Megtartsam-e a babat?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, viszont a terhesseg-megszakitason gondolkozom. Nagyon szerettem volna kisbabat, korulottem minden ismerosnek most lett babaja, en is vagyakoztam mar ra regota, azonban tudtam, hogy az eletunknek ebben a szakaszaban sajnos nem tudnank bevallalni a baratommal. Mindketten dolgozunk, nem keresunk tul jol, epp hogy ki tudjuk fizetni az alberletet, a rezsit es az egyeb koltsegeket, ha marad barmennyi is a honap vegen, az altalaban elmegy varatlan koltsegekre, pl. mult honapban a kocsival volt valami baj. Szoval ilyen korulmenyek koze nem akartam szulni, fogamzasgatlo mellett megis becsuszott a baba. Fogalmam sincs, mit csinaljak, megtartsam-e vagy abortuszra menjek.

#terhesseg-megszakitas
2015. márc. 19. 21:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt mérd fel,hogy legalább addig,amíg bölcsődébe nem megy a gyerek,meg tudjátok e oldani,a kieső fizetést hiányát,mondjuk családtagok,barátok támogatásával.Na meg a baba 24 óra meló,annak is,aki másnap dolgozni megy.
2015. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
31%
Ez kérdés lelkileg . :( ...szíven vágott :(
2015. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
42%
Az a pár aki küzd,harcol a kisbabáért mindent megtesznek érte sajnos oda nem jön,nem sikerül a kisbaba! :(
2015. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
44%
Hát most mit is írjak erre? Én meg bármit megtennék azért hogy végre lassan 3 évnyi próbálkozás után újból teherbe essek és kisbabánk szülessen, azok után hogy tavaly 9 hetesen sajnos missed ab -om volt!Ja és minket sem önt el a pénz....épp hogy kijövünk belőle! Szóval jól gondolkodjál el a dolgokon....
2015. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Sikerült dönteni?
2015. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
31%

Ez az igazság ezért nem kellene lepontozni.

Sajnos akiknek nem sikerül nőgyógyászati vagy pajzsmirigy stb.gondja van mindent megtennének de nem sikerül a kisbaba pedig szeretnének!

Vetélések ne éld át ezeket a fájdalmakat nem kívánom senkinek.

2015. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok, beszeltunk a szuleimmel es az elettarsam szuleivel is, Azt mondtak, mindenben Segitenek, kozben ugy dontottunk, eladjuk az autot, vegul is tudjuk nelkulozni, szoval megtartjuk a babat, :)
2015. márc. 24. 20:31
 28/30 anonim ***** válasza:
57%
Gratula :)
2015. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok, és sok sikert és boldogságot a gyermekvállaláshoz!
2015. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
63%

Jól döntöttetek. Nem az a rossz szülő, aki kevés pénzből neveli a gyerekét, és nem tud mindent megadni neki, hanem az, aki megöli. Manapság sok lehetőség van olcsón babaholmihoz jutni. És nagyszerű, hogy a szüleitek támogatnak benneteket.

Ha megkérdeznének egy nagyobbacska gyereket, hogy mit választana: a szegénységet, vagy azt, hogy bárcsak megölték volna a szülei, hogy ne kelljen nélkülözni, szerintem egyértelmű, hogy az életét választaná.

Én is túl korán jött gyerek voltam, és hálás vagyok a szüleimnek, hogy engem választottak, pedig mi is nehezen éltünk. született még egy öcsém, akkor már kicsit könnyebb volt, de csak akkor álltak igazán talpra anyagilag, amikor én már férjhez mentem.

Most 16 éves lányom van, ha ő kerülne olyan helyzetbe, hogy nem kívánt terhessége van, akár felelőtlenségből, akár baleset miatt (fogamzásgátló mellett), mindenképpen támogatnám, hogy megtarthassa a gyereket.

2015. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!