Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek ha terhesek...

Ti mit tennétek ha terhesek lennétek és nem tudnátok örülni neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm terhes. Van egy 4 éves, és 2 éves gyereke. Most terhes lett spirálja volt. Mindig két gyereket akart. Azt mondja,hogy nem bír beletörődni abba,hogy terhes mert nem akar több gyereket. A férjével meg akarja beszélni,hogy nem akarja megtartani. A férj eddig a megtartás mellett volt. A barátnőm azt mondja hogy nagyon rossz ez a helyzet mert ő nem akar gyereket szülni.
2017. febr. 14. 16:16
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
36%
Elmennék pszichológushoz. Egy igazi anya nem képes megölni a saját gyerekét. Erre csak nagyon kevés elfogadható indok van. Nincs is joga egy nőnek egyedül eldönteni. A férfi gyereke is.
2017. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
14%
Hát ne haragudj, de én nem sajnálom! Mennyivel rosszabb olyan anyának, ahol terhes, de a párja azzal zsarolja, hogy elhagyja, ha megtartja! Képtelen vagyok átérezni a "fájdalmát", sajnálom...
2017. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
61%

Majd te dontod el ki lehet jo, igazi anya nem ? :)

Az en anyam is volt abortuszon(bantalmazott kapcsolatbol lett terhes)es semmivel se rosszabb ember/szulo. Le lehet szallni a magas lorol.

2017. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
63%

A sajnalatotokat pedig nem hiszem, hogy akarki kerte.

Mindig, mindig csak eloitelet es a rosszindulat, es ezt fogjatok dajnos tovabb adni, szomoru.

2017. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
21%
nagyon könnyen dobálóznak itt egyesek azzal h menjen abortuszra, de a lelki terhet nem ők fogják viselni, nem ők néznek majd úgy a gyerekeikre még évekig, hogy arra a másikra gondolnak, aki nem született meg...nem ők teszik ki magukat egészségügyi kockázatnak, nem ők lesznek nagyobb eséllyel méhnyakrákosok pl...nagyon könnyű ám a taccsvonalról ilyen "bölcs" tanácsot adni a kérdező barátnőjének.
2017. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
24%
Én nem gondolom tragikusnak, hogy 2 mellett lenne még 1. (Még akkor is, ha a 2 év a gyerekek között kicsit húzós.) HA nagyon nagyon ki van borulva tényleg vagy a hormonok vagy pedig valamilyen más dolog is van a háttérben, utána kellene menni. MInden rendben van velük párkapcsolatilag? Viszont, ha a férje szeretné, meg egyébként is, benne is megfordulhat a dolog és nagyon mélyre kerülhet, ha elveteti. Komolyan rámehet akár a házassága is. Egy kicsit kapcsoljanak ki együtt a férjével, akár egy hétvégére, ha megoldható. Lazítson, pihenjen, ne hozzon elhamarkodott döntést, mert az abortusz után már nem fogja tudni megváltoztatni a döntést. Ha már megtörtént , nincs tovább. Ritkán kelnek fel az asztalról úgy a nők, hogy hurrá. Nehéz a terhesség? Igen, az. Nem érte meg a két gyermekénél? Amúgy pedig a súlyos válsághelyzetet nagyon nem meríti ki. De segítségre szüksége van, az tuti. Fizikailag is lelkileg is.
2017. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
18%

Épp most néztem meg egy videót. Nem tudom nem idekötni, mert ugyan most még picike, és nem így néz ki, de róla beszélünk:


[link]


Persze nem marad mindig ekkora, de hát mégsem maga az ördög, akit nem lehet szeretni!Hiszen már 2 gyermeke van!

2017. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim válasza:
21%
A kérdés az, hogy te mit tennél ilyen helyzetben; én mindenképpen megszülném. Ugyanis ellenkező esetben jóvátehetetlen dolgot művelnék, amit nagyon megbánnék később. ( Az érzések is, a helyzetek is nagyon gyakran változnak, amiképpen a tudásunk is.) Ha megszületett a kicsi, és még akkor is tarthatatlan a helyzetem, vagy nem érzek szeretetet a gyermek iránt, legrosszabb esetben még mindig örökbeadható. (Az újszülötteket nagyon sokan szívesen örökbefogadnák, talán még családon, vagy ismerettségi körön belül is.)Ez a legrosszabb eset is jobb annál, mintha halálra ítélnék egy ártatlan embert, aki felett - per pillanat - élet halál ura vagyok.( Persze az örökbeadást is meg lehet bánni, de az legalább nem helyrehozhatatlan tett.)
2017. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
18%

akkor adja örökbe


az a gyerek már él, dobog a kis szíve

2017. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
17%
Az Alfa Szövetségnél és a Gólyahír Egyesületnél ő választhatja ki, hogy kinek adja örökbe
2017. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!