Én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Egy közelebbi ismerősömnek múlthéten volt abortusza, erre ma átjött, és elkezdte mondani hogy milyen rossz neki meg minden. Először normálisan megkértem hanyagoljuk a témát mert nem érdekel, tudja az én álláspontom. Erre nekiállt vergődni meg hisztizni hogy ő mennyire szenved, mire felemeltem a hangom és közöltem hogy ne nyavalyogjon, senki nem kényszerítette hogy megtegye, ne engem fárasszon az önsajnáltatásával mert nem hat meg. Erre lehordott mindenféle szemétnek, meg érzéketlen bunkónak.
2017. márc. 13. 17:46
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindegy, miert volt abortusza es tudta volna vallalni a gyereket vagy sem.


Ha indokolt volt az ab es tenyleg bantja, akkor erzeketlen voltal.

De ha csak az alakjat feltette vagy egy 30-as karrierista pi.csa aki meg bulizni akar meg pasasokat felszedni akkor en is kiosztortam volna hogy o akart elvetetni szoval fogja be.

2017. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Igen volt oka: megcsalta a pasiját és nem tudta kié a gyerek. Meg azért érdekes, én legyek rá tekintettel, de neki nem kell rám tekintettel lennie?
2017. márc. 13. 18:01
 13/53 anonim ***** válasza:
57%

Igen kérdező, te.

Attól, mert egy emberrel más a véleményetek egy témáról, még nincs jogod bunkózni.

2017. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
62%

Megkérdezhetem hogy ezesetben miért törődsz vele? Ha ennyire zavar téged meg így beszélsz róla?

Van elég baja.

2017. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
42%
10-es, meglepne ha tudnad, hanyan total le se tojjak es akar harom abortuszt is bevallalnak egymas utan ....sajnos ismerek olyat.
2017. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Először szépen kértem hogy beszéljünk másról ha már átjött, de nem vette figyelembe a kérésemet. Utána mondtam erélyesebben, mert már felhúzta az agyam...
2017. márc. 13. 18:03
 17/53 anonim ***** válasza:
61%
#12 "Meg azért érdekes, én legyek rá tekintettel, de neki nem kell rám tekintettel lennie?" - miért Kérdező, veled mi történt, amiért tekintettel kellene lenni rád? Mondjuk, ha te közben elvetéltél volna, pedig nagyon akartad volna a gyereket, akkor érthető lenne a te túlérzékenységed is...
2017. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
35%

Szoval riban.ckodott es a pasija hata mogott ilyet tett.

En is elkuldtem volna melegebb eghajlatra, hala egnek nincsenek prostik a baratnoim kozott...

2017. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
57%

15-ös

Sajnálom, még nem hallottam ilyenről :( szomorú

2017. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Talán azért, mert tudja hogy abortusz ellenes vagyok. Én nem mondtam egy szóval se neki hogy tartsa meg, nem ri.coztam le amiért azt se tudja ki az apa, de akkor ő meg ne jöjjön sirnyákolni hozzám, meg magát sajnáltatni. Másból se állt ki csak azt hallgattam hogy jajj szegény ő, egy szót se vesztegetett se a gyerekre, se a pasijára. Én tiszteletben tartottam hogy abortuszra meg, ő is tartsa tiszteletben az én véleményem...
2017. márc. 13. 18:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!