Én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Egy közelebbi ismerősömnek múlthéten volt abortusza, erre ma átjött, és elkezdte mondani hogy milyen rossz neki meg minden. Először normálisan megkértem hanyagoljuk a témát mert nem érdekel, tudja az én álláspontom. Erre nekiállt vergődni meg hisztizni hogy ő mennyire szenved, mire felemeltem a hangom és közöltem hogy ne nyavalyogjon, senki nem kényszerítette hogy megtegye, ne engem fárasszon az önsajnáltatásával mert nem hat meg. Erre lehordott mindenféle szemétnek, meg érzéketlen bunkónak.
2017. márc. 13. 17:46
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
mellette állnál? Utolsó olvastad? MEGCSALTA a pasit...
2017. márc. 17. 15:42
 42/53 anonim ***** válasza:
31%

Természetesen olvastam, és igen, ha így döntött, ebben az esetben mellette állnék, mert:

- a megcsalást már épp eléggé megszívta az abortusszal

- viszont a bajban egyértelműen az én, és a kapcsolatunk érdekeit nézte, nem ocsmány kakukkfióka-neveltető projektbe kezdett, nem is rám passzírozta a döntést és ezzel a felelősséget a saját ballépése után.

2017. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
42%

16.41.

Úristen. 30 ezer forinttal eltűntette a kapcsolat útjában álló személyt, azaz kiállt a "kapcsolatért"?


Vállalta a felelősséget? Milyen felelősséget?

2017. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
19%

#43, azért egy embriót személyként definiálni még egy elfogult magzatvédőtől is durva csúsztatás, ugye?

És milyen felelősséget? A ballépéséből eredő felelősséget. Miért, szerinted hogy tudott volna a párjára kevesebb következményt pakolni, miután megvolt a probléma?

2017. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
20%

Miért, szerintetek mit kellett volna tennie a nőnek? Ezt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

???

2017. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Ma kidobta a pasi
2017. márc. 17. 17:59
 47/53 A kérdező kommentje:
És utolsó, nem, hanem nem kellett volna megcsalnia azt az embert aki a lelkét is kitette érte.
2017. márc. 17. 17:59
 48/53 anonim ***** válasza:
14%
A kérdés értelemszerűen arra vonatkozott, amikor már megvolt a baj. De szerintem még így is az abortusszal jártak a legkevésbé rosszul mindketten, nem 8 hónap agonizálás és idegbaj jön mindkettőjükre, hogy "vajon kitől van a gyerek?"
2017. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
14%
Na igen, így lehet, hogy decemberben már boldogok lesznek újra - valaki más mellett, vagy akár újra egymással - és nem egymást kínozzák apasági teszttel, perrel miegymással...
2017. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
15%

pontosabban:

... - és nem ÖNMAGUKAT ÉS egymást kínozzák apasági ...

2017. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!