Én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Egy közelebbi ismerősömnek múlthéten volt abortusza, erre ma átjött, és elkezdte mondani hogy milyen rossz neki meg minden. Először normálisan megkértem hanyagoljuk a témát mert nem érdekel, tudja az én álláspontom. Erre nekiállt vergődni meg hisztizni hogy ő mennyire szenved, mire felemeltem a hangom és közöltem hogy ne nyavalyogjon, senki nem kényszerítette hogy megtegye, ne engem fárasszon az önsajnáltatásával mert nem hat meg. Erre lehordott mindenféle szemétnek, meg érzéketlen bunkónak.
2017. márc. 13. 17:46
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező,én teljes mértékben EGYETÉRTEK Veled!!!

Gondolom,tudja mi az az abortusz,

szóval ha a mellett döntött,akkor ne nyavajogjon Neked!!!


Meg ha tudja,hogy abortuszellenes vagy,akkor nem kellett volna feldobnia a témát és neked elpanaszolnia a dolgokat!

2017. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
67%
Én is egyetértek Veled alapvetően, nem tudom, mit várt, ha ismeri az álláspontodat. Én azonban talán picit megértőbben álltam volna hozzá, ha látom, hogy úgyis milyen szerencsétlen. Neki ezt most fel kell dolgozni lelkileg, ha ennyire nehéz, akkor többet nem tesz majd ilyet. Az ő döntése volt.
2017. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
48%
Igen, te vagy. De gondolom ezzel tisztában vagy, nyilván más helyzetekben is "számíthatnak rád" a barátaid/ismerőseid.
2017. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
46%

Dr nem is értem,én az ismerőseimmel nem szoktam ilyen fajsúlyú témákról csacsogni! Ezek a témák régi barátokkal vitathatóak,a felületes ismerősökkel nem.

Meghallgatod és aztán leszrod,ennyi,ahogy az "ismerősöd" is tette. Beszélhetnékje volt és kéznél voltál.

Gondolom,te meg közben ezerrel dolgozol a gyerektémán és nem jön,azért vagy ennyire túlpörögve.

2017. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
55%
Én nem értem,most mindenki a kérdezőt tartja érzéketlennek,de ha pl.a barátnője kérdezte volna itt meg,hogy megtartsa-e a gyereket és elmondta volna,hogy nem tudja ki az apa,na akkor a lány akit most sajnálgattok megnézhette volna magát ebben biztos vagyok. Szerintem a kérdezőnek igaza van,kérte,hogy hanyagolják a témát... A barátnő magára vessen,ha ész nélkül kufircol össze-vissza és a felelőséget nem vállalja,akkor igenis tartsa meg magának a "kínját".
2017. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
32%
Utolso, sajnos ilyen vilagban elunk...azt sajnaljak a nok, aki rib.anc modjara kufircol massal, aztan mivel azt se tudja ki az apa, kikapartatja az embriot. Es utana sajnalatot var......mondjuk a rokonlelkek megsajnaltak itt gyakorin, szegyen :(
2017. márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
49%

Már hogy lennél te a szemét?


A szemét az, aki nem is tudja, hogy ki lenne a gyereke apja. Az pedig pimaszság, hogy nem egy hozzá hasonlóhoz megy panaszkodni.


Szenvedjen csak, talán tanul belőle. Te meg küldd el a fenébe, ne is vesztegesd az időd rá.

2017. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
58%

Ez most valami kamu kérdés? Még a helyzetet sem tudom elképzelni. Hogy történt? A volt osztálytársnőd, aki elmondásod szerint nem a barátnőd, tehát max évente párszor elcsevegtek az időjárásról, egyszer csak felbukkan az ajtódban, majd leül és elsírja neked az abortuszát? Ezt tényleg benyeli valaki?

Ha meg valami csoda folytán igaz, akkor sem bunkózni kellett volna, hanem határozottan felszólítani a távozásra, a továbbiakban pedig hanyagolni egymást.

2017. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Attól hogy volt osztálytársnő, még elég sűrűn találkoztunk, a kapcsolatunk jó, de nem baráti(ez nálam csak pár ember). De azért kéthetente-havonta összefutunk, megiszunk egy kávét és közben beszélgetünk. Ő ismeri az én véleményem az abortuszról, mielőtt elment, mondtam neki hogy nem szólok bele, azt csinál amit akar, de én nem akarok tudni a dologról semmilyen részletet.

Elment abortuszra, majd megjelent nálam, és elkezdte sajnáltatni magát. De itt tényleg hatalmas hisztit képzeljetek el, mindenféle szegénynek titulálta magát, ezt nem tudom visszaadni, így nem teljesen egyértelmű a dolog mértéke. Ezután én határozottan megkértem, hogy beszéljünk másról, de nem volt hajlandó, jó negyed órás hiszti, után nem bírtam tovább és kifakadtam. Erre elhordott mindenféle érzéketlen szemétnek.

2017. márc. 16. 16:08
 40/53 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, nyilván az ember ne kerüljön lehetőleg ilyen helyzetbe, de ha már belekerült, akkor szerintem az ismerősöd a legkevésbé rossz döntést hozta meg a lehetséges döntések közül, nem másokra tolta a saját rossz döntésének következményeit. Különben pár hónap alatt valószínűleg túl lesz rajta. Persze jó lenne, ha a "pasijával" is meg tudná beszélni a dolgot, ha az én párom lenne ilyen helyzetben, én férfiként biztos mellé állnék a bajban, ha már ő sem tett az én nyakamba semmiféle felelősséget meg döntéskényszert a saját ballépése miatt.
2017. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!