sincs, alig eszik meleg ételt és még az elnyűtt ruháknak is örül.)


A pár éve meghalt Steve Jobs, az Apple cég felemelője is nevelőotthonban nőtt fel, mert az anyja lemondott róla, miután megszülte. Szerintem ő is bánta volna, ha ahelyett hogy hagyják megszületni, az anyja megöl(et)i.

2014. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
31%

Hiába emeled ki ezt a kérdést 66szor, igazad akkor sem lesz!

Igen, boldogan nőhet fel egy gyermek nehéz anyagi helyzetben is, ne mossuk már a kezeinket egy magzat meggyilkolása után azzal, hogy "megkíméltem a nélkülözéstől"..

Ajánlom a figyelmedbe ezt a videót: (csak erős idegzetűeknek)


https://www.youtube.com/watch?v=xofoQflM8Hg

2014. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
21%

"(csak erős idegzetűeknek)"


Nem! Ezt mindenkinek látnia kéne!

2014. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
94%
Istenem mennyi buta ember van itt,te jó ég ,én is ismerek szegeny családot 50 éves anya 50 eves apa ...3 gyerek mind felnott mar... 2 bortonben van lopaser rablasert....ott jó helye van mert mi akik dolgozunk es adozumk a mi adopenzunkbol fizetik a bortoni ellatasaikat....ja arrol meg nem is beszelve h 2 szobas lakasban laknak ha az osszes szabad labon van akkor 5 en pulsz 6 gyerek ...mert h mar gyerkeik is vannak... Akik van h sirnak a kajaer de hat ugye nincsen...viszont ilyenkor az apa elindul lopni...váóooooooo micsoda elet de jooo
2014. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
0%

Igen, jó. Mert a másik alternatíva még rosszabb.


Vannak akik csak a rossz és a még rosszabb közül választhatnak. Ha te meg is halnál szívesen a születésed előtt ahelyett hogy szegény legyél, akkor sem kérdezheti meg senki tőled, hogy mit választanál.


A, megdöglesz anyád méhében, aki kikapartat magából és széttépet téged egy orvossal

B, élhetsz, de nem jó körülmények között

2014. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
71%
Hát én inkább meghalnék minthogy így éljek ...se szobám ,százan aludnánk egy szobába...se magánéletem ..semmim nem lenne ,kajráól nemis beszélve ,hát ki akar így élni...hogy állandóan arra gondol hnap mit eszik..meg a gyerekeknek mit ad enni...áh inkább a halál...na de persze van sok olyan ember akiknek budos a munka ,de a gyerekeket meg sorra szüli..na ez ám jó élet
2014. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk hogy a jelenleg abortált gyerekeke fele öngyilkos lenne inkább, ahelyett hogy megszületne. Szerintem ennél többen élnének inkább, de mondjuk hogy csak a felük.

Ezen felüket akkor sem kérdezik meg arról, hogy mit akarnak és úgy ölik meg őket. Nem hagynak nekik választást az élet és halál között.


És most nem a cigókról beszélünk kizárólag, hiába utalt rájuk az előző válaszoló. Tudjuk jól, hogy a magyar nemzetiségűeknél nagyobb probléma az abortusz. Hogy a magyar nemzetiségűeknek több abortusza van talán, mint élve születése (az utóbbi 40 évben 2 magzatból 1-et megöltek átlagosan Magyarországon).

2014. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
naponta sok gyereket elvetetnek ,és van ahol jobb is h elvetetik ,mert csak szenvedés várna a gyerekre....énis voltam terhes 17 évesen és elevetettem ,és még jó h elvetettem ,mert akkor most érettségim sem lenne meg semmim,és most nem itt tartanák ahol most vagyok...nekem nem lett vna ott anyuci meg apuci hogy segítsenek ,senki nem lett vna apa sem,mehettem vna egy anyaotthonba,ott csöveskedtem vna szegény gyereknek milyen élete lett vna..nemis beszélve rólam.elég nehéz volt akkor ezt a dontest meghozni,de nem lett vna mire meg hova..mostmár 26 vagyok és van egy 1 éves lányom,és lakásom ,párom is van..,és most már jöhet még egy baba....de ha azt a babát akkor megtartom most semmim nem lenne..még mindig az anyaotthonban lennék..vagy dolgozhatnék vmi gyárban 50 ezer ftért,na ez van :-)
2014. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
0%
Bárki megszülheti az egyébként abortuszra ítélt gyerekét és azután anonim módon örökbe adhatja. Ha nem akar vele sokat vesződni, akkor már aznap örökre "megszabadulhat" tőle, hogy megszületett (úgy, hogy akkor látja utoljára).
2014. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne örökbe ..csakhogy én iskolába jártam akkor mikor terhes voltam..biztos nagyon jó lett vna nagy hassal oda járni...nem olyan egyszerű örökbe adni amúgy sem ha látod a gyerekedet,meg nem csak gyerekkel van gond a terhesség is hosszú,nem hiszem h aki el akarja vetetni a gyerekét az arra vágyik h azt a gyereket akit nem akart megtartani még hordozza magában 9 hónapig ,mindenki lássa rajta h terhes az alakja is tonkre menjen...aki nen akarja a babát az el fogja vetetni,nem pedig végig kínlódik 9 hónapot egy nemakart gyerekkel hogy aztán örökbe adja .....
2014. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!