Én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Egy közelebbi ismerősömnek múlthéten volt abortusza, erre ma átjött, és elkezdte mondani hogy milyen rossz neki meg minden. Először normálisan megkértem hanyagoljuk a témát mert nem érdekel, tudja az én álláspontom. Erre nekiállt vergődni meg hisztizni hogy ő mennyire szenved, mire felemeltem a hangom és közöltem hogy ne nyavalyogjon, senki nem kényszerítette hogy megtegye, ne engem fárasszon az önsajnáltatásával mert nem hat meg. Erre lehordott mindenféle szemétnek, meg érzéketlen bunkónak.
2017. márc. 13. 17:46
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem vagy szemét. Ritka madár egy olyan abortuszellenes aki nem áll neki győzködni a terhes felet, hogy mindenáron tartson meg egy olyan gyereket akit nem akar.
2017. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagy szemét! Nagyon is igazad van. Aki megöl egy magzatot mert lusta volt rendesen védekezni, az megérdemli hogy szenvedjen! Szégyellje magát, hogy még ő szidott téged. Remélem nem.fog szaporodni az ilyen...
2017. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
30%
Utólag még mindig könnyű okoskodni, de az adott helyzetben a barátnő még mindig a legkevésbé rossz döntést hozta meg. Legalábbis senki sem tudott jobbat mondani.
2017. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!