Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A kórházban hogy viselkednek...

A kórházban hogy viselkednek azokkal, akik abortusz miatt vannak ott?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam kórházban, csak ha látogatóba mentünk. Eddig bármilyen vizsgálat kellett, azt magánúton intéztük, bár a legfájdalmasabb eddig a vérvétel volt.

Viszont most terhes vagyok és a babát nem tarthatom meg... De félek, hogy a kórházban beszólogatnának, durvák lennének a nővérek, sok ilyet hallani.


Ezek igazak?

Veletek hogy viselkedtek bent?

Érdemesebb inkább kifizetni a magánkórházat az emberséges viselkedésért, vagy csak rémtörténetek ezek?


2017. febr. 20. 13:56
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
57%

"A valóság az, hogy több egymás utáni hiba és nemtörődömség kell ahhoz, hogy valaki teherbe essen akarata ellenére."


Kérlek, mutass egy olyan védekezési módszert, ami 100%-os biztonságot nyújt! Egyet!

Barátnőim, akiknek abortusza volt, különböző védekezési módok között estek teherbe, jó, volt köztük olyan, aki azt gondolta, elég, ha a nő van felül. Ez természetesen ostoba dolog. De van olyan, aki spirál mellett esett teherbe és olyan is, aki fogamzásgátló tabletta mellett. Az ő szervezetére másképp hatott a tabletta, mint kiderült, nem szívódott fel rendesen. Sőt, a dokim mondta, hogy a petevezeték elvágása sem 100%-os, látott már nőt így teherbe esni!

2017. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
37%
Plusz még azt is áruld el, kérlek, hogy aki mondjuk trombózishajlam, vagy más egészségügyi okból nem szedhet fogamzásgátlót, az gumiszakadás esetén hogy vegyen be esemény utáni tablettát, ami ugye sokszoros dózis a hagyományos fogamzásgátlóhoz képest... az életét kockáztassa, hogy biztosan ne legyen terhes? Vagy mégis mit javasolnál neki?
2017. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
48%

Volt abortuszom, először 16 évesen, akkor felelőtlenség miatt.

22 és 27 évesen gyógyszer mellett lettem terhes, elvetettem.

Van egy egészséges 7 éves lányom, Sosem gondoltam az elvetett magzatokra.

Csesztem volna el a baba életét csak azért mert 16 évesen hülye voltam?!Nem, én azt választottam, amihez minden nőnek joga van.A döntéshez.

Aki meg Istennel jön, javaslom Válasszon más kategóriát, nem kívánunk megtérni.


Ha nem tudod megtartani Kérdező, akkor vetesd el.

Velem Sosem voltak bunkók, szerintem ettől ne félj.Napi 8-10 abortusz van, (ez csak Gyöngyös!!!) Nekik ez rutinműtét.

Amúgy 10 perces beavatkozás.

Minden jót kívánok :)

2017. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
39%
Kolleganomnek is 3 abortusza volt mint elozo valaszolonak, vele mondjuk bunkoztak a noverek, pont azert mert ennyire nem csinalt ugyet abbol hogy jar terhessegmegszakitasra mint mas fogtomesre.
2017. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
33%
Es akkor mi van?! Annyira jo, hogy a kolleginak raernek bunkoskodni a betegekkel(szinten egeszsegugyis vagyok, de van eleg dolgom, nem meg masok eletebe vajkalni, meg itelkezni).
2017. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, az említettek nem betegek csak abortuszosok...
2017. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
44%
32es, nekem Homozogota Leiden Mutációm van, ami egyfajta trombózishajlam. Nos én pesszáriummal, és spermiciddel kezelt óvszerrel védekezem. De nem mennék abortuszra...Nem mindig a könnyebb utat kell választani és vállat vonogatni hogy ja, nekem ez meg az a bajom, nem védekezhetek normálisan...amúgy trombózishajlammal is lehet esemény utánit bevenni, csak kérni kell hozzá a clexane-injekciót, és utána nézetni egy protrombint és egy alvadási időt.
2017. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
41%
Mi az, hogy ők "család abortuszosok.."?! És? Ők talán nem emberek? Úgy beszélsz róluk, mint valami külön állatfaj. Ők is épp ugyanolyan páciensek az orvosok és nővérek számára, mint bárki más és őket is pont ugyanúgy megilleti a normális viselkedés!
2017. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
69%

37, a hematológusom szerint még az se kell, mert az eseményutáni progeszteronszármazék és csak rendszeres szedés esetén emeli a trombózis esélyét. Ezért se ajánlják a minipillt, holott az is progeszteron, de az eseményutánit igen.

Egy szintén Leidenes.

2017. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó, ezt jó tudni, az én orvosom mondta a Clexane-t.


Utolsó előtti, én arra reagáltam, hogy ők csak abortuszosok, és nem betegek, felesleges őket annak hívni, meg akként kezelni, saját maguknak köszönhetik hogy ott vannak, nem úgy mint a missed ab-osok, vagy más valódi betegek.

2017. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!