Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A kórházban hogy viselkednek...

A kórházban hogy viselkednek azokkal, akik abortusz miatt vannak ott?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam kórházban, csak ha látogatóba mentünk. Eddig bármilyen vizsgálat kellett, azt magánúton intéztük, bár a legfájdalmasabb eddig a vérvétel volt.

Viszont most terhes vagyok és a babát nem tarthatom meg... De félek, hogy a kórházban beszólogatnának, durvák lennének a nővérek, sok ilyet hallani.


Ezek igazak?

Veletek hogy viselkedtek bent?

Érdemesebb inkább kifizetni a magánkórházat az emberséges viselkedésért, vagy csak rémtörténetek ezek?


2017. febr. 20. 13:56
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Számomra sokkal nagyobb törést okozna egy nem kívánt gyerek felnevelése, mint ez a beavatkozás.
2017. febr. 20. 15:03
 12/48 anonim ***** válasza:
84%
Ahol én dolgozom vannak akik mindenkivel durvák, de vannak kedves emberek is. Annak aki az abortuszát nem tudja feldolgozni,látomásai vannak javaslom a pszichológust illetve pszichiátert mert a tünetek a betegség miatt vannak. Bármennyire is próbálják ráerőszakolni a gyereket arra aki nem akar,annak sincs jó vége. Ismerős nő az elvei miatt szült most passzolta le a szüleinek a gyereket, mondván ő ezt nem bírja Londonba költözött. A gyerekvállalás egy életre szól.
2017. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
86%
35-os amit te ide belinkelsz mind lelki beteg emberekről szól,de nem az abortusz miatt azok már előtte is lehetett gond. 1 eset. 16 évesen terhes, a szülei nem vállalják az unokanevelést mindegy mi miatt. Utána évekkel később látomásai vannak de ez már a betegsége miatt van.2. Eset Instabil csaj terhes lesz a pasija ráerőlteti az abortuszt ami megviseli, és ezekután visszamegy hozzá és mégegy abortuszra megy? Lelki beteg volt ő mindig, társfüggő nem tudja mit akar.
2017. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
91%
21 évesen volt egy nőgyógyászati műtétem (nem ab), abortuszosokkal voltam egy szobában, mindegyikőnkkel ugyanúgy bántak.
2017. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Marina!


A történeted nagyon megható, de hogy jön ide? Eldöntötte, nem tartja meg, ne forgasd benne a kést, hogy mennyire sz*r lesz, nem erre van szüksége!


Én meg neked könyörgöm, hogy NE írj ilyeneket, NEM ez volt a kérdés, EL FOGJA VETETNI!


Kérdező: Kórház-és nővérfüggő. Próbálj adott intézményről tájékozódni olyan emberektől, akik már jártak ott, és úgy kiválasztani a megfelelőt.


(Remélem, sosem lesz abortuszom, de ha mégis, magánorvoshoz mennék, akiben megbízom, mert a lelki fájdalom mellé nem hiányzik, hogy belém rúgjanak, még a lehetőségét sem adnám meg ennek)

2017. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Persze, magánorvos végzi majd a beavatkozást (hozzá járok 17 éves korom óta), de ugye ezt magánrendelőben nem lehet...
2017. febr. 20. 15:47
 17/48 anonim ***** válasza:
81%

Ajj istenem #8as nem unod még, hogy ezt a Huu de megható lelki maszlagot mindenhova bemásolod kivétel nélkül..?! A kérdező már döntött, nem kell még jobban belerúgni ezekkel a gyenge érzelmi dumákkal, hogy majd így meg úgy megbánja és így meg úgy depressziós leszek. Minden ember más és más, egyáltalán nem visel meg mindenkit ha abortusz és nem mellesleg a kérdező leírta, hogy őt pont az készítené ki, ha meg kéne tartania ezt a gyereket, hisz NEM akarja. Nem is értem miért kell itt neki állni könyörgni ráadásul más ember pár hetes embriója miatt. Ez iszonyat szánalmas.

#17: És amúgy őszintén, neked mi a jó fene közöd van ahhoz, hogy ki hogy éli az eletet és kinek mi a kényelmes?! Lehet számodra ez új dolog, de egy már megszületett, önálló, tudattal, vagyakkal és tervekkel rendelkező felnőtt nő élete és kényelme igenis előrébb való és lényegesebb, mint egy pár hetes kis sejtcsomóé!! És mindaddig, amíg az ő hasában van az az embrió/magzat a kérdező akarata ellenére és az ő teste által képes létezni, igenis jogában áll elvetetni! Pont. Nem mellesleg a kórházban dolgozó orvosok és ápolónők azért kapják a fizetésüket, hogy a munkájukat NORMÁLISAN elvégezzék, a véleménynyilvánítás és pofahúzogatas nem tartozik ebbe a kategóriába és minden pácienst megillet a normális hozzáállás. Nem kell körbenyalni a feneküket, de senkinek nincs jogában a másikkal csak azért egy darab szarkent bánni, mert neki épp abortusza lesz...!


Egyébként én azok alapján tudok nyilatkozni, amit a barátnőim meséltek, akiknek volt abjuk, hogy nem bántak velük egyáltalán b*unkón!

2017. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
17%

En is amondo vagyok aki nem akar ne szuljon mert nem valo neki gyerek, de azert az tulzas hogy "ne forgasd a kest a kerdezoben" - o nem ugy tunik mint aki szomoru lenne, az erdekli hogy vele hogy fognak viselkedni.


Emberfuggo. Ha nagyon hangoztatod mondjuk hogy a te eletedbe, karrirredbe nem fer bele egy gyerek akkor tuti nem fognak a lelkivilagoddal torodni az teny. De ha nem reklamozod hogy milyen rideg vagy a temaban akkor szerintem semmi extra nem lesz.

2017. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
21%
Mint kórházi lelkigondozónak, vannak - sajnos vegyes - tapasztalataim. Van egészségügyi munkatárs, aki érzelmileg távol tartja magától az abortuszra várakozót, - van, aki megveti, - van, aki a háta mögött megjegyzést tesz, hogy bezzeg "akkor" használta volna az eszét, - van, aki kötelességszerűen ellátja. Ritkán láttam, hogy odamegy valaki pl. az AB utáni felébredéskor, megfogja a műtét után a nő kezét, meghallgatja történetét, vagy a sírónak ad egy papír zsebkendőt. Pedig egyetlen hölgy sem jókedvében szánta rá magát erre a műtétre! Ezek a nők, lelki segítségre, jó szóra, szeretetre szorulnak, akkor és ott (is)!
2017. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: neked ehhez mi közöd?! Nem is ismered a sztorit, sem nem tudsz arról, hogy a kérdező hogyan esett teherbe, de azért be kell szólni, mert úgy a biztos... Különben sem egyetlen cselekedete alapján kell megítélni egy embert, mindenki követ el hibákat!
2017. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!