Én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Egy közelebbi ismerősömnek múlthéten volt abortusza, erre ma átjött, és elkezdte mondani hogy milyen rossz neki meg minden. Először normálisan megkértem hanyagoljuk a témát mert nem érdekel, tudja az én álláspontom. Erre nekiállt vergődni meg hisztizni hogy ő mennyire szenved, mire felemeltem a hangom és közöltem hogy ne nyavalyogjon, senki nem kényszerítette hogy megtegye, ne engem fárasszon az önsajnáltatásával mert nem hat meg. Erre lehordott mindenféle szemétnek, meg érzéketlen bunkónak.
2017. márc. 13. 17:46
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
86%
Ne barátkozz vele, kész
2017. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy mertem kérdezni egy olyan oldalon, amit ezért hoztak létre. Csak nem érzem magam szemétnek, hiszen nem én hívtam, kulturáltan kértem fejezze be, mikor tudta mi a véleményem, és még utána neki áll feljebb.
2017. márc. 13. 18:30
 23/53 anonim ***** válasza:
54%
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy neked nem jön össze a baba és féltékeny vagy mindenkire. Semmi közöd hozzá, hogy ő miért döntött így, őt megviselte az abortusz, te meg bunkó voltál. Ennyi.
2017. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
De igen, összejött..de látom, nekem el kell viselnem hogy idejöjjön a házamba, semmibe vegye a nézeteimet, figyelmen kívül hagyja a normális hangnemben feltett kérésemet, és még nekem kéne megérteni őt? De úgy látom most már mindenkinek be kell hódolnia a szent abortuszosok előtt, nekik mindenhez joguk van, nekem meg, földi halandóként térdet kell hajtanom és minden körülmények között sajnálni és megérteni őket... szerintem hagyjuk a témát, én még mindig nem érzem magam bunkónak, viszont őt igen...de az itteni válaszolók is érdekesek. Akkor gondolom az is rendben van szerintetek, ha abortusz előtt odamentem volna a házába, lehordtam volna mindennek, és ha sérelmezné még én nevezném szemétnek, igaz?
2017. márc. 13. 18:38
 25/53 anonim ***** válasza:
58%

Furcsa, hogy a vélemények szerint a kérdező a szemét, pedig írta, hogy abortuszellenes, _és_ kérte is, hogy hanyagolják a témát.

Nem tudom, nekem itt inkább a barátnő a problémás.. aki aztán neki áll mosdatni önmagát egy olyan ember előtt, akinek sem köze hozzá, ráadásul már közölte, mi a véleménye.

2017. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
84%
Velem is történt már hasonló. Mondtam a hölgynek, hogy egy vetélés és egy halvaszülés után megkérem, hogy ne velem akarja ezt megbeszélni. Tiszteletben tartom a döntését, ő pedig tartsa tiszteletben a kérésemet. Mondta, persze jó. Majd levegőt vett és mondta-mondta-mondta. Közben is kértem ne tegye. Ilyeneket hallgattam 3 gyerekes anyukaként, hogy a 3. mindig beteges, rossz élete van és egyeb csacsiságokat. Én csak remegtem és nem szóltam egy szót sem. Azóta már bánom...
2017. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy az!
2017. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező!

Nem kell behódolni senkinek. Én Spec a barátnő vergődését nem értem. Általában meg van az oka hogy valaki erre kényszerül. Más aki ebből sportot űz. Én is voltam nem is olyan régen abortuszon és marhára nem viselt meg senkit ott a kórteremben. Még örültek hogy nem futottak ki az időből.

Én sem bánom és nem is traktalok ezzel senkit mert lecsengett sztori. Max az elején újdonság és aki tudott errol megkérdezik mi volt, hogy vagyok. Utána se én se más nem hozza fel a témát. Másrészt a csaj magának is köszönheti hogy ilyen helyzetbe került.


Legjobb ha hagyod a csajt a fenébe és nem foglalkozol vele.

2017. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
45%

nem vagy szemét. csak manapság ha nem értesz egyet a többség véleményével, akkor kapásból rádszállnak.

Én is abortuszellenes vagyok. Nem ítélem el azokat, akik orvosi indokból vetetik el, vagy mert erőszakból fogant a gyerek, de az ilyenek, mint a te ismerősöd, ne várják el tőlem, hogy megsajnáljam őket, mert eleve nem történt volna ilyesmi velük, ha nem viselkednek hülye pi*aként...

2017. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
40%
Nem, ő a tiszteletlen. Ha vergődhetnéke van, menjen pszichológushoz, ne annak mondja, akit felidegesít ez a téma.
2017. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!