Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek volt terhességmegszakítá...

Kinek volt terhességmegszakítása kromoszóma rendellenesség miatt? Sajnos nálam nagy valószínűséggel az lesz. Teljesen kivagyok, úgy érzem nem bírom tovább.16 hetes terhes nem bírom elviselni a fájdalmat, hogy elveszítem. Első baba!

Figyelt kérdés
Kérem írjon aki hasonló helyzetben van vagy volt. Hogyan lehet ezt elviselni, úgy érzem minden értelmét veszti.:'((
2017. ápr. 24. 11:02
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
87%
jajj de nagyon sajnálom..erőt..kitartást nektek :(
2017. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 24. 19:13
 23/43 anonim ***** válasza:
38%

Szia! Nekem downos babám van, kislány, most 4 éves. Majdnem elvetettem. 4 évig vártunk rá, amikor végre ő lett. Teljesen kiborultam, hogy downos, már ott voltam a kórházban, h e.lvetessem. Nem tudtam megtenni, és most annyira boldog vagyok!! Mindenképp járd körbe a témát, mielőtt döntesz! Hihetetlen downosok vannak, sokan nagyon értelmesek, boldogok, nagyon szerethetők! A legtöbb enyhe szívbetegséggel születik, ami ma már simán kezelhető. Kérlek, menj egy downosok közé, beszélj downos szülőkkel, nem kell feladnod az életed mellette! A te kisbabád, akire úgy vártatok! Ne vedd el az életét, százszoros örömöd lesz vele, meglátod!


Puszillak, írj, ha segíthetek!


I.

2017. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
6%

Szia! Nem tudom, segít-e, de érdemes szerintem elolvasni:

[link]

2017. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
30%

Mielőtt bármit is csinálnál, menj el Dr. Bálint Sándorhoz a - Szt. Imre kórházban rendel.


A barátnőmnek is azt mondta az orvosa, hogy beteg a baba, vetesse el, de ő szerencsére elment ehhez az orvoshoz, aki alaposan kivizsgálta és mondta, hogy tartsa meg a babát, mert teljesen egészséges lesz.


És tényleg nagyon szép, okos kisbaba.


Szóval szerintem ér annyit a babád élete, hogy mielőtt abortuszra mennél, még utoljára megnézeted Bálint doktorral is. Ő a legkiválóbb szakember ezen a téren, akit csak ismerek.


Majd írj, mi volt.


Szorítok érted és a babáért!

2017. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
95%
#25 a kérdező biopszián volt, kromoszóma vizsgálaton, annak az eredményét kapta meg tegnap, az 100%-osan biztos eredményt ad, nem lehet el elnézni, hiába megy másik orvoshoz.
2017. ápr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
66%

26-os, a down honlapon érdemes olvasgatni. Nem is gondolnád, hogyan mehetnek tönkre életek egy 100%-osnak tűnő teszt mellett. :-(

Én is inkább futnék még 100 kört.

2017. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
39%
nekünk azt mondták,hogy a családban levő nagyon súlyos,halmozott betegségek miatt valószínűleg egy egészséges gyerekünk se lesz. mi akkor is vállaltunk gyerekeket és most négy fiunk és egy kislányunk van a férjemmel. úgy vágtunk bele mindíg,hogy bármi lesz megtartjuk a babát. csak a szokásos vizsgálatokra mentünk el. nem voltunk kiváncsiak az ilyesztgetésekre,fenyegetőzésekre. tudtuk,hogy akármilyen lesz a gyermek vállalni fogjuk. egy fiunk születésnél sérült: lebénult a jobb keze. most 3. éves egyetemista,tanulmányi ösztöndíjas,hihetetlenül okos. ezen kívül minden gyermekünk egészséges. ha akkor az orvosokra hallgatunk nem lenne egy gyerekünk se és mi is csak fél emberek lennénk.... szóval én azt mondom,hogy gondold meg és adj esélyt a babának. Ő csak hozzá fog adni az életedhez még sok-sok jó dolgot! szeretettel:Erika
2017. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, az, hogy te vállaltad a kockázatot, hogy beteg gyereket szülsz, kizárólag a te (ti) felelősséged. Örülök, hogy szerencséd volt. Nem mindenki ennyire szerencsés.


Mindjárt itt van a szomszédomban egy ilyen gyerek. Ott is anyu jobban tudta, mint az orvosok, de neki nem volt szerencséje. Apu már rég elmenekült, szerintem ő is elmenekülne, csak nincs hova.


Soha nem vállalnék beteg gyereket, annál az egyszerű oknál fogva, hogy nem kívánom másnak azt, amit magamnak sem szeretnék. Főleg a saját gyerekemnek nem.

2017. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
79%

Felesleges azzal kampányolni, hogy a kérdező szülje meg a beteg gyereket. Ezt mindenki maga tudja. Más fäszával könnyű a csalánt verni. Én se tartanám meg.


A normális dolog az, hogy az ember felneveli a gyerekét, az önálló lesz majd útjára bocsájtja, aztán meg szeretik egymást, és ha esetleg kell, akkor támogatják egymást. Most az, hogy itt moralizálnak az emberek, meg mindenféle betegeket megtartanak, meg nevelnek, akkor is, ha komplett családok, egészséges emberek élete megy rá... Mindenkinek lelke rajta, de nem ez a természetes, nem kell senkit se cseszegetni azért, mert nem ezt választja. Én pl. eleve úgy lennék vele, hogy nekem ahhoz sincs jogom, hogy egy önállóságra képtelen gyereket hagyományozzak a majd a testvéreire. Még az hagyján, hogy az én életem rámegy, de azért az milyen, mikor a szülők megöregednek, már nem bírják, vagy meg is halnak, és akkor ott a szerencsétlen testvér, akinek szintén rámehet az élete arra, amit nem is ő vállalt, vagy aztán bűntudattal éljen egész életében, mert "anyánk nem így akarta, hogy otthonba adjam".

2017. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!