Én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Egy közelebbi ismerősömnek múlthéten volt abortusza, erre ma átjött, és elkezdte mondani hogy milyen rossz neki meg minden. Először normálisan megkértem hanyagoljuk a témát mert nem érdekel, tudja az én álláspontom. Erre nekiállt vergődni meg hisztizni hogy ő mennyire szenved, mire felemeltem a hangom és közöltem hogy ne nyavalyogjon, senki nem kényszerítette hogy megtegye, ne engem fárasszon az önsajnáltatásával mert nem hat meg. Erre lehordott mindenféle szemétnek, meg érzéketlen bunkónak.
2017. márc. 13. 17:46
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2017. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is.
2017. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2017. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is te vagy a szemét.
2017. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
64%
Hát elég érzéketlen vagy.. Lehetnél kicsibb megértőbb. Mondom ezt úgy, hogy teljesen abortusz ellenes vagyok. De mégsem beszélnék ilyen stílusban a barátnőmmel.
2017. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Miért? Tudja hogy abortusz ellenes vagyok, erre odajön vergődni meg sajnáltatni magát. Először szépen kértem hogy beszéljünk másról, de nem, csak hajtotta a hülyeségét. Ő akarta az abortuszt, akkor ne jöjjön senki nyakára nyavalyogni, oldja meg, mint ahogy az abortuszt is tette...
2017. márc. 13. 17:56
 7/53 anonim ***** válasza:
69%
Attól még, mert az abortusz mellett döntött, megviselheti az egész. A környezetemben mindenki szenvedett utána. Gondolom nem túl jó barátnőd az illető, hogy ilyen bunkón beszéltél vele.
2017. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Nem barátnő, volt osztálytárs. Meg én miért legyek megértő vele szemben ha ő se volt az velem szemben? Én se mentem neki abortusz előtt propagálni megtartás mellett, ő se jöjjön utána hisztizni.
2017. márc. 13. 17:57
 9/53 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem tudom. Tudni kéne, hogy miért volt az abortusz. Ha önként és dalolva ment, akkor a hiszti részéről nem jogos. Ha viszont más volt az oka akkor szemét megszólás volt részedről.


Azért ez a vergődés és nyavajgás így is ugyis gáz viselkedés egy felnőtt embertől aki tisztában van a tettei következményeitől.

2017. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon érzéketlen vagy.

Senki sem akar abortuszt, nem vágynak rá az emberek, nem élvezetből mennek el megcsinálni, ez nem olyan mint egy utazás amit vársz. Hihetetlen lelki teherrel és fájdalommal jár, hanyagold ezt az ismerettséget, nem érdemli meg hogy ezt csináld vele. Szerintem.

2017. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!