Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok. Van egy 3 éves kisgyermekem.

Most újra tehebe esetem. Eddig szép és jó.

5 hetes terhes vagyok, de elhagytam a páromat. 1 hónapja kezdtem el dolgozni, szóval nem sok pénzt kaphatok.Nem szüleimnek szeretnék szülni még egy gyermeket akármennyire is támogatnak.

Páromnak nem akarom elmondani addig, hogy várandós vagyok még nem 100% hogy megtartom-e vagy nem. Úgyis az lesz mondva, hogy azért hagytam el, mert másé a baba. Pedig mind a 2 kicsinek ő az apja.

Tanácsokat szeretnék kérni az abortusz ellen és mellett, hogy ebben a helyzetben melyik lenne a jó döntés.


2016. máj. 8. 15:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

1:apukának joga tudni h mi a helyzet..sok okos kommentelő aki nem mondaná el nem gondoltok bele a másik félbe...igen lemondott róluk és ha pl a piciről is lemondana akkor is joga van tudni

2:Mivel te nem akartad elhagyni ülj le vele mondd el h terhes vagy nem tudod egyedül eldönteni kíváncsi vagy a véleményére....onnan már könnyebben tudsz számolni h ha tudod h melletted áll-e majd vagy sem...

2016. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Elhagytak a párod akitől terhes vagy es most mar másik van akinek nem akarod elmondani.. Nem ertem
2016. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
74%
100%,hogy nem tartanám meg a magzatot .
2016. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Magzatot... :D
2016. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%

Igen magzatot .... egy 5 hetes terhesség még nem BABA ...majd az lesz,pár hét múlva problémamentes várandósság esetén .

* A magzat az emlősállatok és az ember ivadéka a méhen belüli fejlődés szakaszában. Az embernél a 8. hétig (a test és a fő szervrendszerek kialakulásáig) embriónak, ezt követően a szülésig (a növekedés, érés időszakában) magzatnak nevezik. A magzat az őt körülvevő, a magzatburkot kitöltő magzatvízben úszik, ez védi az ütődésektől.

2016. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!